Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Post autor: monix23 » 31 lip 2018, o 10:53

1.
Opis: Witam Państwa serdecznie. Chciałabym przedstawić Wam tajną agentkę - Lily, choć w pracy znana jest jako Pająk - to na część jej pierwszego odnalezionego zwierzaka. Uwielbia zwierzęta i zagadki. Posiada bardzo dobry wzrok oraz niezwykle wyczulony węch. Dzięki temu z łatwością rozwiązuje sprawy tajemniczych zaginieć zwierząt z pomocą swojego kociego towarzsza - Kocisława. Właśnie wybierają się do Paryża, tropem porywaczy czempionki i laureatki wielu nagród - suczki Atlanty.
Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Post autor: monix23 » 2 sie 2018, o 10:11

2.
Witajcie. Mam na imię Valentine i jestem obecnie najstarszą mieszkanką Francji, w tym roku skończyłam 107 lat. Całe moje życie poświęciłam uprawie, pielęgnacji i sprzedaży kwiatów, dlatego również na stare lata nie zrezygnowałam ze swojej pasji. Dziś nie mam już tyle sił co dawniej, dlatego w pracach ogrodowych wyręczają mnie córki i synowa, jednak wciąż sprzedaję kwiaty zakochanym parom na jednej z romantycznych uliczek Paryża, a jako najstarsza obywatelka naszego państwa, jestem żywą reklamą mojego małego biznesu.
Wiele osób pyta mnie, jaka jest moja recepta na długowieczność. To proste! Wciąż przebywam z młodymi ludźmi w atmosferze miłości i radości więc udziela mi się ich energia. Natomiast pasja, której wciąż się oddaję sprawia, że nie mam chęci ani czasu by się zestarzeć. Mam nadzieję, że jeszcze długi czas będę mogła pracować i cieszyć się życiem, w końcu każdy ma tyle lat na ile się czuje!
Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Post autor: monix23 » 2 sie 2018, o 10:13

3.
Jeśli słyszeliście o najsłodszej Japonce na świecie, to z pewnością o mnie! Nazywam się Keiko i śpiewam w rockowym girlsbandzie o nazwie SuperStars109. Mam wielu fanów, a poza śpiewaniem zajmuję się projektowaniem strojów na występy dla dziewczyn z zespołu, którymi zachwyca się cały świat. Jestem dumna z tego, co robię!
Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Post autor: monix23 » 2 sie 2018, o 10:20

4.
Witam jestem Kim SoNa mam 23 lata i mieszkam w SEULU.Interesuję się gotowaniem,sportem,psychologią,językoznawstwem,modą i poznawaniem nowych ludzi oraz ich kultur,tradycji i kuchni.Chciałabym opowiedzieć wam moją historię o tym jak spotkałam pewną osobę, która odmieniła moje życie i pokazała mi co to znaczy być dla kogoś ważnym,co to znaczy do kogoś poczuć coś więcej niż krótkie zauroczenie oraz nie zawsze da się każdego mężczyzne przewidzieć jakim typem jest,że nie zawsze są tacy sami i można mieć rózne osobowości.Pewnego pięknego słonecznego dnia spacerując wiosną sobie po łące w pięknych rozkwitniętych liści drzew i cudownych kwiatów podziwiając okazałości przyrody i zatracając się w czytaniu książki o przygodach "Dziewczyn z Hex Hall" i wyobrażając sobie akcje zawartej w powieści usłyszałam dzwoniący telefon to był moja mama mówiąc,żebym zrobiła kilka zakupów do domu. Potknełam się biegając z torbą i upadłam na mojego przyszłego CEO,patrzyliśmy sobie w oczy,a potem się podnieśliśmy, a właściwie współ CEO od kąt pracujemy razem firmy reklamującej z któym współpracuję jako stylistka,modelka i projektantka ciuchów założonej przez nowo interesu firmy SONA BEAUTY COSMETICS&FASHION.Nie sądziłam, że kiedykolwiek coś poczuję coś do niego i to z wzajemnością.Poznałam go pracując jako tłumaczka na zlecenie kiedy byłam w podróży służbowej w TOKIO.Lee JaeSang ma 27 lat i jest bardzo inteligentnym,opiekuńczym,ambitnym i niesamowitym facetem jakiegokiedy kolwiek spotkałam w swoim życiu.Mogę z nim na wiele tematów rozmawiać.Zaczęło się od pracy po przyjażń, aż w końcu zaczęliśmy ze sobą się spotykać.On jako jedyny był dla mnie zagadkowy,którego trudno było mi odczytać jego osobowość i uczucia.On jako jedyny był dla mnie zagadką w odczytywaniu jego uczuć czy osobowości.Zawsze z łatwościa mi przychodziło rozpoznanie faceta do jakiego typu należy ten był często zmienny i skryty co dawało często zastanawiało.Pokazał mi tym że nie zawsze można wsyztskich odczytać a zdarzają się wyjątki.Dzięki niemu jestem szczęśliwa i spełniłam swoje marzenie o byciu projektanką.
Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Post autor: monix23 » 4 sie 2018, o 13:09

5.
Choć mówią, że od przybytku głowa nie boli, nasza dzisiejsza bohaterka mogłaby mieć inne zdanie na ten temat. Urodziła się bowiem z trzema w pełni sprawnymi rękami. Jak sama mówi, lata jej dzieciństwa i młodości były trudne. Poczucie inności powodowało u niej nieśmiałość i wycofanie. Na szczęście – znalazła swoje szczęśliwe miejsce – muzykę. Dziś śmieje się, że dodatkowa ręka to coś, co stało się jej ogromnym atutem – na scenie bowiem, może wydobywać z instrumentu o wiele więcej dźwięków. Koncertuje na całym świecie, a w filharmonii czuje się jak w domu. Pozostał tylko jeden problem – jak sama mówi, zakup ubrań bywa kłopotliwy. Z tą trudnością też sobie jednak radzi, bo jej uzdolnienia artystycznie nie kończą się jedynie na muzyce. Sama projektuje i szyje sobie kreacje, co pozwoliło jej również na założenie własnej marki odzieżowej. Artystka śmieje się, że ma na szczęście dwie prawe ręce, które aż same palą jej się do roboty.
Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Post autor: monix23 » 4 sie 2018, o 13:12

6.
Pragnę przedstawić Wam niezwykłą osobowość. Jest to księżniczka Luiza, następczyni tronu Suazi. Adoptowana córka króla Moratiego. Jest niezwykle piękna i ma złote serce. Nie potrafi przejść obojętnie obok ludzkiej krzywdy. Angażuje się w wiele akcji charytatywnych i pomaga swoim poddanym jeśli tylko ją o to poproszą. Jest coś jeszcze, co sprawia, że jest ona niezwykła. Przyjrzyjcie się przyszłej królowej. Czy nie przypomina Wam kogoś? Tak !!! Wygląda jak księżna Sussex - Meghan, nie jest to przypadek. Luiza jest siostrą bliźniaczką Meghan. Dlaczego nikt o niej nie słyszał? Kiedy dziewczynki się urodziły, Luiza została pomylona z innym dzieckiem, które zmarło. Później oddano ją do adopcji i tak została księżniczką. Luiza odkryła, że ma siostrę, kiedy ta wyszła za księcia Henryka i stało się o niej głośno. Siostry planują spotkanie i bardzo cieszą się, że się odnalazły. Prawda że Luiza jest niezwykłą osobistością?
Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Post autor: monix23 » 6 sie 2018, o 00:32

7.
Witajcie, jestem Ola. Rodzice nadali mi imię po mojej pra, pra, prababce Aleksandrze, żonie generała Zajączka. Pewnie zastanawiacie się, czemu Wam o tym opowiadam. Otóż o Generałowej Zajączkowej krążą pewne legendy. Faktem jest, że słynęła ze swojej urody, którą zachwycała do późnej starości. Podobno w bardzo podeszłym wieku, będąc tuż przed śmiercią nie miała ani jednej zmarszczki i wyglądała jak zupełnie młoda kobieta. Tajemnicą jej wiecznej młodości były jakoby regularne kąpiele w lodowato zimnej wodzie, unikanie ciepłych posiłków oraz spanie w nieogrzewanym pokoju w łożu zbudowanym z bryły lodu! Brzmi nieprawdopodobnie, ale wiecie co… w tej legendzie może być ziarno prawdy.

Wprawdzie Aleksandra Zajączek oficjalnie nie miała dzieci, więc może nie powinnam zdradzać tej rodzinnej tajemnicy, ale z drugiej strony prababka nie żyje już pod ponad 150 lat, więc chyba się nie obrazi gdy zdradzę Wam sekret, że jednak miała i tak się składa, że jestem jedną z jej potomkiń oraz że to chyba właśnie jej zawdzięczam mój „talent”.

Na początku nie było to tak bardzo oczywiste. Ot, byłam po prostu kolejnym dzieckiem, które lubi zimę, nie narzeka na mróz i nie przeziębia się tak często jak rówieśnicy. Jednak po pewnym incydencie z zamiecią śnieżną (oszczędzę Wam szczegółów) zrobiono mi specjalistyczne badania i okazało się, że jestem w stanie znieść ujemne temperatury dużo wyższe niż przeciętny człowiek!

Umiejętność tę postanowiłam wykorzystać w moim życiu zawodowym. Z wykształcenia jestem biologiem i większość czasu spędzam na biegunie południowym gdzie badam okoliczną florę i faunę. Skupiam się przede wszystkim na obserwacji pingwinów, ich zwyczajów, miejsc migracji czy wskaźnika wzrostu populacji, chociaż kataloguję też inne występujące na Antarktydzie formy życia i śmiało mogę nazwać to miejsce moim domem. Wątpię by ta moja osobliwa „zdolność” zapewniła mi koniec końców wieczną młodość, ale z całą pewnością umożliwiła wykonywanie arcyciekawej pracy. Taka ze mnie współczesna królowa śniegu.
Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Post autor: monix23 » 6 sie 2018, o 00:42

8.
W głębi lasu stoi dom, opuszczony od lat. Nikt nie pragnie tam zaglądać mimo, że otwarte ma wrota. Dom ten budzi strach i lęk, każde dziecko dobrze wie, by nie zbliżać lepiej się i nie bawić z Panią się. Ów kobieta- czarna wdowa z szarym misiem, czarnym kotkiem czeka aż złapie swój kąsek. Na rękach krew świeża, oczyska zakryte i kruki zza pleców to jej atrybuty. Całymi dnia szuka swych ofiar, chce stworzyć eliksir, lecz nie może podołać. Wabi, kusi i nic z tego nie ma, na najważniejszy składnik wciąż czeka. Więc, gdy tylko ją ujrzysz nie podchodź, lecz wiej, bo gdy Cie dopadnie to spotka Cię...
Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Konkurs - Niezwykła osobistość - prezentacja prac

Post autor: monix23 » 6 sie 2018, o 01:07

nick z forum - nick z gry

1. LilyRoseDowson - LilyRoseDowson - Wyróżnienie
2. makabra6 - Carmelia - III miejsce
3. batafurai - Batafurai - Wyróżnienie
4. LeaWu - Lea Chang - Wyróżnienie

5. Avivia - Avivia - I miejsce
6. balogaidil - szczera krytyka - Wyróżnienie
7. Rozwielitka - Rozwielitka - II miejsce
8. karola1234 - TaTia - Wyróżnienie

Zablokowany