Konkurs - "Dobry" uczynek dla mamy - Prezentacja prac

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - "Dobry" uczynek dla mamy - Prezentacja prac

Post autor: Aurelie » 13 cze 2021, o 21:50

16.
No dobra, przyznaję, to trochę moja wina. Ale wiecie, nawet przez myśl mi nie przyszło, że to się tak skończy. Moja Tośka usłyszała w zerówce, że Dzień Matki jest najważniejszy i mama musi poczuć się wyjątkowo. No i wymyśliła "salon piękności". Wiecie: maseczka, makijaż, fryzurka- profesjonalnie. A ja się zgodziłam. Maseczka poszła dobrze, więc przyniosłam Tośce całą kolekcję kosmetyków, rozłożyłam się wygodnie i poddałam zabiegom. No i tutaj właśnie nie pomyślałam. Mam te wszystkie kosmetyki w kredkach, pisakach, farbkach, a że Tośce kolorki nie odpowiadały, to sięgnęła do swoich przyborów małej artyski- różnicy dużej w wyglądzie przecież nie było. Trochę sobie drzemałam, więc nie zauważyłam, co się dzieje. Myślicie, że to się kiedyś zmyje?! Ale włosy jej się udały, nie? Chyba machnę fotkę i podeślę mojej fryzjerce. Teraz herbatka na odstresowanie i czekam aż mąż wróci z pracy, Tośka twierdzi, że muszę się pochwalić. Poza tym, przyda mi się pomoc ze zmywaniem markera z powiek. Problem tylko z tym, że Azor ewidentnie się mnie boi. Chyba nie zna się na sztuce!
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - "Dobry" uczynek dla mamy - Prezentacja prac

Post autor: Aurelie » 13 cze 2021, o 21:51

17.
W Dniu Matki moja córka postanowiła zrobić mi niespodziankę. Zabrała mnie do ogrodu zoologicznego na wspólny spacer. Główną atrakcją spaceru była wizyta w pięknej, ogromnej ptaszarni, w której obejrzeć można gatunki ptaków ze wszystkich kontynentów. Ptaki nie znajdują się tam w klatkach, mogą swobodnie fruwać oraz przysiadać na ramionach odwiedzających. Niestety córka nie miała pojęcia o tym, że boję się ptaków. Te ich trzepoczące skrzydła i gwałtowne ruchy... brrr! Nigdy jej o tym nie mówiłam, żeby sama przeze mnie się ich nie bała i zawsze po prostu ich unikałam. Teraz staram się robić dobrą minę do złej gry. Chociaż ta dobra mina chyba nie bardzo się udała.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - "Dobry" uczynek dla mamy - Prezentacja prac

Post autor: Aurelie » 18 cze 2021, o 23:02

Nazwa na forum -> Imię Pani w grze

1. Ada11 -> Ada11 II MIEJSCE
2. Angelina- -> Angelina- WYRÓŻNIENIE
3. Andrea -> Andrea WYRÓŻNIENIE
4. Chusy -> Drusilla WYRÓŻNIENIE
5. Księżniczkova -> Księżniczkova WYRÓŻNIENIE
6. Hinata -> Hinata WYRÓŻNIENIE
7. somechilie -> Somechilie WYRÓŻNIENIE

8. makabra6 -> Carmelia
9. czarna35 -> anger
10. Arista -> Arista III MIEJSCE
11. bioderko -> bioderko WYRÓŻNIENIE
12. Avivia -> Avivia WYRÓŻNIENIE
13. Marteela -> Marteela WYRÓŻNIENIE

14. Blanca -> Blanca
15. _vampirka_ -> Vampirka
16. Bashkaa -> Bashka I MIEJSCE
17. Plynesia -> Polynesia WYRÓŻNIENIE
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany