Zareczyny

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Zareczyny

Post autor: Mandaloriana » 18 cze 2019, o 10:47

Tak mysle sobie od czego by tu zaczac :D 8o i jak to wszystko poskladac by nie bylo nagmatwane 8o 8o
Wczoraj mialam przyjemnosc miec swe wirtualne zareczyny 8o jednakze jestem troszke zawiedziona...bo moim zdaniem jest tutaj sporo, ale to sporo do poprawienia.

1. Organizacja-kupno sali :!:
Dlaczego przy kupnie/zmianie sali np na wieksza musze placic calosc ?( Czy nie mogloby byc tak, np kupujac sale dajmy na 100 osob, chcemy zmienic ja na wieksza ...czemu by do niej nie doplacic roznicy jaka wynika pomiedzy przykladowymi salami ?( koszt sali na 100 osob to 225 szm na 250 osob to 400 szm...co daje nam 625 szm lacznie wydane na sale ...czy nie lepiej byloby doplacic przykladowo te 175 szm do powiekszenia sali :!: :thumbdown: (ceny sal za di pomijam, bo w ogole nie biore ich pod uwage)

2. Organizacja-dekoracje :!:
Tutaj chyba zbytnio wiele nie musze pisac...dekoracje sa biedne :!: :!: wybor....tragiczny, jak zwykle jestem w jakims stopniu zmuszona do kupna badziewia, ktory totalnie mi sie nie podoba :thumbdown: :cursing: grafika rowniez pozostawia wiele do zyczenia, no i jest tego stanowczo zbyt malo.

3. Zaproszenia :!:
Tutaj wszystko funkcjonuje w nalezyty sposob, ale wprowadzilabym jedna mala zmiane, ktora wydaje mi sie nie byc wcale glupim pomyslem.
Wczoraj mialam pare sytuacji gdzie Panie pisaly do mnie o zaproszenie w trakcie przyjecia, dlaczego by nie wprowadzic opcji pozwalajacej nam zaprosic kogos podczas juz trwajacego przyjecia ?( Zawsze znajdzie sie jakas zblakana duszyczka, ktora z checia przyszlaby na takie przyjecie....

4. Prezenty :!:
Przejdzmy do kwestii prezentow, hmm tu jest tez troszke pies pogrzebany 8o Prezenty jak wiemy sa takie same dla wszystkich, nie naleza do zadowalajacych, sporo rzeczy (ciuchy sa katatrofalne ) a ich ceny nieadekwatne do tego co chemy kupic. Wszystko jest stare i na jedno kopyto, jedynie dekoracje do mieszkania, jakies buty, bizuteria....jest przyziemna.
Druga sprawa to taka, ze sporo Pan na AM ma wykupiona wiekszosc rzeczy ...co za tym idzie maja ograniczone mozliwosci kupna kolejnego prezentu, na kolejnych przyjeciach. Czy nie nadszedl czas by owe smieciowe prezenty zamienic na cos ladniejszego, na cos z czego bedziemy sie cieszyc i kupimy to z przyjemnoscia, oraz na wieksza ich ilosc, badz tez na zasadzie prezentow odnawialnych (wykupisz np wszystkie z jednego-sukienka w kilku kolorach, po wykupieniu zmienia sie na calkiem cos nowego) nie marnujac szm badz tez di...po to by lezalo w szafie :cursing:
Ostatnio zmieniony 18 cze 2019, o 13:21 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat przeniesiono do odpowiedniego działu.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Zareczyny

Post autor: Lady_Blair » 18 cze 2019, o 11:39

1. Nie pomyślałam o tym, ale tak... opcja dopłacenia byłaby fajna.
2. Co zrobić? Jest jak jest xD Ja nakupowałam dużo palm :D
3. Hmm... chyba nie. Jestem za tym, żeby gości zapraszać przed rozpoczęciem przyjęcia. W trakcie przyjęcia/wesela jest wystarczająco do ogarniania i chyba nie chciałabym żebym prośby o zdjęcia mieszały mi się z prośbami o pozwolenie na wejście, na przyjęcie. Zwykle ogłoszenie o przyjęciu wisi w centrum przyjęć minimum 2 tygodnie, więc jest czas żeby poprosić organizatorkę o zaproszenie. Kto przegapi, jego strata.
4. Tutaj też mam mieszane odczucia. Taka zmiana byłaby według mnie niesprawiedliwa wobec osób, które są już po swoim przyjęciu. Dlaczego np. ja żeby zdobyć punkty mody za te nowe rzeczy musiałabym za każdą z osobna płacić (pewnie niemałe kwoty), a ktoś inny 70% tych rzeczy wraz z ich punktami mody miałby za darmo, bez wysiłku?

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zareczyny

Post autor: Amantis » 18 cze 2019, o 12:26

4-Zgadzam sie z Lady_Blair,nowe ciuchy to nie jest *sprawiedliwy*pomysl ale...sam pomysl jest ok ,tyle ze ja bym to zalatwila inaczej...Jesli ktos ma wykupione juz wszystkie ciuchy...powinien miec tak czy siak mozliwosc nabycia jakiegos prezentu.Dlaczego nie wprowadzic np mozliwosc zakupu jako prezentu bonusow 40 i 50?My dostajemy czesto takowe z prezentu powitalnego,ale skoro nie mamy juz co kupic dla narzeczonej to chociaz mozliwosc zakupu czegos takiego jak lepszy bonus( o ktory jest ciezko w grze) bylby jakims rozwiazaniem problemu.

ODPOWIEDZ