Stylistka Tygodnia #93

Awatar użytkownika
Elsewhere
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 412
Rejestracja: 15 maja 2011, o 10:18
Lokalizacja: z czwartego piętra...

Stylistka Tygodnia #93

Post autor: Elsewhere » 1 lip 2016, o 14:18

Stylistka Tygodnia #93

Motyw: Superbohaterka
Inne informacje: Oczekiwanym strojem jest pani przebrana za superbohaterkę, może to być konkretna postać, jak np. Wonder Woman, Kobieta-Kot czy Black Widow, ale nie musi, może być to także postać, która przypomina superbohaterkę.
Obowiązkowymi elementami są: broń, mocny makijaż. Mile widziane są maski w stylu bohaterki, a także skórzany strój. Nie robimy oczywiście gotowców.
Głosowanie trwa do 16.07.2016r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

Pani nr 1.
Obrazek

Pani nr 2.
Obrazek

Pani nr 3.
Obrazek

Pani nr 4.
Obrazek

Pani nr 5.
Obrazek

Pani nr 6.
Obrazek

Pani nr 7.
Obrazek

Pani nr 8.
Obrazek

Pani nr 9.
Obrazek

Pani nr 10.
Obrazek

Pani nr 11.
Obrazek

Pani nr 12.
Obrazek

Pani nr 13.
Obrazek

Pani nr 14.
Obrazek

Pani nr 15.
Obrazek

Pani nr 16.
Obrazek

Pani nr 17.
Obrazek

Pani nr 18.
Obrazek

Zapraszam do głosowania!

A jednocześnie przypominam, że każda forma spamu, proszenie lub nakłanianie do głosowania jest zabronione! Chodzi zarówno o wiadomości prywatne w grze i na forum, komentarze w profilach, jak również wiadomości na innych stronach www (np. facebook).
Każda Pani rozsyłająca tego typu wiadomości zostanie zdyskwalifikowana.
Proszę zgłaszać takie przypadki do moderatora prowadzącego konkurs zawsze dołączając screen PW/komentarza. Wyłącznie uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Tylko moderator wie, kto zgłasza takie sytuacje. Uczestniczki konkursu nie otrzymują informacji na temat osoby zgłaszającej.

Give me coffee to change the things that I can change,
and wine to accept the things that I can't...

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: karismaK1982 » 9 lip 2016, o 11:51

Głosuję na stylizację nr 7. Jest bardzo oryginalna,wyróżnia się zielonym strojem,trochę kojarzy mi się z Robinem. Fantastyczna maska-super kombinacja i te piękne zielone włosy,super!

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: Lady_Blair » 9 lip 2016, o 14:03

Ciężki wybór…
Absolutnie urzekły mnie prace: 8, 9, 10, 14, 16. :love: Wszystkie wymienione są bezbłędne i zupełnie nie ma się do czego przyczepić.
Ostatecznie głosuję jednak na pracę nr 10. Świetnie stworzony mroczny klimat, odrobina tajemniczości i zgrabne połączenie czerni z szarością w dopracowanej stylizacji.

Evitaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2015, o 19:09

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: Evitaa » 9 lip 2016, o 17:18

sama chciałam startować ale czułam że będzie duża konkurencja..i nie pomyliłam się ..choc ja stawiałam na lare croft..i nikt więcej na to nie wpadł
  • :D
super bohater kojarzy mi się pozytywnie..a nie które propozycje..przypominają mi ""terrorystki""
stawiam na panią nr16..jej dobór kolorów w kreacji oddaje taki pozytywny wizerunek.. na pierwszy rzut oka skojarzyła mi się z towarzyszka dla spajdermena :D


p.s. propozycja nr9 też fajna te futra i kocie dodatki..zazdroszczę ""szafy"" ale trochę dla mnie za mroczno..Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: sage » 10 lip 2016, o 08:57

Głosuję na pracę nr 10. Użycie szarości i czerni nadaje superbohaterce tajemniczości. Czarny makijaż sprawia, że jest piękna i groźna, łatwo jest mi wyobrazić sobie taką postać skaczącą cicho po dachach budynków i przeszywającą mieczem złych ludzi :D
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: Bezgraniczny » 10 lip 2016, o 12:46

Mój głos oddaje na prace nr.14, jedyna, która wyróżnia się ze wszystkich "gangsterów", świetnie wykonanie i połączenie poszczególnych elementów. :thumbsup:

Virvin
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 44
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 15:00
Lokalizacja: W szafie z ciasteczkami

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: Virvin » 11 lip 2016, o 15:53

Głosuję na panią z numerem 16, ponieważ kojarzy się z dobrą superbohaterką, dobry pomysł z dodaniem paska z motywem Batmana, a włosy idealnie razem z maską nadają tajemniczości. I jeszcze ta pelerynka, stworzona do ratowania miasta przed złoczyńcami! :D
,,Jeżeli za­bałaga­nione biur­ko jest oz­naką za­bałaga­nione­go umysłu, oz­naką cze­go jest pus­te biur­ko?"~ Albert Einstein
Wzdychał ksiądz na parafii:
O, moja wiaro biedna!
Jeśli piorun nie trzaśnie,
Nikt się nie przeżegna
~ks.Jan Twardowski

Awatar użytkownika
Aithne
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 17 lip 2013, o 20:57
Lokalizacja: Idris

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: Aithne » 11 lip 2016, o 23:23

Ja natomiast głosuję na panią numer 1 - podoba mi się dobór kolorów i dodatków, buzia lalki i makijaż są prześwietne :love:
Z tą bronią wygląda groźnie, a te paznokcie nadają elegancji stylizacji 8) Moim zdaniem najlepsza praca!

Awatar użytkownika
kwiatuszeczek
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 233
Rejestracja: 1 lut 2011, o 20:17

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: kwiatuszeczek » 14 lip 2016, o 01:18

Bardzo fajne prace. Wybór był ciężki, ale ostatecznie wybieram racę nr 8. Piękna kobieca stylizacja i mocny makijaż idealnie wpasowały się w temat stylistyki tygodnia. W tej pracy im mniej tym lepiej. Nie jest ona przekombinowana... bardzo klasyczna, ale zarazem interesująca. Stylizacja nie jest naładowana różnymi dodatkami, ale mimo to przykuwa uwagę. :love:

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: co.ma » 14 lip 2016, o 10:25

Głosuję na nr 4. Bohaterka jest silna, strój zdradza jej mocny charakter, jednocześnie jest tajemnicza i budzi niepokój.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: YF98 » 14 lip 2016, o 12:03

Najbardziej podoba mi się Pani z numerem 14.
Kojarzy mi się z nie byle jaką superbohaterką z komiksów tylko z królową. Taką prawdziwą, która mimo, że jest dosyć surowa, nie pozwala krzywdzić swoich poddanych.
Poznaję to po m.in. koronie, sukni i broni - nie ma jakichś pistoletów i nie wiadomo czego, tylko rycerską tarczę i miecz.
Wolę taką superbohaterkę od takiej, która sobie lata po mieście w czerwonej pelerynie itp.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: valorie » 14 lip 2016, o 19:42

Głosuję na Panią z nr 7
Moim zdaniem wygląda najbardziej oryginalnie, no i podoba mi się kolorystyka dobór maski i łuku :D
Obrazek

Awatar użytkownika
sydo147
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 237
Rejestracja: 16 lut 2013, o 02:41

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: sydo147 » 16 lip 2016, o 23:54

Głosuję na pracę z nr 10. Stylizacja jest bardzo estetyczna i od razu kojarzy się z superbohaterem z racji użycia typowych dla superbohaterów elementów kostiumu, czyli maski i peleryny. Przedstawiona postać budzi strach i szacunek tak jak na prawdziwą superbohaterkę przystało.

Awatar użytkownika
Elsewhere
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 412
Rejestracja: 15 maja 2011, o 10:18
Lokalizacja: z czwartego piętra...

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: Elsewhere » 17 lip 2016, o 06:38

DOGRYWKA
Po podliczeniu głosów okazuje się, że mamy dogrywkę!
Panie nr
10 i 16
otrzymały taką samą liczbę głosów.
Zasady dogrywki:
  • Głosujemy na jedną z dwóch prac (nr 10 lub nr 16)
  • W poście wpisujemy tylko nr wybranej pracy
  • Głosowanie trwa do 18.07 do godz. 23.59 (jeśli żadna z Pań nie otrzyma wymaganej większości głosów
    o zwycięstwie zdecyduje Team)
  • W głosowaniu mogą brać udział wszyscy (poza Paniami, które dostały się do dogrywki)
Give me coffee to change the things that I can change,
and wine to accept the things that I can't...

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Stylistka Tygodnia #93

Post autor: sage » 17 lip 2016, o 08:52

10
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Zablokowany