Protest Stylovych

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
kacia88
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 12 mar 2015, o 12:07

Protest Stylovych

Post autor: kacia88 » 7 paź 2020, o 11:49

10.07 po prostu sprawdź to! Arena się zrobiła jak te nasze państwo. Księżniczka, Hawaje o matko!!! jaki hardkor. Czekam kiedy w klubach zgasnie ostatnie światło. Trudno jest pogodzić się z nagłą porażką. Przyjęcia to już podobno totalne bagno. Dochód żaden więc iść tam nie warto. Lepiej popisać na czacie z koleżanką. Boże Narodzenie he nagle robi mi się słabo:(. Jesień, Boho pierwszy tydzień non stop to samo. Może styl dowolny? czy będzie takie hasło?. A może twórcom gry wyobraźni zabrakło.
4 gwiazdki poraz kolejny mi wpadło. Przy tym dlaczego? zielonych tak mało:(. Tematy są ponoć wybierane losowo. Z taką powtarzalnością życzę! aby tak działało lotto. Tak szybko jak poziom, życzę! aby rosło konto. Myślę bankowo! każda chce pozostać sobą. Zabrali nam wolność nie wiem czy nie za mocne słowo? Więc powoli żegnaj:( dewizjo szafirowo. Za trzy trofea z najwyższą nagrodą. Zamieniam szmaragdy by pochlastać się za diaksy. Tylko za 10 to postęp!? ale marny!!!.
Więcej przez cały tydzień mogą dać mi karty. Po co? się zarzynać i grać w przebieranki. Tym bardziej że wygrywają rozebrane lalki.Za misję płacicie marnymi monetami. Wydam wygrane diaksy i nie podniose nawet staty. Nadeszły w końcu upragnione zmiany. Miną miesiąc aby się przyzwyczaić. Widocznie coś nie pykło bo kluby liczą straty. Zaraz się oburzą bo nikt nie patrzy w raking. Nie wszystko można zwalić na okres wajacji.Jak chcecie możecie to wysłać do administracji. Podpisano Maryja i 70% graczy

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Protest Stylovych

Post autor: Katriel Tremaine » 7 paź 2020, o 12:03

Mogę ewentualnie zrozumieć potrzebę trzymania się rymów częstochowskich, ale sensu już jakoś nie. Może to co jest powyżej go ma, jednak mnie się odechciało go szukać już po pierwszym zdaniu. I co to jest "dewizjo szafirowo"? Czy nie można takich rzeczy napisać normalną czytelną polszczyzną? Forma rymowana też powinna mieć ręce i nogi. Ta może ma jakieś kikuciki, ale rączki i nóżki tu już odpadły. Ok rozumiem, że to jakiś tam protest przeciwko temu co mamy na arenie, ale jego przekaz ginie w formie bez formy. Nie da się podpisać pod czymś co jest takie jak powyżej, więc ja się zgadzam z tym nie zgadzać.

BTW i po co to wrzucać w dwóch miejscach jednocześnie? czyż to nie zakrawa już na spam?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Protest Stylovych

Post autor: Regelinda » 7 paź 2020, o 12:37

Mi nawet nie przyszło do glowy, że tam są jakiekolwiek rymy :D

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Protest Stylovych

Post autor: Katriel Tremaine » 7 paź 2020, o 13:38

A dałaś radę przez to przebrnąć? Jak tak to tłumacz, proszę, bo ja niewiele z tego zrozumiałam. I tak, są tam rymy. Tyle i niewiele więcej udało mi się wyłapać.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ