Konkurs - Postanowienie noworoczne - Prezentacja prac - Gr. 1

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Postanowienie noworoczne - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 11 sty 2021, o 22:29

1.
Wyzwanie mojej lali: Nie kupować więcej diamentów!
To niezwykle uparta osobowość. Postanawia chodzić w starych, niemodnych ubraniach, zamierza dorabiać jako pomoc domowa lub opychać ręcznie plecione koszyczki na targu. Ma ona również cechy chomika - planuje codziennie oglądać reklamę za jeden diament i oszczędzać tak długo, aż zbierze większą sumę na wymarzone przyjemności. Jej wola walki sprawi, że zdobędzie je również dzięki miejscu na podium KP i walk oraz może jako wielka szczęściara wylosuje z koła 20 diamentów!
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Postanowienie noworoczne - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 15 sty 2021, o 12:41

2.
Moim noworocznym postanowieniem jest zorganizowanie przyjęcia weselnego. Czas zatrudnić organizatorkę przyjęć i zalegalizować związek z darmozjadem.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Postanowienie noworoczne - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 17 sty 2021, o 16:53

3.
Moja Pani jako noworoczne postanowienie na cel obrała sobie zdobycie złota na Podium Mody. Uważam, że jest to możliwe dzięki poświęceniu dużej ilości czasu oraz życzliwości w stosunku do reszty Pań na Arenie Mody. Moja Pani nie ma dużych wymagań i rozumie, że dzięki wytrwałości i wierze w samego siebie jest w stanie spełnić swoje noworoczne postanowienia.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Postanowienie noworoczne - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 20 sty 2021, o 19:37

4.
To już jest pewne! W tym roku postanowiłam wziąć ślub z darmozjadem. Co prawda on o tym jeszcze nie wie, ale nie ma wyjścia, musi się zgodzić. Co sobie postanowiłam, to się to stanie. Nic mi nie przeszkodzi, ani wirus, ani jego niechęć do ożenku!
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Postanowienie noworoczne - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 20 sty 2021, o 19:44

5.
W poprzednim roku byłam królową zakupów i kupowałam wszystkie ubrania, które były dostępne, nieważne czy mi pasowały czy nie. W tym roku mój rozsądek nakazuje mi: kupuj je tylko w jednym kolorze- klasycznej czerni. Dzięki temu będę mogła oszczędzać pieniądze oraz dbać o środowisko (ach te setki torebek po zakupach z butików). No dobra, powiem wam prawdę, ale nie mówcie nikomu: tak naprawdę, to nie mam już miejsca w szafie i przeze mnie chcą zamknąć Centrum Handlowe, bo wykupiłam wszystko.
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Postanowienie noworoczne - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 21 sty 2021, o 23:10

6.
Nowy Rok, nowe postanowienia. Tym razem musi to być coś w czym wytrwam … Wiem! Muszę ograniczyć zakupy … Przecież nie potrzebuję kolejnej czarnej torebki lub kolejnej pary szpilek ... Tylko, że te kolekcje które się pojawiają są takie ładne, i jeszcze w butiku można trafić niezłe perełki … Hmmm, ale styczeń mogę jeszcze potraktować jako rozgrzewkę, prawda? Przecież to dopiero początek roku.
PS. No, ale taką spódnicę z „Wiodących trendów” muszę mieć, idealna na karnawałowe szaleństwa :)
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Postanowienie noworoczne - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 21 sty 2021, o 23:13

7.
Bogata Kunegunda postanawia wstrzymać organizację wesela z Alvaro o czym huczy już cała Arena
Powód: Jajo można znieść od nadmiaru wydatków bo darmozjad nawet do czynszu się nie dokłada
Stoi więc zbulwersowana gdy ten po raz kolejny przychodzi zachlany i zadowolony trwoniąc majątek swej dobrej i cierpliwej Kundzi
Postanowienie Noworoczne: Gdy Zacznie się dokładać, wesele może będzie - chyba, że wymienię Cię na Leonardo DiCarpio
Obrazek
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Konkurs - Postanowienie noworoczne - Prezentacja prac - Gr. 1

Post autor: Aurelie » 29 sty 2021, o 21:04

Nazwa na forum -> Imię Pani w grze

1. Arista -> Arista II MIEJSCE
2. Angelina- -> Angelina- WYRÓŻNIENIE
3. marihuanka -> marihuanka WYRÓŻNIENIE
4. Hinata -> Hinata WYRÓŻNIENIE

5. Akasha -> Akasha III MIEJSCE
6. _agi_ -> _agi_ WYRÓŻNIENIE
7. kacia88 -> kattka I MIEJSCE
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany