Stylistka Tygodnia #118

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Stylistka Tygodnia #118

Post autor: Aurelie » 2 paź 2017, o 20:00

Stylistka Tygodnia #118

Motyw: Królowa słodkości

Inne informacje: Wystylizuj swoją panią na królową słodyczy. Pamiętaj, by stylizacja była wesoła, kolorowa i oczywiście bardzo słodka.

Głosowanie trwa do 09.10.2017r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek
Pani nr 2.
Obrazek
Pani nr 3.
Obrazek
Pani nr 4.
Obrazek
Pani nr 5.
Obrazek
Pani nr 6.
Obrazek
Pani nr 7.
Obrazek
Pani nr 8.
Obrazek
Pani nr 9.
Obrazek
Pani nr 10.
Obrazek
Pani nr 11.
Obrazek
Pani nr 12.
Obrazek
Pani nr 13.
Obrazek
Pani nr 14.
Obrazek
Pani nr 15.
Obrazek
Pani nr 16.
Obrazek
Pani nr 17.
Obrazek
Pani nr 18.
Obrazek
Pani nr 19.
Obrazek
Pani nr 20.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Elejna11
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 5 cze 2014, o 19:59

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: Elejna11 » 2 paź 2017, o 21:18

Głosuję na stylizację nr 20. Stylizacja jest bardzo dostojna jak przystało prawdziwej Królowej. Podoba mi się pomysl z różaną koroną, a kolorystyka stylizacji jest słodka ale na szczęście nie przeslodzona. Lizak zamiast berła idealnie sygnalizuje że jest to Królowa Słodyczy!

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: redblossom » 2 paź 2017, o 21:54

Glosuje na prace nr 19, poniewaz jest slodka, kolorowa i wszystko jest polaczone ze smakiem, gdzie przy tego typu stylizacji latwo byloby o ''OTT'' ;) Poza tym fryzura, kolor wlosow i korona sa idealnie dobrane.

trichinella spiralis
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2017, o 16:15

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: trichinella spiralis » 3 paź 2017, o 08:32

Głosuję na pracę nr 19, ponieważ stylizacja jest urocza, dziewczęca i słodka, ale nie jest przesadzona. Ponadto wszystko jest idealnie dobrane kolorystycznie i tworzy naprawdę świetną, spójną całość:)

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: uluu » 3 paź 2017, o 11:17

Jest tu kilka fajnych prac ale zagłosuję ostatecznie na pracę nr 5. Pani ma na sobie elementy ubioru mogące się kojarzyć z "królewskością" taką rodem z Alicji z Krainy Czarów, fajnie i gustownie polączone. Lala wygląda słodko, ale ta słodycz nie powoduje u mnie bólu zębów, jest taka wyważona, może dlatego , że oprócz wściekłych landrynkowych kolorów użyty został i kremowy, który nieco tonuje resztę. Jest to praca przemyślana wg mnie i wyróznia się właśnie tym, że nie zostala lala przyodziana we wszystkie możliwe ciuchy o cukierkowej barwie, jakie tylko da sie w garderobie wynaleźć. Taka bardziej wyrafinowana słodycz- nie tylko landrynki ale i czekoladkę widać (karnacja), posypkę (piegi) i pyszny kremik(spódnica):)

Awatar użytkownika
Nache
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 107
Rejestracja: 13 maja 2017, o 09:37

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: Nache » 3 paź 2017, o 11:45

Głosuję na Panią numer 7. Jest jedną z nielicznych, która ma długą suknię, a jednak królowa powinna wyglądać królewsko.

Głos jest niezgodny z zasadami głosowania. Po zapoznaniu się z nimi możesz zagłosować ponownie. // Aurelie
Nache
[CENZURA]

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: aniaania » 3 paź 2017, o 12:23

Głosuję na pracę nr 6. Pani ma na sobie zarówno elementy słodkości jak i kolory które mi do tego pasują, ale nie jest przy tym przesłodzona. Stylizacja jest wesoła, a buźka pani w połączeniu z fryzurką i koroną dodaje ten element królowej. Makijaż także pasuje mi do tematu. Wahałam się jeszcze między dwiema pracami, jednak w jednej zabrakło mi słodkości, a druga nie do końca pasowała mi do królowej.

Anikaaa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2016, o 12:42

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: Anikaaa » 3 paź 2017, o 16:20

W moje gusta wpadła stylizacja nr 19! Ocieka ona słodkością, co widać po spodniach. Makijaż przypomina mi błyszczący lukier na babeczkach. Wszystkie kolory wyglądają super, są takie żywe. Biżuteria nie jest przesadzona a włosy pasują idealnie do tematu. Diadem sugeruje od razu, że to jest królowa słodkości. A w całej stylizacji najsłodsze według mnie są buty.

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: sage » 4 paź 2017, o 09:16

Wybieram nr 16. Jest bardzo kolorowa i aż ocieka słodkością, która kapie (kolorowe plamki na ciele) :D Kolorowe włosy nadają odpowiedniego charakteru postaci. Idealne do tematu jest też wykorzystanie sukienki i butów z elementami słodyczy. Kwiatki na głowie kojarzą mi się z takimi cukrowymi kwiatami na tortach :)
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Rozwielitka
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 75
Rejestracja: 1 paź 2016, o 18:54
Lokalizacja: Piernikogród

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: Rozwielitka » 5 paź 2017, o 20:39

Ja swój skromny głosik oddaję natomiast na pracę nr 5. Jej autorce udało się przemycić odpowiednią dozę słodkości przy skromnej i spójnej kolorystyce. Podoba mi się wybór spódniczki, której rozłożystość kojarzy mi się z bezą. Zachwyciła mnie też dbałość o detale. Kokardka w kropeczki idealnie koresponduje z kokardką pod szyją i butami. Wisienkę na przysłowiowym torcie stanowi natomiast fryzurka; moim zdaniem doskonały wybór! :)

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: Lady_Blair » 6 paź 2017, o 00:00

Według mnie zdecydowanie praca nr 13! :love:
Tytuł konkursu to Królowa słodkości. Mnie Królowa kojarzy się z dostojnością, elegancją, szykiem, klasą i kobiecością. Wszystkie te cechy dostrzegam właśnie u Pani z numerem 13. Są królewskie atrybuty jak peleryna, diadem i lód zamiast berła :D Stylizacja nie jest przeładowana masą elementów, a zachowana jest klasa odpowiednia dla Królowej.
Nie ma tu też wątpliwości co do słodkości Lalki. Kolorowa bluzka to strzał w 10, a spódnica jest dobrana idealnie, bo te kropeczki na niej wyglądają jak małe cukierki 8o

Awatar użytkownika
Nadiya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 47
Rejestracja: 20 lut 2017, o 23:31

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: Nadiya » 8 paź 2017, o 00:57

Głosuję na pracę nr 19. Jest przede wszystkim kolorowa i nieprzesadzona. Podoba mi się fryzura z kolorowymi pasemkami i pastelowe kolory użyte w całej stylizacji. Naszyjnik, lód w ręce i buty z babeczkami idealne współgrają z tematyką konkursu :thumbsup:

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: Amelya » 8 paź 2017, o 10:48

Swój głos oddaję na pracę nr 16.

Bardzo podoba mi się wykorzystanie sukienki i butów z dawnej kolekcji, o której zdarza mi się zapominać, a patrząc na te babeczkowo-lodowe szpilki aż chciałoby się przenieść w krainę słodkości! Mimo tego, iż są to gotowe "produkty", które z pewnością ułatwiły stylistce pracę, tak wykorzystanie i uzupełnienie ich kolorowymi i nieprzypadkowymi dodatkami - farbki na ciele, moc bransoletek, wianek we włosach - dało świetny efekt. W stylizacji podoba mi się ten " dziecięcy luz" i nie oszczędzanie na kolorze.
Dla mnie słodycz wiąże się z widoczną w pracy radością, którą zaraziła mnie kandydatka na Królową Słodkości, nie mogłam więc inaczej zagłosować :)

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Stylistka Tygodnia #118

Post autor: Aurelie » 10 paź 2017, o 10:47

118. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Rainbow Inferno
praca nr 19

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany