Konkurs - Idziemy na wagary! - Prezentacja prac - Gr. 2

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Idziemy na wagary! - Prezentacja prac - Gr. 2

Post autor: Aurelie » 2 kwie 2022, o 21:44

1.
Kto powiedział, że dzień wagarowicza, należy się tylko uczniom? -Właśnie! Nikt.
Dlatego nauczycielka matematyki wszystko dobrze przekalkulowała i doszła do wniosku, że i jej należą się wagary od prowadzenia lekcji. Dzień postanowiła spędzić w kinie ze swoją przyjaciółką chemiczką. Te dwie panie to zdecydowanie wybuchowa para!
Dla niepoznaki przebrała się w mniej oficjalny strój, a wręcz młodzieżowy kamuflaż, wiedziała bowiem, że w dzień wagarowicza niejednego swojego ucznia zobaczy na sali kinowej, a nie chciała również wspólnego spotkania na dywaniku u dyrektora...
Obrazek
2.
Moja Pani postanowiła urwać się z lekcji w swoim liceum, gdzie tego dnia czekały ją dwa sprawdziany i kartkówka. Jednak nie chęć uniknięcia zaplanowanych testów była główną przyczyną jej wagarów. Tego dnia odbywał się wielki piknik gitarowy, który gromadził fanów rocka z całego województwa. Pani ubrała i uczesała się więc stosownie do okoliczności, wzięła swoją ukochaną gitarę i pojechała pociągiem w świat. Jakież było jej zdziwienie i przerażenie, gdy w tym samym pociągu ujrzała swojego nauczyciela od muzyki, który jechał dokładnie na ten sam zlot! Na szczęście irokez i mocny makijaż sprawiły, że moja Pani była nie do poznania. Zresztą... nauczyciel też był przecież na wagarach! :D
Obrazek
3.
Życie bywa monotonne. Gotowanie, sprzątanie, pranie i tak każdego dnia, dziś postanowiłam utrzeć nosa monotonii i zrobić sobie małe wagary. Mam zamiar zaparzyć sobie herbatę sięgnąć po ulubioną książkę usiąść przy basenie zajadać się owocami i oddać się lekturze. Świat się nie zawali, kiedy ten jeden raz nie będzie obiadu na czas, brudna odzież nie zostanie uprana i kurz nie zostanie usunięty. Mi też należy się dzień luzu. Moim bliskim dała bozia rączki mogą sami sobie coś przygotować mnie nie ma dziś dla nikogo ^^
Obrazek
4.
Kto powiedział, że Dzień Wagarowicza obchodzą tylko uczniowie? Moja Pani postanowiła zapomnieć o codzienności, wzięła dzień urlopu i wybrała się na maraton filmowy. Zatopiła się w wygodnym kinowym fotelu i chłonęła całą serię filmów o Superbohaterach. To o wiele lepsze, niż dłużący się dzień w pracy, potem duże zakupy w supermarkecie, gotowanie obiadu oraz posprzątanie bałaganu w kuchni. Wszystko to zrobi jutro, a póki co... chwilo trwaj! Chyba będzie musiała częściej robić sobie taki Dzień Wagarowicza.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Idziemy na wagary! - Prezentacja prac - Gr. 2

Post autor: Aurelie » 8 kwie 2022, o 20:17

Nazwa na forum -> Imię Pani w grze

1. Ada11 -> Ada11 I MIEJSCE
2. makabra6 -> Carmelia II MIEJSCE
3. Alice Morset -> Alice Morset III MIEJSCE

4. Plynesia -> Polynesia WYRÓŻNIENIE
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany