Stylistka Tygodnia #220

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #220

Post autor: Aurelie » 16 lis 2022, o 20:51

Stylistka Tygodnia #220

Motyw: Pani Woźna

Inne informacje: Przebierz swoją postać za panią Woźną, czyli osobę niezastąpioną w każdej szkole. Mile widziane będzie dodanie akcesoriów pomocnych przy sprzątaniu, czy np. kluczy do szatni, których pani Woźna strzeże jak oka w głowie. Nie zapomnijcie o odpowiednim wyrazie twarzy, który zdradza niezadowolenie z powodu uczniów wciąż biegających po świeżo wypastowanej podłodze, w dodatku bez butów na zmianę!

Głosowanie trwa do 21.11.2022r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z minimum jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Calea
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 5 wrz 2022, o 23:47

Re: Stylistka Tygodnia #220

Post autor: Calea » 17 lis 2022, o 15:10

Długo wahałam się pomiędzy pracami 2 i 4 - obie świetne! Jednak u pani nr 4 strój jest w mojej ocenie troszkę zbyt nowoczesny/mlodzieżowy jak na woźną - chyba za sprawą kamizelki, no i ten złoty zegarek do sprzątania to tak nie bardzo. Swój głos oddaję na panią nr 2. Jest tak jak powinno być: grymas niezadowolenia na twarzy, krótka fryzura, miotła, długa spódnica i skarpetki w duecie z klapkami - typowa "pani sprzątająca" z mojej podstawówki :D

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #220

Post autor: Xin xou » 19 lis 2022, o 08:36

Tylko praca nr 2 oddaje charakter pani woźnej, więc to na nią oddaję swój głos. Wygląda tak, jak powinna, jest miotła do sprzątania, fartuszek żeby się nie przybrudzić. Klapeczki ze skarpetkami są genialne. Do tego bezbłędna mina i co najważniejsze bez makijażu. (Widzieliście kiedyś woźną w pełnym, mega mocnym makijażu? Ja nie, ale może czasy się zmieniły.)

bioderko
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 1 mar 2020, o 17:16

Re: Stylistka Tygodnia #220

Post autor: bioderko » 19 lis 2022, o 21:15

Oddaję swój głos na panią nr 6. W mojej ocenie najlepiej spełnia wytyczne - mina pani rzeczywiście mocno niezadowolona, rękawiczki do sprzątania to również super pomysł, bo trzeba zabezpieczać skórę przed detergentami. Dodatkowo absolutnie uwielbiam dobór tej czarnej torebki, na pierwszy rzut oka wygląda jak worek na śmieci, co również fantastycznie pasuje do tematu.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #220

Post autor: Aurelie » 23 lis 2022, o 17:14


220. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Avivia
praca nr 2

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany