Stylistka Tygodnia #121

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #121

Post autor: Aurelie » 20 lis 2017, o 00:07

Stylistka Tygodnia #121

Motyw: Piegusek

Inne informacje: Stwórz dowolną tematycznie stylizację. Obowiązkowym elementem są widoczne piegi na buźce Twojej pani.

Głosowanie trwa do 27.11.2017r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Pani nr 14.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Nache
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 107
Rejestracja: 13 maja 2017, o 09:37

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: Nache » 20 lis 2017, o 07:12

Głosuję na Panią nr 1. Pani wygląda jak Pippi Langstrumpf, a to doskonały przykład pieguska :)

Głos jest niezgodny z zasadami głosowania. Po zapoznaniu się z nimi możesz zagłosować ponownie. // Aurelie
Nache
[CENZURA]

Awatar użytkownika
PearlPrincessx3
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 101
Rejestracja: 1 lis 2017, o 11:40
Lokalizacja: Za Tobą ;)

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: PearlPrincessx3 » 20 lis 2017, o 12:57

Głosuję na Panią z numerem 12, ponieważ bardzo podoba mi się stylizacja którą stworzyła, a piegi dodają uroku Jej urodzie :thumbup:

Głos jest niezgodny z zasadami głosowania. Po zapoznaniu się z nimi możesz zagłosować ponownie. // Aurelie
Obrazek

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: redblossom » 20 lis 2017, o 21:50

Wybieram pania nr 1. Fajna, wesola stylizacja troche w stylu Pippi :)

Głos jest niezgodny z zasadami głosowania. Po zapoznaniu się z nimi możesz zagłosować ponownie. // Aurelie

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: redblossom » 20 lis 2017, o 23:16

Wybieram pania nr 1. Fajna, wesola stylizacja troche w stylu Pippi :) Znakomite polaczenie kolorow, a konik sprawia, ze calosc wydaje sie byc jak z bajki.

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: Nadiya » 20 lis 2017, o 23:59

Oddaję swój głos na Panią nr 9. Piegi kojarzą mi się z małą dziewczynką a tu autorka pracy przeniosła mnie z powrotem do czasów szkoły :) :thumbup: Stylizacja jest urocza. Podoba mi się połączenie kolorów i te tęczowe trampki :thumbsup:

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: karismaK1982 » 23 lis 2017, o 09:33

Głos oddaję na pracę nr 9.Fajna kolorystyka i świetna kombinacja ciuchów przez nas raczej nie lubianych...z eventowymi. Wyszła cudowna ,kreatywna nastolatka ,nie wstydząca się swoich piegów:)

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: elizabethia » 23 lis 2017, o 18:20

A mnie intrygują 2 prace 11 i 14, lecz wybieram numer 14. Praca jest wesoła i schludna. Wszystko do siebie pasuje. Fajnie, że Pani połączyła tu zawadiackie oko z piegami; )

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: Lady_Blair » 24 lis 2017, o 01:42

Pani nr 9 :)
Ciężko mi uargumentować swój wybór. Po prostu ta praca jest wizualnie najlepsza :P Jest kreatywna. Zostało wykorzystane sporo warstw ciuszków, ale w przemyślany sposób. Nieprzekombinowana szkolna stylizacja z potrzebnymi akcesoriami, czyli torbą na książki i zeszytem w dłoni. Trampki absolutnie uwielbiam (sama ich nie zdobyłam, więc tylko podziwiam), więc dodatkowy plus za nie. Podoba mi się też, że autorka pracy wykorzystała ten paskudny (według mnie) płaszczyk bez rękawów i to w rażącym żółtym kolorze, a przy tym stylizacja jest naprawdę udana. Także brawo za kombinowanie z różnymi ciuszkami, a nie tylko z tymi najpiękniejszymi pozami.

Ps. W pracy nr 13 (też jest ładna) zachwycam się naszyjnikiem :love: Pierwszy raz go widzę

Awatar użytkownika
Rozwielitka
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 75
Rejestracja: 1 paź 2016, o 18:54
Lokalizacja: Piernikogród

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: Rozwielitka » 26 lis 2017, o 03:12

Swój głos oddaję na pracę nr 9.
Poza prześliczną buzią, do której idealnie wkomponowane zostały piegi pełniące główną rolę w tym zadaniu, praca wyróżnia się także fantastycznym doborem ciuchów idealnie dopasowanych do siebie fasonem i kolorystyką. W rezultacie otrzymałyśmy kapitalną szkolną stylizację, spójną, kompletną i moim zdaniem wizualnie zdecydowanie wyróżniającą się na tle reszty propozycji.

Alucha09
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 6 paź 2017, o 20:26

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: Alucha09 » 27 lis 2017, o 19:56

Swój głos oddaję na panią nr 6.
Piękna stylizacja w ciepłych odcieniach. Te kręcone, rude włosy idealnie wpasowują się do kreacji. Aż dziwię się, że ta praca nie dostała ani jednego głosu ;)

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #121

Post autor: Aurelie » 28 lis 2017, o 22:43

121. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Anabella84
praca nr 9

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany