Stylistka Tygodnia #143

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #143

Post autor: Dj-ka » 7 gru 2018, o 09:42

Stylistka Tygodnia #143

Motyw: Dama w futerku.

Inne informacje: Przebierz swoją Panią za Elegancką Damę w futerku. W stylizacji wykorzystać można jedynie futra, które są częścią ubrań, pochodzących z działu "Płaszcze".


Głosowanie trwa do 13.12.2017r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1. - DYSKWALIFIKACJA

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pani nr 3.

Obrazek

Pani nr 4.

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek

Pani nr 6.

Obrazek

Pani nr 7.

Obrazek

Pani nr 8.

Obrazek

Pani nr 9.

Obrazek

Pani nr 10.

Obrazek

Pani nr 11.

Obrazek

Pani nr 12.

Obrazek

Pani nr 13.

Obrazek

Pani nr 14.

Obrazek

Pani nr 15.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #143

Post autor: karismaK1982 » 8 gru 2018, o 19:50

Głosuję na pracę nr 1 Ciekawa jestem czy było to zamierzone ale przypomina mi damy ze znanego wszystkim programu.
Dobór kolorów -fantastyczny,bardzo odważne podejście do tematu. Kobieta pewna siebie i wyzywająca ale to futro sprawia,że ma dodatkowo klasę-jest to taka kropka nad i :love: Futro nie jest tu przytłaczające i idealnie się komponuje z resztą stylizacji. Brawo :love:


Głos został oddany na zdyskwalifikowaną pracę, więc nie będzie brany pod uwagę. Możesz zagłosować ponownie, dodając nowy komentarz. /Dj-ka

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #143

Post autor: uluu » 9 gru 2018, o 12:00

Głosuję na pracę nr 12. Podoba mi się przełamanie stonowanych kolorów czerwienią. Praca ta jest w moim ulubionym stylu - elegancki casual, a dodatki zostały dobrane idealnie. Moim zdaniem idealnie wyważono tu proporcje między luzem a elegancją. Zaprezentowana lala od razu rzuciła mi się w oczy i mimo tego, że reszta prac jest naprawdę świetna i wybór bardzo trudny, po dłuższej analizie 12 wciąż jest moją faworytką, tak więc ma mój głos:)

Kookie
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2018, o 13:48

Re: Stylistka Tygodnia #143

Post autor: Kookie » 9 gru 2018, o 20:10

Głosuję na panią nr 2. Co tu mówić, po prostu mój styl :D Wszystkie prace są naprawdę świetne, ale ta od razu mi się rzuciła w oczy. Jak dla mnie każdy element stroju do siebie idealnie pasuje. Nie dobrałabym tego lepiej :D

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Stylistka Tygodnia #143

Post autor: Nadiya » 10 gru 2018, o 00:34

Oddaję głos na Panią z nr 12. Najbardziej podoba mi się czerwony akcent w postaci chusty wystającej spod futerka i pasująca kolorystycznie szminka. Do tego minimalistyczna fryzurka i przepiękny makijaż :love:

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #143

Post autor: karismaK1982 » 11 gru 2018, o 11:49

Głosuje na pracę nr 12. Bardzo przypomina mi moją znajomą. Modnisia w futrze i koniecznie jakieś 100 selfie :D
Fajny kontrast eleganckiego futra z dziurawymi spodniami ,reszta stylizacji też ciekawie dobrana.

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Stylistka Tygodnia #143

Post autor: Dj-ka » 14 gru 2018, o 10:19

143. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Lady_blair
praca nr 12

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany