Misje na weselach

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Berpalla
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2013, o 07:26

Misje na weselach

Post autor: Berpalla » 5 kwie 2019, o 16:17

Bardzo nie podoba mi się jak wyglądają misje na weselu oraz system ich nagradzania, dlatego pozwolę sobie nakreślić tutaj kilka moich sugestii jak mogłoby to wyglądać, by było w miarę dobrze.

Piszę tutaj, ponieważ na wątku o weselach tylko narzekałam, tutaj jasno nakreślam propozycję zmian.

Raz, treść zadania się zacina. Najpierw pokazuje np. Wygraj 1 pojedynków, a po chwili - 17 pojedynków.

Dwa, zakres zadań jest straszny. Misja, by 100x zagłosować na FTW (literówka) jest męcząca. Misja, by wygrać 5 szmaragdów z pojedynków z modelkami - powodzenia, wygrać można po 1szm, a wyzwanie 5 modelek w godzine graniczy z cudem.

Jeśli w przyjęciach zaręczynowych jest dobrze tak (a jest dobrze!), że każdy z gości wykona zadanie raz, to uważam, że tutaj też byłoby to zadowalające.
Kupienie jednej puderniczki, zagłosowanie raz, wyzwanie jednej modelki.
To jest moja sugestia zmiany - uporządkować misje, tak aby dla każdej dziewczyny były takie same. Oraz zmienić misje na takie, by były wykonywalne i nie męczące - gra nie ma polegać na męczeniu graczek, prawda? :)

... a także, aby nie były bezsensowne. Misje typu "podaruj 3 aparaty ukochanemu" są chore i takiego czystego zła powinno się unikać.

Sensem indywidualnych misji powinno być to, by można było je wykonać jak się chce, a jak nie - to nie wykonywać. I tu bym sugerowała dodanie możliwości pominięcia misji. Skoro jako użytkownik od początku wiem, że nie dam darmozjadowi ani jednego prezentu, to chciałabym mieć możliwość klikniecia na przycisk "dalej", umożliwiający przejście do następnego zadania. Skoro sama robię zadania nie powinnam musieć czekać 60min na nastepną misję.

Ponadto, nie rozumiem według czego przyznawane sa nagrody za misje. Jednak widzę, że sa to jedynie $ i to w naprawdę oszałamiających ilościach - od 300$ do ponad 25tys za misję widziałam. Pominę, że 300$ za kupienie bonusu czy wyzwanie modelki to śmieszna kwota, to tutaj chciałam zasugerować, że nagrody bez szmaragdów to słaby pomysł, bardzo nietrafiony i radzę jak najszybciej zmienić nagradzanie misji na weselach tak, aby nie było gorsze jak OBECNE nagrody na przyjęciach zaręczynowych. To dotyczy się i dolarów, i szmaragdów.

Podsumowując, moją propozycją jest to, aby misje na weselu były podobne, albo nawet takie same jak na przyjęciach zaręczynowych.
Czyli Zagraj 1 pojedynek i nagroda 5 tys $ i 15 szm. I tak dalej. Albo analogicznie - zagraj 2 pojedynki, ale nagroda też odpowiednio 2x - czyli 10tys $ i 30 szm.
Teraz za pojedynek nagrodą jest chyba równowartość wymiany 1 di na $. U mnie jest to 1040 i za 17 pojedynków miałam właśnie 17380.

Ponadto marzy mi się przycisk "pomiń misję".


To są moje sugestie zmian. Ciekawi mnie jaka jest opinia innych graczek? :)

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Misje na weselach

Post autor: Tinka » 6 kwie 2019, o 22:50

Popieram
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Misje na weselach

Post autor: Anasjenaa » 7 kwie 2019, o 07:45

Berpalla pisze:
5 kwie 2019, o 16:17
To jest moja sugestia zmiany - uporządkować misje, tak aby dla każdej dziewczyny były takie same. Oraz zmienić misje na takie, by były wykonywalne i nie męczące - gra nie ma polegać na męczeniu graczek, prawda? :) .....

Podsumowując, moją propozycją jest to, aby misje na weselu były podobne, albo nawet takie same jak na przyjęciach zaręczynowych.
Czyli Zagraj 1 pojedynek i nagroda 5 tys $ i 15 szm. I tak dalej. Albo analogicznie - zagraj 2 pojedynki, ale nagroda też odpowiednio 2x - czyli 10tys $ i 30 szm. .....
Zgadzam się. Kiedy widzę misję w rodzaju - Zagłosuj 100 razy na FTV - zwyczajnie czekam godzinę, aż sobie minie. Gra ma bawić i cieszyć a nie męczyć. Jeszcze gdyby wszystko płynnie funkcjonowało, można byłoby skusić się na wykonanie takiej misji. Ale np wczoraj każde kliknięcie powodowało wyrzucenie z gry. Zatem jaki sens ma tego rodzaju misja ?

Kolejna sprawa to brak szmaragdów za misje. Skoro nie ma szmaragdów za misje, to jak graczki mają zebrać odpowiednią kwotę na swoje przyjęcie ? Pstrykną z palców ? 8o

Myślę, że brak szmaragdów za misje to strzał w kolano przez AM. No chyba że ktoś chce doprowadzić do zamknięcia tej gry ?(

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Misje na weselach

Post autor: aMelisa » 9 kwie 2019, o 13:01

skoro nie moga zapanowac nad serwerami to powinni zrobic ograiczenia przyjec - limit jedno dziennie . Misje z wesel dla mnie sa bardziej oplacalne niz te z zareczyn ktorych zazwyczaj nie robie

ODPOWIEDZ