Stylistka Tygodnia #83

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Stylistka Tygodnia #83

Post autor: Daga » 30 lis 2015, o 22:05

Stylistka Tygodnia #83

Motyw: Stewardessa
Inne informacje: Twoja Pani została stewardessą. Ubierz ją w mundurek do pracy. Obowiązkowa spódnica do kolan lub nieco krótsza i apaszka na szyi. Mile widziany również czepek/toczek na głowę.
Głosowanie trwa do 07.12.2015r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Pani nr 14.
Obrazek
Pani nr 15.
Obrazek
Pani nr 16.
Obrazek
Pani nr 17.
Obrazek
Pani nr 18.
Obrazek
Pani nr 19.
Obrazek
Zapraszam do głosowania!

A jednocześnie przypominam, że każda forma spamu, proszenie lub nakłanianie do głosowania jest zabronione! Chodzi zarówno o wiadomości prywatne w grze i na forum, komentarze w profilach, jak również wiadomości na innych stronach www (np. facebook).
Każda Pani rozsyłająca tego typu wiadomości zostanie zdyskwalifikowana.
Proszę zgłaszać takie przypadki do moderatora prowadzącego konkurs zawsze dołączając screen PW/komentarza. Wyłącznie uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Tylko moderator wie, kto zgłasza takie sytuacje. Uczestniczki konkursu nie otrzymują informacji na temat osoby zgłaszającej.


Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: Tuśka » 1 gru 2015, o 15:48

Praca nr 2. Jak dla mnie pani w tym temacie musi mieć rajstopy i ta je ma. Poza tym, nie jest ubrana na jakąś rewię stewardess, tylko jak normalna stewardessa gotowa do lotu.
Obrazek

Makoto
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 3 cze 2015, o 21:54

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: Makoto » 1 gru 2015, o 21:21

Pani nr 7 zdecydowanie. Najbardziej przypomina mi stewardessę, którą można spotkać na pokładzie samolotu. Skromna a zarazem elegancka. Niestety większość Pań bardziej przypomina mi marynarki niż stewardessy, ale to pewnie przez element kotwicy na nakryciach głowy.

Awatar użytkownika
Aysen
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 94
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 21:47

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: Aysen » 1 gru 2015, o 22:42

Pani nr7.
Typowa stewardessa: włosy upięte w kok, apaszka, koszula a nie marynarka (do tej pory w samolotach widywałam stewardessy w samolotach w samych eleganckich koszulach), buciki na małym obcasie, odpowiednia spódnica :) Inne panie też są w porządku ale nr 7 najbardziej mi odpowiada

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: Xin xou » 2 gru 2015, o 18:15

Wybieram pracę nr 7. Fakt faktem brakuje rajstop i to jest taki mały minus, ale praca jest ładna, bez zbędnych dodatków (nie wiem od kiedy stewardessy noszą torebki), włosy związane, jest apaszka, buty na lekkim obcasie (może mógłby być niższy ale ważne, że nie są to szpile). Ogólnie jedyna praca, która zwróciła moją uwagę estetyką pracy, a po dokładnej analizie pozostałych prac, również zgodnością z tematem.

Awatar użytkownika
sawanna
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 26 sty 2014, o 13:02

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: sawanna » 2 gru 2015, o 19:36

podoba mi sie praca nr 14 bo:
- jest kostium ( kolor kostiumu zalezy od lini)
- jest identyfikator
- jest apaszka
- sa pełne buty z przodu ( nie widac paców) dopuszczalne w urzedach
- sa upiete długie włosy
- jest toczek ( znak floty powietrznej na toczku nawet)
-paznokcie w neutralnym kolorze
cały strój przypomina mi stewardesse najbardziej

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: co.ma » 3 gru 2015, o 22:37

Głosuję na pracę nr 10. Stewardessa najczęściej kojarzy się z kobietą pracującą w samolocie, ale przecież na statku też mogą być stewardessy. Podoba mi się ta praca, bo jest spójna kolorystycznie, buty są eleganckie, nie wyzywające, makijaż delikatny, włosy ułożone, nie rozwiane. Do tego widać, że komplet przygotowany jest na różną pogodę. Bez marynarki też wyglądałby dobrze.

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: kruella » 4 gru 2015, o 11:44

Ja głosuję na pracę nr 9. Bardzo podoba mi się pomysł z kieliszkiem, twarz jest ładna, kostium elegancki. Poza tym chustka pod szyją jest świetna, ożywia stylizację.
...

Awatar użytkownika
Allecto
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 210
Rejestracja: 20 cze 2012, o 18:10
Lokalizacja: Bytom

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: Allecto » 6 gru 2015, o 13:04

Swój głos oddaję na pracę numer 15. Praca zawiera wszystkie niezbędne elementy i jest spójna. W odróżnieniu od reszty prac wygląda na profesjonalistkę. Jej ciepły uśmiech z pewnością umiliłby lot niejednemu pasażerowi ;)

AaNaA
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 227
Rejestracja: 15 gru 2011, o 21:22
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: AaNaA » 6 gru 2015, o 19:08

Bardzo fajne prace :D
Mialam dylemat ktora z prac wybrac oststecznie poniewaz podobaja mi sie najbardziej prace nr
10, 15, 16, 18, 19
Ciezko bylo wybrac ulubiona -ostatecznie stawiam na nr 16 :love:
Oryginalna , ciut inna niz pozostale , niczego jej nie brak.

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: elizabethia » 6 gru 2015, o 22:16

Osobiście uważam, że wszystkie prace są na swój sposób ciekawe i kolorowe. Ale najbardziej przypadła mi do gustu praca nr 7. Jest w niej nie za dużo elementów, ale jednak wszystkie łączą się ze sobą w jedną całość. Poza tym Pani posiada wszystko co według mnie powinna mieć stewardessa a mianowicie oficjalne ubranko,apaszkę, czapeczkę fryzurkę odpowiednią i zegarek. Także bardzo na plus. Oraz bardzo przyjemna twarz także miło by było z taka Panią polecieć;)

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Stylistka Tygodnia #83

Post autor: Daga » 8 gru 2015, o 23:17

83. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Zahara
praca nr 7

Obrazek
GRATULACJE!!!

Zablokowany