Stylistka Tygodnia #81

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Stylistka Tygodnia #81

Post autor: Daga » 27 paź 2015, o 23:34

Stylistka Tygodnia #81

Motyw: Kuchenne rewolucje
Inne informacje: Każda Pani domu powinna być przykładną kucharką, która gotuje przepyszne smakołyki.
Przebierz swoją Panią za kucharkę, pamiętając o fartuszku, by nie ubrudzić stroju.
Głosowanie trwa do 03.11.2015r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Pani nr 14.
Obrazek
Zapraszam do głosowania!

A jednocześnie przypominam, że każda forma spamu, proszenie lub nakłanianie do głosowania jest zabronione! Chodzi zarówno o wiadomości prywatne w grze i na forum, komentarze w profilach, jak również wiadomości na innych stronach www (np. facebook).
Każda Pani rozsyłająca tego typu wiadomości zostanie zdyskwalifikowana.
Proszę zgłaszać takie przypadki do moderatora prowadzącego konkurs zawsze dołączając screen PW/komentarza. Wyłącznie uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Tylko moderator wie, kto zgłasza takie sytuacje. Uczestniczki konkursu nie otrzymują informacji na temat osoby zgłaszającej.


Awatar użytkownika
Aysen
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 94
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 21:47

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: Aysen » 27 paź 2015, o 23:45

Po przejrzeniu wszystkich prac oddaję głos na nr 4.

Dużym plusem jest to że nie widać włosów, (i to był jeden z kryteriów dlaczego wybrałam akurat tę stylizację)są spięte i schowane pod czapką co gwarantuję że nie znajdę niespodzianki w jedzeniu :D Ogólnie podoba mi się cały strój, pani wygląda na prawdziwą kuchmistrzynię, z surowością na twarzy pilnuje by wszystko było idealnie przyrządzone i podane ;)

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: Xin xou » 28 paź 2015, o 00:09

Wybieram nr 5 - bardzo podoba mi się wykorzystanie sukienki jako fartuszka. Stylizacja nie jest przekombinowana, nie wydziwaczona. Praca jest przykładem, że można się obyć bez babeczkowych butów i jedzeniowych dodatków i nadal przypominać kucharkę i dobrze wyglądać :)

marcelamargarita
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 38
Rejestracja: 24 lis 2014, o 18:38

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: marcelamargarita » 28 paź 2015, o 00:18

Głosuję na prace numer 4! Świetnie dobrany fartuszek (choc widziałam go w innych pracach) w zestawianiu z resztą ubran tutaj wpasowuje się idealnie! Urzekła mnie również kokarda na czapce co sprawia ze staje się niebanalna.To najlepsza praca w tej edycji stylistki!

Awatar użytkownika
Haaania
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 762
Rejestracja: 22 lip 2014, o 20:50

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: Haaania » 28 paź 2015, o 08:11

Oddaję swój głos na pracę nr 14

Lala skromna, z fartuszkiem, włosy spięte i do tego dodana opaska, by włosy nie znalazły sie na talerzu ;)
Płaskie buty przemawiają do mnie, bo niestety ale w innych pracach panie użyły szpilek, a jak biegać po kuchni w tak nieodpowiednim obuwiu???
Lala w pracy nr 14 spełniła idealnie narzucone kryteria ;)

Awatar użytkownika
LauraPalmer
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 21 gru 2014, o 11:58

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: LauraPalmer » 28 paź 2015, o 16:29

Swoj głos oddaje na pracę numer 5.
Bardzo ladnie to wszystko jest skomponowane i lączy się ze sobą. Dobry pomysł z sukienki zrobienia fartuszka a jeszcze lepszy zakryciem góry tą koszulką z kart.
I ta chustka na głowie <3

diablicaxino1
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2014, o 12:10

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: diablicaxino1 » 28 paź 2015, o 22:08

Miałam brac udział ale wyleciało mi z głowy...Najbliższa mojemu sercu jest praca z numerkiem 4. Pięknie dobrane słodkie dodatki idealnie wpasowują się w tematyke, użycie tej własnie sukienki było genialnym pomysłem na który przyznam sama bym nie wpadła.Ta praca jest najciekawsza i najbardziej dopracowana dlatego jej oddam swój cenny głosik.Pozdrawiam.

Caseine
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 40
Rejestracja: 10 sie 2013, o 12:03

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: Caseine » 29 paź 2015, o 18:49

zdecydowanie wyróżnia się pani numer 13 i chyba nawet wiem kto to jest :D
typowa pani domu, związane włosy w kok, żeby nie przeszkadzały w kuchni. skarpety i kapcie zeby było wygodnie, jak to w domu :D super kieca, a'la lata 60te, no i fartuszek swietnie dobrany :)
no i noże, wymiatają :thumbsup:

elciam
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 16
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 01:04

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: elciam » 30 paź 2015, o 19:07

mi najbardziej podoba się pani nr 5. stylizacja jest bardzo ładna kolorystycznie a przy tym zachowane są elementy stroju kucharki-czyli fartuszek i chustka na głowie. nie utrywam że właśnie ten obszerny kropakowy fartuch jet elementem który najbardziej zaważył na moim wyborze

Awatar użytkownika
Shura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2011, o 17:28
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: Shura » 31 paź 2015, o 19:19

Głosuję na panią nr 14, jest schludna, wygląda jakby faktycznie miała gotować, a nie wybierać się na jakąś paradę ;) I fajnie zrobiony fartuszek :3
Senira - kanał z różnymi grami :3

Awatar użytkownika
AgathaL
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 165
Rejestracja: 3 sty 2014, o 22:33

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: AgathaL » 31 paź 2015, o 19:38

Głosuję na stylizację z numerem 4. Świetnie pomyślany fartuch i dobrana do niego kokarda. Całość spójna, dopracowana, a słodkie dodatki nie przesadzone. Profesjonalistka w kuchni.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: Aurelie » 1 lis 2015, o 12:14

Głosuję na pracę nr 8. Stylizacja idealnie nadaje się do kuchni. Związane włosy z opaską są bardzo ważnym elementem podczas pochylania się nad potrawami, buty są płaskie czyli wygodne i nieprzeszkadzające. Strój jest prosty, wygodny, fartuszek fajnie zrobiony.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
elizabethia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 26 paź 2014, o 19:25

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: elizabethia » 1 lis 2015, o 17:10

Głosuję na Panią nr 4.

Super dobrana czapeczka lub czepek do kuchni. Fartuszek w kropeczki jest jak za starych dobrych czasów jak najbardziej na tak. I jeszcze te babeczkowe buciki co sprawia, że od razu chciałabym u tej Pani zjeść jakieś dobre ciasteczko;) Poza tym Pani jest zrobiona na styl nowoczesnej kuchni więc to jak najbardziej na plus.

Awatar użytkownika
Melbourne
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 57
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 19:06
Lokalizacja: Mars
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: Melbourne » 1 lis 2015, o 22:23

Najbardziej podoba mi się stylizacja nr.14. Praca jest bliska memu sercu, gdyż przedstawiona Pani jest łudząco podobna do mojej mamy :)

Awatar użytkownika
Allecto
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 210
Rejestracja: 20 cze 2012, o 18:10
Lokalizacja: Bytom

Re: Stylistka Tygodnia #81

Post autor: Allecto » 2 lis 2015, o 10:06

Głosuję na pracę numer 14. Stylizacja nie jest przesadzona, bije od niej skromność i pewna mądrość życiowa. Wygląda na profesjonaliatkę, właściwą osobę na właściwym miejscu.

Zablokowany