Stylistka Tygodnia #134

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #134

Post autor: Aurelie » 30 cze 2018, o 21:22

Stylistka Tygodnia #134

Motyw: Słońce

Inne informacje: Przebierz swoją Panią za Słońce. Tym razem brak wytycznych - popuść wodze fantazji. :)

Głosowanie trwa do 06.07.2018 r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #134

Post autor: karismaK1982 » 1 lip 2018, o 11:23

Głosuję na pracę nr10. Świetne połączenie sukni z pasem Allure i z Egipskim wdziankiem-wyszła jedna spójna całość a welon "nałożony na suknię" sprawił ,że są dwukolorowe rękawy-GENIALNY POMYSŁ! Twarz z mangi znalazła swoje miejsce,świetnie dopasowane do niej peruka i nakrycie głowy. Różdżka i świetliki tu pasują ale jak dla mnie nie było konieczne...

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Stylistka Tygodnia #134

Post autor: redblossom » 3 lip 2018, o 00:15

Glosuje na prace nr 10. To jedyna praca, w ktorej wszytsko jest dopawane. Polaczenie kolorow jest naprawde dobre. Fajne uzycie twarzy.

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #134

Post autor: uluu » 5 lip 2018, o 23:42

Głos oddaję na pracę nr 8. Od razu nasunęla mi skojarzenia z mitologicznym opisem słońca, gdy patrzyłam na nią, może poprzez użyte dodatki . Podoba mi się intensywna kolorystyka, karnacja, wyraz twarzy. Tak mógłby wyglądać mityczny portret słońca na jakiejś pra-wazie i ta wersja słońca do mnie najbardziej przemawia:)

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Stylistka Tygodnia #134

Post autor: Nadiya » 6 lip 2018, o 23:59

Oddaję głos na Panią nr 5. Najbardziej podoba mi się fryzura i minimalistyczny makijaż. Fajnie dobrane spodnie i wszystkie warstwy peleryny.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #134

Post autor: Aurelie » 8 lip 2018, o 22:52

134. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Bezgraniczny
praca nr 10

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany