Konkurs - Pogodowe żarty - Prezentacja prac - Gr. 2

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Pogodowe żarty - Prezentacja prac - Gr. 2

Post autor: Aurelie » 18 kwie 2021, o 15:47

1.
Moja pani wybrala sie na spacer z parasolem, podczas lekkiej mzawki. Tymczasem z nieba uderzyl piorun, ktory zmienil piekna mini sukienke i rajstopy w strzepy. Z parasola zostal tylko kawalek kijka! Do tego biedaczka natychmiastowo osiwiala. Jak pokaze sie komukolwiek na oczy w takiej fryzurze?!
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Pogodowe żarty - Prezentacja prac - Gr. 2

Post autor: Aurelie » 18 kwie 2021, o 16:02

2.
Odkąd na świecie wybuchła pandemia COVID 19 świat jakby się zatrzymał. Obostrzenia i restrykcje bardzo mnie przytłaczały, uważnie śledziłam doniesienia prasowe oraz medialne, spodziewając się tego, że może coś chociaż trochę się poprawi.
Po dwóch dniach okazało się, że rząd planuję otworzyć stoki narciarskie dla turystów, na tę wieść podskoczyłam z radości. Narciarką nie byłam nie lubiłam nawet śniegu, ale po tylu miesiącach izolacji każda forma rozrywki była ekscytująca.
Gdy radośnie szusowałam na stoku zaskoczyła mnie śnieżyca, byłam zła zrezygnowana.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Pogodowe żarty - Prezentacja prac - Gr. 2

Post autor: Aurelie » 18 kwie 2021, o 16:03

3.
Wakacje nad Morzem Bałtyckim to nie lada atrakcja! 30 stopni Celsjusza w cieniu, parawan spakowany, olejek do opalania jest, strój kąpielowy też, leżaki są. Po drodze jeszcze tylko lód dla ochłody i jesteśmy na plaży. Ale zaraz, zaraz gdzie podziało się słońce? I dlaczego tak wieje? A te krople, to nie żadna bryza morska, a zwykły deszcz! I tak oto lala musiała pobiec do pobliskiego sklepu! Natychmiast złapać misiową kurteczkę, szal, parasol i stylowe okulary do tego! Uff... Jesteśmy uratowani!
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Pogodowe żarty - Prezentacja prac - Gr. 2

Post autor: Aurelie » 18 kwie 2021, o 16:06

4.
Moja Pani w upalny dzień wybrała się na plażę spodziewając się miłego wypoczynku nad wodą. Niestety, zaskoczyła ją tam najprawdziwsza burza piaskowa, silny wiatr sypie jej piaskiem w oczy, porywa kapelusz i zmusza do szybkiej ewakuacji
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Pogodowe żarty - Prezentacja prac - Gr. 2

Post autor: Aurelie » 18 kwie 2021, o 16:07

5.
Moja Pani wybrała się na narty do zimowego kurortu. Nie spodziewała się, że temperatura przekroczy 25 stopni, tym bardziej że prognoza pogody, którą sprawdzała wcale na to nie wskazywała. Wybrała się na stok, ale zastała tam jedynie resztki stopionego śniegu. Na szczęście w hotelu, w którym się zatrzymała jest basen, na który miała się wybrać tuż po szusowaniu. Dlatego pod narciarskim kombinezonem miała bikini. Gdyby nie to, chyba by się roztopiła jak śnieg, który dopiero co otulał okolicę.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Pogodowe żarty - Prezentacja prac - Gr. 2

Post autor: Aurelie » 18 kwie 2021, o 16:12

6.
Co się dzieje z pogodą w tym roku?! Wiem, że kwiecień-plecień, ale bez przesady! Kiedy rano wybierałam się w drogę, padał śnieg a teraz 20 stopni?! Niby miło, ale nie, kiedy masz na sobie puchówkę, kozaki i wielką walizkę do przeciągnięcia! Ufff, pot leje się ze mnie strumieniami, wszystkie włosy przykleiły mi się do czoła i pewnie jestem już cała czerwona. No dobra, szalik pod pachę i jakoś to będzie, w końcu jestem twarda babka!
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Pogodowe żarty - Prezentacja prac - Gr. 2

Post autor: Aurelie » 23 kwie 2021, o 23:22

Nazwa na forum -> Imię Pani w grze

1. Chusy -> Drusilla III MIEJSCE
2. Andrea -> Andrea WYRÓŻNIENIE
3. Night -> Night II MIEJSCE
4. makabra6 -> Carmelia I MIEJSCE
5. Plynesia -> Polynesia WYRÓŻNIENIE
6. Bashkaa -> Bashka III MIEJSCE
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany