Konkurs - Idziemy na wagary! - Prezentacja prac - Gr. 1

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Idziemy na wagary! - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 2 kwie 2022, o 21:46

1.
W dniu Wagarowicza postanowiłam zrobić sobie przerwę od typowych arenowych zajęć, czyli pojedynków na Arenie Mody i w Konkursie Piękności. Dawała mi się już we znaki ciągła rywalizacja i męczył mnie blask fleszy. Stwierdziłam, że Pierwszy Dzień Wiosny jest idealny do odpoczynku i naładowania moich wyczerpanych akumulatorów. Zaplanowałam na ten dzień podróż do Krainy Spokojnej Głębiny, gdzie mieszka mój dawny kolega z czasu studiów na Akademii Morskiej - żółw Harold. Wyciągnęłam z dna szafy swój syreni ogon, zapakowałam dla Harolda prezent - jego ulubione truflowe praliny i ruszyłam w drogę. Zaskoczyłam Harolda swoją niespodziewaną wizytą, ale ucieszył się na mój widok. Przyrządził mi mój ulubiony koktajl z alg i perłą i przez kilka godzin sobie plotkowaliśmy. Dał mi również posłuchać na swoich muszelkowych słuchawkach najnowszego albumu zespołu Rozgwiazdy. Potem wybraliśmy się na spacer po deptaku Posejdona, gdzie dołączyły do nas meduzy - przyrodnie siostry Harolda. Po spacerze nadszedł czas pożegnania. Uściskałam Harolda i ruszyłam w drogę powrotną do Areny Mody. Ten dzień spędziłam dość aktywnie, ale wracałam do arenowej rzeczywistości pełna pozytywnej energii.
Obrazek
2.
Moja lalka to kobieta pracujaca zadnej pracy sie nie boi :) Kazdego dnia rano biega do pracy sprzata pierze gotuje robi zakupy odbiera dzieci ze szkoly.Jednak pewnego dnia postanowila zrobic sobie wagary od tych obowiazkow. Zapakowala samochod w sztalugi pedzle farby i uciekla na urocza wies gdzie malujac moze sie jednoczesnie odprezyc i zrelaksowac :thumbsup:
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Idziemy na wagary! - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 8 kwie 2022, o 20:19

Nazwa na forum -> Imię Pani w grze

1. Syd -> Verso I MIEJSCE
2. czarna35 -> Anger II MIEJSCE
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany