Kuferek w garderobie.

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: aMelisa » 16 kwie 2019, o 00:01

Regelinda pisze:
15 kwie 2019, o 21:53
Kiepski interes
cos za cos - Interes moze i kiepski ale za to bylby porzadek w szafie a na chwile obecna nic nie mozna znalesc bo jest tego za duzo, kazdy zazwyczaj zaklada najnowsze rzeczy a te z konca wyciaga raz na rok albo wcale.

Awatar użytkownika
xjeloneek
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2018, o 22:05

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: xjeloneek » 16 kwie 2019, o 23:35

No więc właśnie po to w mojej głowie urodził się pomysł na kuferek i się nim tutaj podzieliłam.
Usuwanie jest dla mnie słabe, bo gust może się jednak zmienić. Poza tym na pewno byłyby osoby, które przez przypadek usuwały swoje ulubione ciuchy i pach - nie ma już odwrotu.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Regelinda » 16 kwie 2019, o 23:50

Akurat podobne pomysły krążą po tym forum już od dawna

Awatar użytkownika
xjeloneek
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2018, o 22:05

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: xjeloneek » 18 kwie 2019, o 01:52

Masz na myśli mój czy usuwania?

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Regelinda » 18 kwie 2019, o 19:45

Porządków w garderobie

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Anabeliana » 19 kwie 2019, o 11:05

Garderobę to po prostu powinni poprawić, by móc samemu segregować ubrania, bo obecnie mamy bałagan z niektórymi rzeczami. Sam wygląd garderoby lalki też prosi o zmianę chociażby patrząc na wygląd garderoby narzeczonego... :whistling:

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Lady_Blair » 19 kwie 2019, o 11:17

Ja za usuwaniem rzeczy nie jestem. Nigdy nie wiadomo czy coś się kiedyś nie przyda. Niektóre rzeczy można przerobić - część zakryć, część odsłonić coś dodać i nagle z paskudnej sukienki robi się fajny ciuszek. Nie raz już widziałam takie kombinacje.

SEGREGACJA! :thumbsup:
- Przede wszystkim butów: sandały, obcasy, buty sportowe, buty zimowe to dla mnie 4 kategorie bazowe. Butów mam w garderobie najwięcej i szukanie na przykład tych konkretnych trampek, które gdzieś mam z tyłu głowy to czasem udręka. Człowiek przegapi i musi lecieć z listą od początku.
- Kolejna rzecz to wyszukiwanie w garderobie po kolorze. Czasami chciałoby się dopełnić stylizację torebką czy butami pod kolor innego elementu i super byłoby móc wyfiltrować np. jakiś odcień fioletu. Dzięki temu od razu dostaliśmy rzeczy z danej kategorii w potrzebnym fiolecie, zamiast przekopywać się przez setek elementów i klikać na każdy z nich żeby sprawdzić czy jest on w szukanym kolorze (nie jesteśmy przecież w stanie zapamiętać gam kolorystycznych tysięcy rzeczy)

diablicaxino1
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2014, o 12:10

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: diablicaxino1 » 1 maja 2019, o 00:46

A ja bym jeszcze chciała żeby była możliwosc szukania ubrań w garderobie po ich kolorze. Często przy tworzeniu stylizacji duzo czasu zajmuje mi znalezienie torebki w pasującym kolorze, a tak by zaznaczyło sie np kolor czerwony i pokazałyby sie wszystkie ubrania w danym kolorze.

Awatar użytkownika
missdiana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 321
Rejestracja: 13 sty 2013, o 15:52
Kontakt:

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: missdiana » 8 gru 2023, o 21:54

Ja bym proponowała możliwość zrobienia folderów/kuferków w garderobie tak, abym mogła sobie pogrupować ubrania według własnego uznania np. Boże Narodzenie i tam powkładać ubrania. Tych ubrań jest już tak dużo, że ciężko jest znaleźć to czego się szuka do stylizacji konkursu piękności.

ODPOWIEDZ