Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7482
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Casandra » 7 maja 2018, o 11:45

Zapraszamy do dyskusji na temat Konkursu – „Bliźniaczki”
W tym temacie można zadawać wszelkie pytania dotyczące ww. konkursu, jednak zanim zadasz pytanie, upewnij się, czy nie ma na nie odpowiedzi w Regulaminie Oficjalnych Konkursów.
Życzymy miłej zabawy.
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Gatta » 7 maja 2018, o 15:26

Czy stylizacje muszą być codzienne, czy mogą być w klimacie fantasy?


Stylizacja może być dowolna - codzienna, wieczorowa, fantastyczna, itp. Liczy się to, by obie Panie wyglądały bardzo podobnie, czyli jak bliźniaczki :D // Casandra
Obrazek

Awatar użytkownika
beata19888
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 289
Rejestracja: 24 sty 2015, o 10:48

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: beata19888 » 8 maja 2018, o 16:27

Czy stylizacje mają być identyczne czy np. mogą się różnić kolorami albo wybranym elementem ( spódnica, spodenki)?

Mogą się lekko różnić, ale ma być widoczne ich podobieństwo. Kiedy pooglądamy sobie zdjęcia bliźniąt (chociażby w google) to niejednokrotnie nie są one kropka w kropkę identyczne, ale bardzo, bardzo podobne. Czy więc mają być Panie identyczne? Nie muszą, ale mogą. Czy mogą się różnić? Mogą, ale różnice nie mogą być na tyle duże, że nie widzimy podobieństwa.

Jeżeli coś dalej będzie nie jasne, to proszę pytać ^^ // Casandra

balogaidil
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 16
Rejestracja: 12 maja 2017, o 23:28

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: balogaidil » 9 maja 2018, o 16:01

A co jeśli nie ma się żadnych znajomych, z którymi można by zrobić coś takiego? Czy nie można by było samemu zrobić dwóch stylizacji np. identycznych ale w innych kolorach?

Niestety nie. Konkurs ma na celu integrację z inną osobą. Popytaj w klubie, w tym wątku, itd. - może akurat ktoś się znajdzie. Powodzenia! // Casandra

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Anabeliana » 10 maja 2018, o 11:28

Ja mam mały problem czy dobrze zrozumiałam wytyczne. Bliźniaczki mają być podobne z twarzy? Czy np. jedna może się uśmiechać a druga przeciwnie, i czy mają być ubrane identycznie lecz różnić kolorem danych ubrań, w sensie że np. jedna sukienka a dwa kolory?


Podobieństwo z twarzy nie wyklucza tego, że jedna będzie się uśmiechać, a druga nie - nawet różne usta mogą pozwalać na to, że Panie będą do siebie bardzo podobne (jak przystało na bliźniaczki), więc tak, można tak zrobić. Jeżeli chodzi o strój to jest już decyzja Twoja i bliźniaczki, tzn. możecie się ubrać tak samo, możecie przeciwstawnie, a możecie kombinować. Ogólnie mówiąc macie wyglądać bardzo podobnie, ale nie musicie być swoimi klonami, bo przecież nie chodzi w konkursie o to, by tworzyć kropka w kropkę takie same Panie (chociaż można, bo nikt nam tego nie zabrania), jednak muszą być one bardzo do siebie podobne. // Casandra

Awatar użytkownika
Avivia
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 71
Rejestracja: 19 lut 2011, o 21:41

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Avivia » 17 maja 2018, o 18:18

czy przyrobieniu zdjęć na konkurs można wykorzystać nową opcję i dodać tło?

Niestety nie można // Casandra

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7482
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Casandra » 28 maja 2018, o 21:54

Są już WYNIKI KONKURSU
Zapraszamy również do Prezentacji Prac oraz dyskusji.


Kochani!
To pierwszy taki konkurs oficjalny, dlatego prosiłabym o sugestie i opinie, czy w ogóle się Wam podobał, czy chcielibyście jeszcze jakieś zadania parami - już niekoniecznie w formie "bliźniakowych" prac, a ogólnie współpracy pomiędzy dwoma osobami.
Co byście zmieniły? Co dodały/usunęły? A może wcale Wam się taka forma nie podoba?
Piszcie śmiało! Za każdą, nawet najmniejszą uwagę i opinię będę bardzo wdzięczna!

Dziękuję też wszystkim za udział w konkursie - po ponad roku od wymyślenia konkursu parami udało się go zrealizować, więc mam nadzieję, że przyniósł przynajmniej trochę zabawy. Pozdrowienia też dla pewnej pięknej dziewczyny z IS, z którą ok. 2012 roku robiłam klony - chociaż tego już nie przeczyta, bo dawno przestała grać, to niech ślad zostanie, że dogadywanie się na GG i analizowanie stroju było wówczas rewelacyjnym przeżyciem i cudownie je wspominam. :love:
Mam nadzieję, że też się Wam podobało takie zadanko ^^
Cas
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Xin xou » 28 maja 2018, o 23:46

Dziękujemy za 3 miejsce i gratulujemy pozostałym nagrodzonym :)

Mi się konkurs bardzo podobał, spędziłyśmy długie chwile z przyjaciółką, świetnie przy tym się bawiąc :)
Jestem za tym, żeby powtórzyć tego typu konkurs, bardzo fajne urozmaicenie gry.
Ciężko powiedzieć o jakichś zmianach, zależy jaki byłby następny temat. Co do obecnego, to nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Gatta » 29 maja 2018, o 00:47

Przeglądając prace zaczęłam się zastanawiać, czy bliźniaczki jednojajowe mogą mieć różne kolory włosów... :huh: Jeden z nagrodzonych duetów wygląda jak przeciwieństwa, a nie bliźniaczki ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Anabeliana » 29 maja 2018, o 10:17

Dziękujemy za 1 miejsce :D My się świetnie bawiłyśmy szukając tych samych rzeczy w garderobie i salonie :thumbsup:
Osobiście podoba mi się taka forma konkursu i jestem za, by się jeszcze pojawił, ale nie mam pojęcia jakie zmiany mogłyby się pojawić :P
Gratulacje dla pozostałych zwycięsców i wyróżnionych :)

iwi109
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, o 11:02

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: iwi109 » 29 maja 2018, o 11:08

Super prace, fajnie że nie wszystkie bliźniaczki były łudząco do siebie podobne i miały lekkie, ale widoczne różnice. Zgadzam się też z Gattą, że jeden z nagrodzonych duetów zdecydowanie bardziej by pasował do konkursu pt. przeciwieństwa - bo tu już za dużo było tych różnic, więc według mojej oceny praca odbiega od tematu.

Awatar użytkownika
_Qing_
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 26
Rejestracja: 30 gru 2017, o 19:39

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: _Qing_ » 29 maja 2018, o 16:10

Dziękujemy za wyróżnienie :) Gratuluje pozostałym paniom, które zostały nagrodzone. Szukanie wspólnych ubrań, wymyślanie stylizacji tak by tworzyły spójną całość i rozmowy były dla nas świetną zabawą. Mam nadzieję, że na forum pojawią się podobne konkursy :thumbsup:

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Joanka » 1 cze 2018, o 17:20

Dziękujmy za wyróżnienie.

Świetny konkurs, czekamy na kolejne :D

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Polla » 3 cze 2018, o 21:33

Podpisuję się pod wpisem mojej bliźniaczki Anabeliany, dziękujemy i gratulujemy pozostałym :)
Formuła konkursu świetna i jak najbardziej do powtórzenia, mnóstwo zabawy i uśmiechu przy jego realizacji, a zawsze co dwie głowy to nie jedna i efekt rewelacyjny :)
Również na tą chwilę ciężko mi powiedzieć co można zmienić, podobała mi się taka jego postać bez żadnych zastrzeżeń :)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Konkurs - Bliźniaczki - Dyskusja

Post autor: Anabeliana » 8 cze 2018, o 09:51

Kiedy dostaniemy nagrody? :)

Lista poszła już 5 dni temu, więc zapytam o to dzisiaj :D // Casandra

Zablokowany