Konkurs - Modowa Olimpiada - Prezentacja prac

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Konkurs - Modowa Olimpiada - Prezentacja prac

Post autor: Casandra » 30 sie 2021, o 14:16

1.
Pierwsze Modowe Igrzyska Olimpijskie nie mogłyby odbyć się bez Modowego Triathlonu.
Zmagania zaczynają się od konkurencji wytrzymałościowej- godzina w solarium.
Drugą konkurencję stanowi wyzwanie fryzjerskie- uczesanie w jak najkrótszym czasie, jak najdłuższego warkocza.
Trzecia dyscyplina- sprinterskie zakupy na wrotkach w galerii handlowej.

Obrazek

2.
Konkurencja dla kobiet w wycięciu największej ilości prostokątnych dziur sztucznym paznokciem z zachowaniem ekstrawaganckiego szyku. Wszyscy zawodnicy muszą się zmieścić w czasie załadowania jednej pomarańczowej energii. Ubrania losujemy ze skrzyni. Tegoroczny temat to: „Róż króluje, czerń baluje”. Ćwiczyłam do tej dyscypliny całe życie. Dniami i nocami rwałam materiały doklejonymi paznokciami. Pierwsze medale zdobywałam już w dzieciństwie. Na swoim koncie mam stos zapisanych podziurawionych stylizacji. Wszystko bez dopingu. Chcę, aby rodzina była ze mnie dumna.
Obrazek

3.
Pani bierze udział w Zakupowym wyścigu na Wysokościach. Konkurencja polega na biegu w wysokich obcasach (50 cm) przez pasaż handlowy. Podczas biegu uczestniczka mija sześć zakupowych stref, czekają tam ubrania i akcesoria, z których wybiera najlepszą promocyjną ofertę, pakuje do siatki i kończy bieg. Na mecie musi wykonać perfekcyjne selfie ze swoimi zdobyczami. Zakupowy wyścig to konkurencja indywidualna oraz grupowa sztafeta.
Obrazek

4.
Konkurencja: Chodzenie na obcasach bez obcasów
Obrazek

5.
Brunetka? Blondynka? Szatynka? A może rudowłosa? Każda z Pań może wziąć udział w konkurencji olimpijskiej na stworzenie Najbarwniejszej Fryzury! Do wyboru są wszystkie odcienie tęczy! Jedyne kryterium, jakie należy spełnić to długość włosów. Kategorii jest tutaj wiele! Wybrałam WŁOSY DŁUGIE - od 70 cm do 75 cm. Liczę na złoto! Trzymajcie kciuki!
Obrazek

6.
Dyscyplina-pani musi stanac na jednej nodze i rzucic jak najdalej kapeluszem
Obrazek

7.
Proszę Państwa, właśnie widzimy moment wręczania diamentowej korony dla najlepszej sprinterki w biegu na wysokich szpilkach. Jak widzieliśmy w ostatnich sekundach biegu, na ostatnich metrach dzielących biegaczki do mety, nastąpiła stłuczka, ba! Kolizja dwóch liderek. Rosjanka nieszczęśliwie złamała obcas i zderzyła się z Niemką i ją zepchnęła. Ta nie będąc jej dłużna pociągnęła rywalkę za włosy i tak to się zaczęło. Proszę Państwa… Tipsy poszły w ruch, a zaraz po pomalowanych paznokciach przekleństwa w najróżniejszych, daje słowo językach. Ale jak to mówią, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Nasza diamentowa dziewczyna wykorzystała szanse daną przez los. Wyprzedziła szamoczące się kobiety, do których dodajmy dołączyły jeszcze inne panie… Nie obyło się bez ran, lecz naszej reprezentantki nic nie było w stanie zatrzymać w tym biegu po upragnioną koronę. Cieszmy i napawajmy się tą chwilą. Bieg na szpilkach komentowała dla Państwa Brunhilda Babiarz.
Obrazek

8.
Moja Pani bierze udział w konkurencji Chodzenia Na Niebotycznie Wysokich Obcasach. Jest to trudna konkurencja, która wymaga wielu przygotowań i treningów. Utrudnieniami są nierówne i różnorodne podłoże, a także wymyślne stroje Haute couture. Oceniany jest dystans, czas w jaki uczestniczka go pokona, płynność przejścia, a także styl. Przygotujcie się na niezwykły pokaz pełen trawiastych pagórków, pochyłych śliskich trotuarów, kamienistych ścieżek oraz piaszczystych pól. Wygra Pani, która wykaże się największą gracją, szybkością i... która potknie się najmniej razy. Szpilki gotowe? Start!
Obrazek

9.
Bieg z zakupami przez centrum handlowe jest konkurencją dość młodą, przybliżmy zatem jej zasady.
Wyścig ze startu wspólnego przy drzwiach obrotowych (i tu już pierwsza bariera dla słabszych zawodniczek), każda startuje z 4 torbami i trakcie biegu dobiera kolejne. Liczy się czas i ilość toreb z zakupami doniesionych do mety przy kasach. Za upuszczenie torby runda karna dookoła stoiska z kapeluszami. Oceniany jest również styl i ciężar toreb.
W trakcie biegu na poszczególnych stoiskach uruchamiają się promocje. Doniesienie torby promocyjnej jest dodatkowo punktowane.
Zaraz start...
Co za emocje!!!

Obrazek

10.
Rzecz się dzieje niesłychana,
W olimpiadzie moja lala
Bierze udział to rzecz znana
Ciężkich toreb podnoszenie
Jest to dla niej jak westchnienie
Złoty medal jak się patrzy
No i szmarki dziś wywalczy!!

Obrazek


11.
Konkurencja polega na zakręceniu jak największej ilości loków w ciągu minuty.
Obrazek

12.
Moja Pani bierze udział w konkurencji „Pakowanie torebki podczas jazdy na rolkach”. Konkurencja polega na wrzuceniu wyznaczonych rzeczy do torebki podczas nieprzerwanej jazdy na rolkach. Do torebki należy spakować 10 rzeczy, które są częstą zawartością damskich torebek: telefon, klucze, słuchawki do telefonu, portfel, lusterko, szminka, perfumy, okulary, długopis, paczka chusteczek. Torebka umiejscowiona jest na jednej stronie stołu, a elementy przeznaczone do spakowania znajdują się po przeciwległej stronie. Przy jednym okrążeniu należy wziąć ze stołu tylko jedną rzecz i umieścić ją w torebce. Zadanie wygrywa osoba, która w jak najkrótszym czasie umieści w torebce jak najwięcej rzeczy.
Obrazek

13.
Konkurencja w rzucie kapeluszem i parasolem
Obrazek
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Konkurs - Modowa Olimpiada - Prezentacja prac

Post autor: Casandra » 4 wrz 2021, o 23:21

Nazwa na forum -> Imię w grze

1. Ada11 -> Ada11 I MIEJSCE
2. Księżniczkova -> Księżniczkova II MIEJSCE

3. Angelina- -> Angelina- WYRÓŻNIENIE
4. makabra6 -> Carmelia WYRÓŻNIENIE
5. Night -> Night WYRÓŻNIENIE
6. czarna35 -> anger WYRÓŻNIENIE
7. Shin -> Shin WYRÓŻNIENIE

8. Plynesia -> Polynesia III MIEJSCE
9. Joanka -> Joanka WYRÓŻNIENIE
10. Arista -> Arista WYRÓŻNIENIE
11. Avivia -> Avivia WYRÓŻNIENIE
12. Karen -> Karen WYRÓŻNIENIE
13. Nadiya -> newa17 WYRÓŻNIENIE
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Zablokowany