Możliwość wymiany przedmiotów w maszynie mody

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 538
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Możliwość wymiany przedmiotów w maszynie mody

Post autor: Isma » 6 kwie 2020, o 15:22

Wpadłam na pomysł, żeby wprowadzić możliwość wymiany rzeczy zdobytych w maszynie mody, ponieważ niektóre są używane w większych ilościach, a inne w mniejszych, i często zdarza się, że mamy nadmiar elementów jednego rodzaju, a deficyt drugiego. U mnie jest na przykład tak:

Obrazek

Mam 34 deski, a 0 młotków i tylko 1 gwóźdź oraz 50 probówek i 0 magnesów. Z tego powodu nie jestem w stanie kupić wielu różnych akcesoriów, dopóki nie uzbieram wystarczającej liczby - przykładowo - magnesów - a nawet jak już te uzbieram to zapewne odłoży mi się jeszcze więcej probówek, czy baterii, których zużycie jest mniejsze.
Fajnie by było, gdyby można było wymienić kilka przedmiotów jednego rodzaju na jeden inny, powiedzmy - 2 lub 3 probówki zamienić na 1 magnes.
Powyższa możliwość nieco zrównoważyłaby użyteczność zdobywanych elementów, i nie trzeba byłoby zbyt często czekać aż wylosuje się akurat taki element, którego nam brakuje (a bywa frustrujące gdy np. przez 2 tygodnie nie trafia się żaden magnes).
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Możliwość wymiany przedmiotów w maszynie mody

Post autor: Katriel Tremaine » 8 kwie 2020, o 09:59

A wiesz, że dopóki o tym nie napisałaś, to nie zwróciłam na to uwagi? I faktycznie, też mam całą masę niepotrzebnych elementów, a niektórych mi brakuje. Równowaga w tej grze jest mocno zachwiana.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ