Salon pieknosci

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Salon pieknosci

Post autor: Amantis » 27 paź 2019, o 21:14

Jakis czas temu obiecywano nam wielkie zmiany w salonie.Dlugo czekalismy na te zmiany,ktore moim zdaniem nie nastapily.Tak,Tak,dodano nam pare ust i oczu,kilka odcieni na policzki i na tym koniec.Chyba wiekszosc z was sie ze mna zgodzi ze nie na to tak naprawde czekalysmy.W grze o modzie ,gdzie makijaz jest tak samo istotny jak stylizacja,salon pieknosci jest zdecydowanie zaniedbany.Dostalysmy jakies smieszne gotowce maski,dostajemy makijaze specjalne i pelno fryzur ale zmian jako takich w samym salonie,nie ma.Brakuje mi nowych rzes,w nowych kolorach,brakuje mi nowych cieni itd..Do tego dodam ze moda nie konczy sie na nastolatkach,jest wiele ikon mody w *kwiecistym* wieku,np Irys Apfel,ktore moglyby byc inspiracja do wielu fajnych stylek.
Obrazek
Do czego daze...do tego ze piekno tkwi tez w defektach urody..
Co myslicie o wprowadzeniu do salonu pieknosci takich rzeczy jak np zmarszczki,mimiczne i non,nowe odcienie skory,podbrodki,wory pod oczami i tym podobne? Rzeczy ktore dalyby nam mozliwosc postarzenia twarzy lali,lub zwyczajnie *zbrzydzenia*jej troszke.
Tworzenie twarzy dla lali jest teraz dosc monotonne,bardzo wiele pan nawet ich nie zmienia,ciagna lale z ta sama twarza od lat...a przeciez kanony urody kobiecej jesli chodzi o ten aspekt tez sie zmieniaja...Przykladow moznaby podawac naprawde wiele.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Salon pieknosci

Post autor: Regelinda » 27 paź 2019, o 22:24

Ja bym jeszcze dodała możliwość pogrubienia figury, ale ty już wchodziłaby ingerencja w wygląd ubrać, jeśli byśmy założyli, że każde miałoby pasować na każdą figurę. Niedawno zlikwidowano nam możliwość wyboru rozmiaru biustu, a technika dostosowywania ubrań była taka sama jak w hipotetycznych zmiana w figurze, więc taka zmiana, choć dosyć ciekawa, jest raczej nierealna.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Salon pieknosci

Post autor: Kate » 28 paź 2019, o 15:10

Parę lat temu był wątek, co zmienić w grze to były czasy IS i jeszcze nie wiedziałam, że te wszystkie pomysł są na potrzeby AM. Ten pomysł tak się spodobał, że wygrałam, ale nic to nie wniosło do gry.
Do meritum...
Moim pomysłem było wtedy, aby dodać w grze nowe typy figury, bo każda z nas ma inną. Mianowicie chodzi mi o to, aby każda lala miała inną figurę np. typ gruszki, typ klepsydry, jabłka etc. Nadal czekam, aż to kiedyś wprowadzą, bo oprócz stylizacji, makijaży i innych aspektów nasze lale praktycznie nic się nie różnią. Moim marzeniem, jest też, aby dodali inne kolory paznokci zarówno do rąk, jak i nóg. Te, co dodali...niektóre wyglądają bardzo sztucznie. Szczerze? Jak lalka ma szpilki fajne... byłoby, aby miała jakiś kolor na pazurkach. Dobrze byłoby, jakby wprowadzili makijaż neonowy i kocie oko (wprawdzie jest, ale z różem, ale nie zawsze pasuje do stylizacji). Też brakuje mi fajnych brokatowych makijaży i innych odcieni ust nie ma w odcieniach zielonego, niebieskiego, żółtego, ciemny fiolet, inny odcień brązu etc.
PS. Niestety możemy, tylko o tym pomarzyć, bo wolą zakryć się słowami to są koszty wprowadzenia niż czytać propozycji graczek.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Salon pieknosci

Post autor: Regelinda » 28 paź 2019, o 15:27

Jak napisałam wyżej, różnych typów sylwetek raczej nie wprowadzą, bo to się wiąże z dostosowaniem ubrań, a dopiero co zrezygnowali z różnego rozmiaru biustu.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Salon pieknosci

Post autor: Amantis » 28 paź 2019, o 17:58

Nowych figur nie dostaniemy na pewno ,ale ciekawie by bylo miec wiecej opcji do modyfikacji twarzy ,niz to co mamy teraz.O facecie to ja juz nawet nie wspomne bo tam to juz pajeczyny wisza

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Salon pieknosci

Post autor: Anabeliana » 28 paź 2019, o 20:15

Też jestem za tym, by mieć więcej opcji z modyfikacją twarzy. Bo tak, to trzeba kombinować :pinch: Zmarszczki, szczerbaty uśmiech, wory pod oczami, nowe odcienie skóry np. węża, popękana skóra.... itd. ale nie jako jakiś gotowiec jak maska !!

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Salon pieknosci

Post autor: Kate » 28 paź 2019, o 22:22

W sumie racja, bo zrobiłam stylizacje wiedźmy i idealnie pasowałaby do niej pomarszczona twarz, szczerbaty uśmiech.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Salon pieknosci

Post autor: Van Der Elayra » 31 paź 2019, o 18:00

Cieszyłabym się gdyby ta fryzura pojawiła się w salonie piękności.
Obrazek

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Salon pieknosci

Post autor: uluu » 31 paź 2019, o 18:58

World, ta fryzura jest w salonie piękności:) Jest chyba sprzed dwóch czy trzech lat.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Salon pieknosci

Post autor: Katriel Tremaine » 31 paź 2019, o 19:10

A nie była do zdobycia w evencie? Regola by wiedziała...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Salon pieknosci

Post autor: Van Der Elayra » 31 paź 2019, o 19:48

Aeryn, możliwe z tym, że ja gram od roku i miło by było uzupełnić braki.
uluu pisze:
31 paź 2019, o 18:58
World, ta fryzura jest w salonie piękności:) Jest chyba sprzed dwóch czy trzech lat.
To pewnie ją zdobyłaś bo ja jej nie posiadam a ogromnie mi się podoba.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2019, o 19:56 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty sklejono, proszę nie pisać posta pod postem :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Salon pieknosci

Post autor: Regelinda » 31 paź 2019, o 20:50

Była do zdobycia w jednym z tygodni mody w Paryżu.

viewtopic.php?p=664589#p664589

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Salon pieknosci

Post autor: Katriel Tremaine » 1 lis 2019, o 00:25

I wszystko jasne, na Reg można liczyć.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Salon pieknosci

Post autor: Lady_Blair » 1 lis 2019, o 12:47

Pomysł jak najbardziej na plus.
Salon piękności jest zaniedbany. W kolekcjach i eventach dostajemy tony ubrań miesięcznie. Dla odmiany mogliby w jakimś miesiącu mniej uwagi poświęcić na ciuchy, które już i tak wysypują się z szafy, a pokombinować właśnie nad salonem piękności.
I według mnie STOP GOTOWYM MASKOM!

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Salon pieknosci

Post autor: Van Der Elayra » 1 lis 2019, o 20:15

Regelinda - Tak jak myślałam 2 lata temu, nie grałam wtedy. Poczekam 2 lata może będzie powtórka.

ODPOWIEDZ