Stylistka Tygodnia #98

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Stylistka Tygodnia #98

Post autor: monix23 » 4 paź 2016, o 17:17

Stylistka Tygodnia #98

Motyw: Eskimoska

Inne informacje:
Przebierz panią za Eskimoskę. Pamiętaj, że ta grupa etniczna nosi ciepłe ubrania z futer zwierząt polarnych oraz charakteryzuje się specyficzną urodą (czarne włosy, skośne brązowe oczy).

Głosowanie trwa do 18.10.2016r.

Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek

Pani nr 2.
Obrazek

Pani nr 3.
Obrazek

Pani nr 4.
Obrazek

Pani nr 5.
Obrazek

Pani nr 6.
Obrazek

Pani nr 7.
Obrazek

Pani nr 8.
Obrazek

Pani nr 9.
Obrazek

Pani nr 10.
Obrazek

Pani nr 11.
Obrazek

Pani nr 12.
Obrazek

Pani nr 13.
Obrazek

Pani nr 14.
Obrazek

Pani nr 15.
Obrazek

Pani nr 16.
Obrazek

Pani nr 17.
Obrazek

Pani nr 18.
Obrazek

Pani nr 19.
Obrazek

Pani nr 20.
Obrazek

Pani nr 21.
Obrazek

Pani nr 22.
Obrazek

Pani nr 23.
Obrazek

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: karismaK1982 » 11 paź 2016, o 16:19

Zakochałam się w pracy nr 5. Eskimoska idealna pod względem twarzy,oczy i nos szeroki-nie jest ładną kobieta ale wlaśnie tak ma być,no i świetne są warkoczyki. Co do ubioru to fantastyczne są te warstwy-tak sobie wyobrażam eskimoskę-na cebulkę :)

peb_
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2015, o 17:18

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: peb_ » 12 paź 2016, o 04:51

Głosuję na panią nr 5. Jeśli chodzi o ubiór, to przede wszystkim widać, że musi być jej ciepło - te wszystkie warstwy futra i te buciory - no widać, że może iść w głęboki śnieg i nie zmarznie ;) Ale przede wszystkim ma idealnie eskimoskie rysy twarzy - zwłaszcza te skośne oczy i szeroki nos. A, no i jeszcze fajne jest to, że wygląda sympatycznie, a Eskimosi się jakoś tak sympatycznie kojarzą :)

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: Bezgraniczny » 12 paź 2016, o 20:00

Mój głos oddaje na Eskimoskę z nr. 22 ;) Jedna z niewielu prac, która naprawdę mnie urzekła. Świetnie dobrane poszczególne elementy z dodatkami futra. Twarz najbardziej kojarzy mi się z motywem, który uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować. 8) Makijaż oczu robi swoje :whistling:

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: Aurelie » 13 paź 2016, o 15:08

Głosuję na nr 5. Jest idealna w każdym calu. Rysy twarzy i rumieńce świetnie oddają charakterystyczne cechy tej nacji oraz klimat w którym żyją. Świetnie dobrane ubrania, widać że nie zmarznie. Poza tym jak patrzę na tą pracę to na myśl przychodzi mi Syberia. Dodam tylko, że całość nabrała charakteru dzięki pyłkowi, który wygląda jak płatki śniegu. Świetna praca. :)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Bashkaa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2010, o 00:24

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: Bashkaa » 14 paź 2016, o 13:19

Ode mnie głos leci do Eskimoski nr 12. Widać, że faktycznie mieszka na kole podbiegunowym i do wykonania swojego stroju użyła futerka zwierzątek polarnych- biedne białe miśki ;) Wygląda, jakby była przygotowana na jakąś Eskimoską imprezę- sukienka pokazuje, że nawet z ciepłych futrzanych strojów można stworzyć modny outfit. Bardzo podoba mi się ta jasna kolorystyka, dzięki której nie pomylimy lali-Eskimoski z przedstawicielkami innych zimnych miejsc albo ludźmi pierwotnymi. Świetnie dobrane buty-śniegowce.

Awatar użytkownika
magja10
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2013, o 20:48

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: magja10 » 15 paź 2016, o 08:30

Glosuje na prace nr 12.
Lala wyraznie wyroznia sie wsrod pozostalych eskimosek, jest dziewczeca i subtelna. Ogromniaste buty, nic a nic, nie odebraly lali wdzieku i atrakcyjnosci. Podoba mi sie rowniez delikatna buzia otulona futrzana czapka :thumbsup:

Awatar użytkownika
Avivia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 71
Rejestracja: 19 lut 2011, o 21:41

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: Avivia » 15 paź 2016, o 13:27

zdecydowanie numer 5 :) bardzo "eskimoska" buzia z rumieńcem od mrozu. Śniegowce w sam raz na śliskie podłoże, no i ten obsypujący panią śnieg :) świetna praca.

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: elizabethia » 16 paź 2016, o 18:55

Oddaje swój głos na Panią nr. 5. Rysy twarzy, te splecione włosy, ogólna postura, a także bardzo dobre dobranie ubrań sprawiło, że ta sylizacja jest na 100% ;)

Głos nie będzie brany pod uwagę, ponieważ nie zawiera wymaganych dwóch zdań. Po zapoznaniu się z zasadami głosowania możesz zagłosować ponownie. /monix23

ModowaGwiazda11
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2016, o 09:51

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: ModowaGwiazda11 » 17 paź 2016, o 15:06

Oddaje swój głos na pracę numer 5. Bardzo podobają mi się buty. Super gruby płaszcz. Na pewno zimno w nim nie jest:) Doskonale dobrane rysy twarzy oraz ten pyłek jako śnieg. Po prostu mega!

Draculina
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 18:00

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: Draculina » 17 paź 2016, o 16:45

Ja swój głos oddaje na panią nr 22
Moim zdaniem jest to stylizacja najbardziej pasująca do eskimoski.
Wygląd tez odpowiada tej grupie etnicznej świata
:) :P :D

Nie mogę policzyć tego głosu, gdyż nie zawiera on wymaganego uzasadnienia. Po zapoznaniu się z zasadami możesz zagłosować ponownie. / monix23
Never Say Never

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: immortal » 18 paź 2016, o 19:43

Swój głos oddaje na pracę nr. 5.

Według mnie ta praca jest przemyślana. Twarz eskimoski jest jak żywa - szeroki nos, skośne oczy i wypieki na policzkach - świetne odwzorowanie rzeczywistości! :) Oprócz tego pani jest ubrana warstwowo, są duże puchate, ciepłe buty i futro zwierząt też jest. Całość dopełnia "magiczny pyłek", który perfekcyjnie imituje padający śnieg.

Gratuluję pomysłu :)

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Stylistka Tygodnia #98

Post autor: monix23 » 19 paź 2016, o 10:16

98. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Glorianna
praca nr 5

Obrazek
GRATULACJE!!!

Zablokowany