Stylistka Tygodnia #114

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #114

Post autor: Aurelie » 28 lip 2017, o 19:18

Stylistka Tygodnia #114

Motyw: Diva

Inne informacje:Wystylizuj swoją panią na divę operową, tak aby mogła godnie zaprezentować się na największych scenach świata. Obowiązkowe elementy to: suknia balowa i rękawiczki.

Głosowanie trwa do 04.08.2017r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Pani nr 14.
Obrazek
Pani nr 15.
Obrazek
Pani nr 16.
Obrazek
Pani nr 17.
Obrazek
Pani nr 18.
Obrazek
Pani nr 19.
Obrazek
Pani nr 20.
Obrazek
Pani nr 21.
Obrazek
Pani nr 22.
Obrazek
Pani nr 23.
Obrazek
Pani nr 24.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
sawanna
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 26 sty 2014, o 13:02

Re: Stylistka Tygodnia #114

Post autor: sawanna » 28 lip 2017, o 19:34

głosuje na prace nr 17 - przypomina mi "Carmen" z opery H. Bizeta ( bardzo kreatywnie stworzona stylka)

Głos niezgodny z zasadami głosowania. Po zapoznaniu się z nimi możesz zagłosować jeszcze raz. // Aurelie

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Stylistka Tygodnia #114

Post autor: Nadiya » 29 lip 2017, o 10:16

Dużo pięknych i ciekawych prac, ale swój głos oddaję na Panią nr 2. Zachwyciła mnie suknia, jest ciekawie zdobiona falbanami i teatralna, dlatego idealnie wpisuje się w temat konkursu. Podoba mi się również kwiatowy stroik na głowę i róża, którą Pani trzyma w ręku. Dopełnieniem jest fryzura i makijaż utrzymany w tym samym tonie co stylizacja. Z powodzeniem mogłaby zaśpiewać na scenie :)

Awatar użytkownika
Nache
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 107
Rejestracja: 13 maja 2017, o 09:37

Re: Stylistka Tygodnia #114

Post autor: Nache » 29 lip 2017, o 16:09

Głosuję na Panią numer 6. Tak właśnie wyobrażam sobie typową divę.

Głos niezgodny z zasadami głosowania. Po zapoznaniu się z nimi możesz zagłosować jeszcze raz. // Aurelie
Nache
[CENZURA]

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #114

Post autor: Xin xou » 29 lip 2017, o 18:00

Najbardziej urzekła mnie praca nr 2.
Po pierwsze, przepiękna suknia, wyróżniająca się na tle innych i stylem i kolorem. Po drugie, bardzo fajnie zrobiony stroik na głowę, nie do końca wiem co się na niego składa, ale ładnie to wygląda. :) Po trzecie, fryzura, która jest dopełnieniem całości, na pierwszy rzut oka wygląda jak jeden z elementów stylizacji. Całość wygląda olśniewająco :)

AaNaA
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 227
Rejestracja: 15 gru 2011, o 21:22
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #114

Post autor: AaNaA » 29 lip 2017, o 21:36

Zaglosuje na pania nr 10-jest elegancka i nie epatuje golizna,nie przypomina takze wrozki czy aniola do tego jako wokalistka posiada mikrofon -zdziwilo mnie ze jest ich tak malo w koncu to artystka operowa.Dama nr 10 jest wytworna i ubrana stosownie do zawodu.Podoba mi sie jeszcze kilka innych prac m.in nr 22,23 za piekna kolorystyke :-)

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #114

Post autor: karismaK1982 » 31 lip 2017, o 10:06

Jest tu wiele ciekawych prac,niesamowitych sukien więc postanowiłam skupić sie na emocjach. Dwie prace,które mnie urzekły to nr 9 i nr 23. Pierwsza to w moim odbiorze żal za ukochanym. Patrząc na ta twarz wyobraziłam sobie,że o tym śpiewa :love:
Niestety cera za ciemna i kłoci mi sie ze strojem...
Wiec mój wybór pada na pracę nr 23. Przedstawiona tu diva wciela sie tu w rolę jakby kusicielki ,mącicielki -fantastyczna twarz :love: .Bardzo też podoba mi się dobór elementów stroju i kolorów,wszystko tak do siebie pasuje a jest z różnych kolekcji i sklepów, cudowna praca-więc na nią oddaję głos.

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Stylistka Tygodnia #114

Post autor: immortal » 31 lip 2017, o 18:42

Głos oddaje na pracę z numerem 22.
Osoba, ktora stworzyla ta prace ma wyczucie stylu. Nie tylko strój pięknie pasuje do operowej divy, ale również makijaż. Nic nie jest przesadzone w tej stylizacji, co niestety widać w większości prac. W dodatku kolor wiodący przyciąga uwagę, jednakże jest odpowiedni.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #114

Post autor: Aurelie » 5 sie 2017, o 17:20

114. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Belcia
praca nr 2

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany