Stylistka Tygodnia #100

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Stylistka Tygodnia #100

Post autor: monix23 » 7 lis 2016, o 00:52

Stylistka Tygodnia #100

Motyw:
Jesienny bal


Inne informacje: Jako że to setna edycja Stylistki Tygodnia - będziemy świętować i idziemy na bal. Motywem przewodnim będą kolory jesieni, dlatego też niech w stylizacjach znajdą się kolory, które podziwiać możemy na jesiennych liściach. Byłoby miło, gdyby każda z pań zabrała ze sobą jakiś kwiat, a może nawet cały bukiecik.

Głosowanie trwa do 21.11.2016r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.
Obrazek

Pani nr 2.
Obrazek

Pani nr 3.
Obrazek

Pani nr 4.
Obrazek

Pani nr 5.
Obrazek

Pani nr 6.
Obrazek

Pani nr 7.
Obrazek

Pani nr 8.
Obrazek

Pani nr 9.
Obrazek

Pani nr 10.
Obrazek

Pani nr 11.
Obrazek

Pani nr 12.
Obrazek

Pani nr 13.
Obrazek

Pani nr 14.
Obrazek

Pani nr 15.
Obrazek

Pani nr 16.
Obrazek

Pani nr 17.
Obrazek

Pani nr 18.
Obrazek

Pani nr 19.
Obrazek

Pani nr 20.
Obrazek

Pani nr 21.
Obrazek

Pani nr 22.
Obrazek

Pani nr 23.
Obrazek

Pani nr 24.
Obrazek

Pani nr 25.
Obrazek

Pani nr 26.
Obrazek

Pani nr 27.
Obrazek

Pani nr 28.
Obrazek

Pani nr 29.
Obrazek

Pani nr 30.
Obrazek

Pani nr 31.
Obrazek

Pani nr 32.
Obrazek

Pani nr 33.
Obrazek

Pani nr 34.
Obrazek

Pani nr 35.
Obrazek

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: Execute » 14 lis 2016, o 17:12

Ojeju jak dużo prac !
Piękna jest 35 oraz 15.
Trudny wybór...jednak głosuję na numer 15. Kolor sukienki jest przepiękny, idealnie pasujący do koloru liści. Szal dopasowuje się do całości, torebka i kolor róży także. no i ten jesienny makijaż - cudo :)

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: Bezgraniczny » 14 lis 2016, o 17:13

Prac wiele, ale wybierać nie ma prawie w czym. Jest kilka fajnych stylizacji (12,15,23), ale mój głos oddaje na prace Nr.34.
Piękne połączenie jesiennych kolorów, a szal, który został umiejscowiony za sukienką wygląda intrygująco.
Rewelacyjna twarz, a szczególnie fryzura, która na pierwszy rzut oka wygląda balowo. Delikatny i nieprzesadzony makijaż robi swoje. ^^

Awatar użytkownika
Iris
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 21 sty 2016, o 14:58

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: Iris » 14 lis 2016, o 17:41

Glosuje na prace 29. Urzekla mnie najbardziej ze wszystkich prac. Jesien to nie tylko zlociste liscie. Jesien bywa kolorowa w zaleznosci od pogody. Tak, jak ta praca. Zielono zlote kolory kojarza mi sie ze wczesna jesienia, brazowo-zloto-czerwone liscie to sa charakterystyczne dla typowej jesieni. A kolor szary przypomina o tym, jaka mamy teraz pogode za oknem. :) Nie wiem jak w innych regionach Polski, ale na podlasiu gdzie niegdzie lezy juz ten nieszczesny snieg. ;p a w takiej kreacji nie powstydzilabym sie pojsc na bal :D

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: karismaK1982 » 15 lis 2016, o 10:31

Bardzo podoba mi się praca nr 1 ale ostatecznie głosuję na 15. Świetne połączenie ciuszków i barw jesiennych.Stylizacja jest bardzo elegancka i dopracowana,jest w niej coś magicznego :love:

Awatar użytkownika
zabeczka1948
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 45
Rejestracja: 2 paź 2015, o 06:59
Lokalizacja: Leszczyny
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: zabeczka1948 » 15 lis 2016, o 16:58

Pani nr 18 mnie urzekła. Cała kompozycja kojarzy się mi się z moimi ulubionymi czerwonymi liśćmi, które pięknie prezentują się na tle pozostałych. Zarówno liście, jak i ta stylizacja kuszą i oszałamiają.
matczysko
na arenie znajdziesz mnie jako JARECKA

gosia-073
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 7 lis 2016, o 18:46

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: gosia-073 » 15 lis 2016, o 17:18

Mnie się spodobała stylizacja nr 31. Została ona "skomponowana" z jesiennych, szarawych barw. Delikatnie opadająca sukienka idealnie oddaje melancholię i nastrój jesiennych wieczorów.

julkalusi12
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 6 lut 2015, o 13:07

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: julkalusi12 » 15 lis 2016, o 17:26

Mnie najbardziej oczarowała Pani nr 18
Cała stylizacja pięknie się komponuje, a wzór na sukience idealnie oddaje charakter jesieni. Ponadto czuć w niej nieco egzotyki dzięki elementowi z tyłu sukienki, złotej biżuterii oraz wyrazistego makijażu. ^^ :whistling:

Awatar użytkownika
magja10
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2013, o 20:48

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: magja10 » 16 lis 2016, o 16:49

alez piekny i kolorowy konkurs :love: az mi sie nuci pod nosem piosenka Maryli "swiatem zaczela rzadzic jesien, topi go w zolci i czerwieni", choc wcale nie chce od niej uciekac ;)
Oddaje glos na prace nr 31.
Odwazne polaczenie kolorow a przy tym wszystko estetycznie dobrane i polaczone. Bardzo mi sie podobaja te rudawe dodatki i bukiet kwiatow. Przesliczna delikatna, dziewczeca buzia.
Oprocz tego zachwycily mnie prace 3, 5, 12 :love: , 25, 30.

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: sage » 16 lis 2016, o 18:13

Głosuję na pracę numer 15. Ma ładnie zestawione kolory jesiennych liści i jest idealna na bal. Wzory na sukni jeszcze bardziej oddają klimat jesieni :) A na torebce i butach są listki :love: Makijaż jest utrzymany w jesiennej kolorystyce, nie jest za mocny, przez co twarz wygląda delikatnie i przyciąga uwagę. Wszystko w tej stylizacji jest przemyślane i dopracowane.
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Patsza
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2016, o 19:29

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: Patsza » 16 lis 2016, o 19:28

Głosuję na pracę nr 2. Śliczne połączenie kolorów, a wzory na spódnicy przypominają mi liście spadające z drzew. Cały strój i jego kolorystyka sprawiają, że stylizacja przypomina panią jesień. :)

Awatar użytkownika
Elsewhere
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 412
Rejestracja: 15 maja 2011, o 10:18
Lokalizacja: z czwartego piętra...

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: Elsewhere » 17 lis 2016, o 08:12

Swój głos oddaję na stylizację nr 2.
Świetnie zrobiona kolorystyka stroju idealnie oddaje jesienne barwy liści. DO tego dorzucone drobne detale, takie jak np. pierścionek w kształcie liścia czy wzór na spódnicy, podkreślają jesienny motyw całości stylizacji. Śliczna praca :love:
Give me coffee to change the things that I can change,
and wine to accept the things that I can't...

peb_
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2015, o 17:18

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: peb_ » 17 lis 2016, o 09:19

Bardzo dużo pięknych prac. Ale najpiękniejsza moim zdaniem praca nr 15 i na nią głosuję :) Przepiękna sukienka w jesiennym nastroju - odpowiedni kolor sukienki, wzór kwiatowy kojarzący się z jesienią i fason balowy, a jednocześnie trochę "ciepły" - w sam raz na jesienne chłody. Super jest motyw jesiennych złotych liści na torebce i butach oraz róża z opadającymi płatkami. Urzekł mnie też jesienny brązowy przydymiony makijaż. Do tego pięknie komponuje się złota biżuteria i kasztanowy kolor włosów. Super!

Chciałam jeszcze tylko dodać, że przepiękne są również prace nr 5, 7, 9, 10 i 18 :) Brawa dla autorek :)

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: Dj-ka » 18 lis 2016, o 11:59

Ja oddaję swój głos na pracę nr 15, w pełni oddana kolorystyka tematu, do tego świetna stylizacja wykończona złotymi dodatkami. Kolorystyka sukni z motywem kwiatowym dobrana wręcz idealnie. Fryzura i makijaż w zupełni tworzy klimat jesienny.
Był trudny wybór, dużo ładnych i estetycznych prac :)
Obrazek

iwi109
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, o 11:02

Re: Stylistka Tygodnia #100

Post autor: iwi109 » 18 lis 2016, o 14:42

1 - sukienka jedna z lepszych jaką można było wybrać do tego tematu
12 - stylizacja inna od wszystkich, śliczna, jednak jesienny bal widzę w innych kolorach
34 - bardzo fajnie wygląda szal zarzucony na tył
35- najlepsza zaraz po pracy nr
15 :love: której to zostawiam duży punkt, ponieważ jest najbardziej estetyczna, sukienka idealnie pasuje do jesiennych klimatów,a dodatek szala w żółtym kolorze dodał jej zwiewności. Dodatki choć skromne akurat w tym zestawie są tylko na plus.

Nie mogę policzyć głosów na te wszystkie prace. :S Zapoznaj się proszę z regulaminem Stylistki Tygodnia i oddaj głos jeszcze raz. :) /monix23

Zablokowany