Stylistka Tygodnia #129

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #129

Post autor: Aurelie » 3 kwie 2018, o 19:40

Stylistka Tygodnia #129

Motyw: Atena

Inne informacje: Przebierz swoją Panią za Atenę - boginię znaną z mitologii greckiej. Postać ta była patronką wojny oraz mądrości, tak więc obowiązkowo należy wykorzystać w pracy jeden (lub więcej) z jej atrybutów takich jak: tarcza, sowa, włócznia lub miecz.

Głosowanie trwa do 10.04.2018r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #129

Post autor: karismaK1982 » 3 kwie 2018, o 19:55

Głosuję na pracę nr 12. Wyszła świetna Atena ,twarz wojowniczki skupiona na walce i jednocześnie myśląca o konsekwencjach. Genialne połaczenie maski z wiankiem oraz naszyjnika-napierśnika z wdziankiem karnawałowym. Wyszła idealna boginni :love:

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #129

Post autor: uluu » 3 kwie 2018, o 23:51

Swój głos oddaję na pracę nr 4. Ogromnie podoba mi się twarz- oryginalna na tle innych, o myślącym, inteligentnym wyrazie (wszak była to bogini mądrości). Bardzo ciekawie i fajnie połączone ubrania i to takie częsci garderoby, które nie były oczywistym wyborem, a jednak wpasowały się idealnie w całość- widać kreatywność. Strój kojarzy sie z antycznym klimatem, postać ma atrybuty wojenne, czym nawiązuje do bycia patronką wojen, a i twarzą wyrażona jest mądrość Ateny, o czym wspomniałam wyżej. Dla mnie to praca idealna:)

Gratuluję też autorkom prac nr 2, 9 i 12- bardzo mi się podobały.

Shin
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 61
Rejestracja: 18 lip 2015, o 08:53

Re: Stylistka Tygodnia #129

Post autor: Shin » 4 kwie 2018, o 13:15

Głosuje na pracę nr 2. Bardzo mi się podoba, wygląda bardzo grecko XD że tak się wyrażę. Śliczne są też te loczki;) Pani najbardziej przypomina mi Atene

Awatar użytkownika
Magiczna_Róża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2015, o 15:20

Re: Stylistka Tygodnia #129

Post autor: Magiczna_Róża » 4 kwie 2018, o 14:03

ja swój głos oddaje nr 11. Podoba mi się w niej naturalny urok bez makijażu, szlachetny wygląd, wzrok przepełniony mądrością, strój prosty lecz śnieżnobiały, nie za bogaty lecz ozdobiony dodatkami pasującymi do greczynki i osoby walecznej, zdolnej zarówno do obrony jak i do ataku
Obrazek

Konwalilia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 18
Rejestracja: 2 sty 2018, o 20:50

Re: Stylistka Tygodnia #129

Post autor: Konwalilia » 4 kwie 2018, o 15:30

Oddaję swój głos na pracę nr 4. Jak mówię "Atena", właśnie taką postać widzę oczyma wyobraźni. Mina rozważna, dojrzała, strój też godny starożytnej bogini, bez nowoczesnych elementów i ubrań z kompletnie innej epoki. Fryzura bardzo dobrze dobrana i urozmaicona, kolory stroju dobrze ze sobą grają. :)

balogaidil
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 16
Rejestracja: 12 maja 2017, o 23:28

Re: Stylistka Tygodnia #129

Post autor: balogaidil » 5 kwie 2018, o 08:44

oddaję głos na pracę nr 4. Ta Atena jest bezkonkurencyjna. Genialna twarz, może nie najpiękniejsza ale przepełniona mądrością i taka właśnie była Atena. Jeśli chodzi o strój również idealnie dopasowany do bogini, skromny ale podkreślający jej boskość.

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Stylistka Tygodnia #129

Post autor: elizabethia » 6 kwie 2018, o 00:11

Tak , tak Pani z numerkiem 4 ach co za Atena. Mam do niej wielki sentyment i uważam, że własnie tak powinna wyglądać. Piękna tajemnicza twarz a zarazem ciut groźna i mądra. Elementy połączeń są równie ciekawe co zaskakujące , że wszystko pasuje i ta praca zwraca na siebie uwagę dlatego nr 4 kciuk w górę;)

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Stylistka Tygodnia #129

Post autor: Nadiya » 7 kwie 2018, o 00:14

Oddaję swój głos na Panią nr 4. Podoba mi się przede wszystkim twarz i idealnie dobrana fryzura. Wielowarstwowa sukienka i szarfa są doskonale dopasowane a włócznia i tarcza uzupełniają całość stylizacji. Perfekcyjna Atena :love:

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #129

Post autor: Aurelie » 12 kwie 2018, o 12:17

129. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Anabeliana
praca nr 4

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany