Stylistka Tygodnia #142

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #142

Post autor: Dj-ka » 23 lis 2018, o 09:13

Stylistka Tygodnia #142

Motyw: Rockowa piosenkarka

Inne informacje:
Przebierz swoją Panią za piosenkarkę Rocka. W stylizacji muszą dominować kolory czarny i czerwony. Mile widziane są niedbale porwane dżinsy, rajstopy, metalowe ozdoby, itp


Głosowanie trwa do 29.11.2017r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Pani nr 14.
Obrazek
Pani nr 15.
Obrazek
Pani nr 16.
Obrazek
Pani nr 17.
Obrazek
Pani nr 18.
Obrazek
Pani nr 19.
Obrazek
Pani nr 20.
Obrazek
Pani nr 21.
Obrazek
Pani nr 22.
Obrazek
Pani nr 23.
Obrazek
Pani nr 24.
Obrazek
Pani nr 25.
Obrazek
Pani nr 26.
Obrazek
Pani nr 27.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rybcia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 19
Rejestracja: 7 sie 2016, o 18:05

Re: Stylistka Tygodnia #142

Post autor: Rybcia » 23 lis 2018, o 19:52

Witam moim zdaniem Pani nr. 25 podoba mi się najbardziej ponieważ z grona tych wspaniałych prac ta wyróżnia się świetnym połączeniem elementów garderoby to wszystko fajnie ze sobą współpracuje i prezentuje się w całość bardzo ładnie i tym motywuje swój wybór i życzę powodzenia innym uczestniczką konkursu, mocna konkurencja pozdrawiam cieplutko.

Post niezgodny z wytycznymi. Po zapoznaniu się z Regulaminem, możesz zagłosować jeszcze raz. /Dj-ka
:) Rybcia :)

Lindsay200317
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2016, o 07:47

Re: Stylistka Tygodnia #142

Post autor: Lindsay200317 » 24 lis 2018, o 15:43

Najbardziej podoba mi się stylizacja nr.3, ponieważ wygląda bardzo wyraziście i oryginalnie oraz jest to właśnie perfekcyjne odwzorowanie tego, jak wygląda większość rockowych piosenkarek :)

Post niezgodny z wytycznymi. Po zapoznaniu się z Regulaminem, możesz zagłosować jeszcze raz. /Dj-ka

Keane
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 35
Rejestracja: 7 sie 2010, o 16:40

Re: Stylistka Tygodnia #142

Post autor: Keane » 24 lis 2018, o 18:38

Swój głos oddaję na Panią nr 3- Przede wszystkim moją uwagę przykuła fajna zabawa kolorami (czernią i czerwienią). Dodatkowo praca posiada elementy charakterystyczne dla gwiazd rocka - tj. glany, podarte jeansy, ćwieki. Najbardziej podoba mi się bluzka z napisem rock, świetnie pasuje do czerwonej skórzanej kurtki i czarnych spodni. Zwieńczeniem stylizacji jest super fryzura i makijaż.

Awatar użytkownika
Alishia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 7 paź 2018, o 10:57

Re: Stylistka Tygodnia #142

Post autor: Alishia » 24 lis 2018, o 22:56

Mój głos leci do Pani z numerem 23, stylizacja jest rockowa, ale nie gubi kobiecości. Wszystko ładnie się zgrywa, nic nie wydaje się być wciśnięte na siłę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Stylistka Tygodnia #142

Post autor: Nadiya » 26 lis 2018, o 00:05

Swój głos oddaję na Panią nr 8 z racji tego, iż fryzurka jest odważna i wyróżnia się z tłumu 8) Podoba mi się także mocny makijaż i typowe rockowe akcenty jak połączenie czarnej skóry i ćwieków :thumbsup:

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #142

Post autor: uluu » 26 lis 2018, o 12:42

Głosuję na pracę nr 22. Swietnie dobrana fryzura, makijaż i wyraz twarzy- lalka robi wrażenie takiej wyrazistej osobowosci, z jaką kojarzyć się może rockowa wokalistka. Potargana bluzka i idealne dodatki powodują, że lala wygląda jak ikona mody buntowniczek. Jest tu dość dużo elementów ale postać nie jest przerysowana, wszystko jest idealnie:)
Pozostałym uczestniczkom również gratuluję, wybór był ciężki:)

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Stylistka Tygodnia #142

Post autor: Casandra » 28 lis 2018, o 17:05

Swój głosik oddam na pracę nr 22. Twarzyczka od Pani jest po prostu idealna jeżeli chodzi o rockową stylizację - bardzo mi się podoba. W pracy nie ma przewagi ostrości, co nie powoduje, że bardziej pasuje do Heavy Metalu niż do Rocka, przez co tym bardziej zyskuje moją sympatię. Jedynym mankamentem są moim zdaniem wystające znad paska rajstopy, jednak ciężko byłoby je jakoś inteligentnie ukryć, dlatego aż tak mi ten detal nie przeszkadza. Nie wiem, z czego zrobione są elementy na rękę (czy to tatuaż, czy biżuteria), ale bardzo ładnie współgrają z całą stylizacją.

Chciałabym również pogratulować świetnych stylek Paniom o numerach 4, 16, 23, 26 i 27! Świetne prace, jednak wybrać mogę tylko jedną...
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Stylistka Tygodnia #142

Post autor: Dj-ka » 30 lis 2018, o 09:51

142. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
wezsie
praca nr 22

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany