BANKIETY

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

BANKIETY

Post autor: Marvello » 5 kwie 2019, o 15:38

Hej, coś czuję, że wywołam tym tematem falę i pozytywnych i negatywnych komentarzy - zobaczymy czego będzie więcej :P

Otóż.. z pewnością nie jedna z was jest oburzona i niezadowolona z obecnej formy Wesela. Misje są jakąś kpiną - moim zdaniem, a dokładniej nagrody w misjach, ponieważ wesele kosztuje ponad 2 razy więcej niż przyjęcie zaręczynowe i nagrody na logikę powinny być co najmniej 2 razy wyższe i nie w dolarach, a w szmaragdach.

Od ogółu do szczegółu.. proponuję stworzenie opcji " Bankiet" czyli imprezy, która będzie kosztowała mniej niż wyprawienie przyjęcia zaręczynowego w organizacji i będzie mogła być organizowana jak często się chce. Może nawet zamiast wesela, które jest nieudaną opcją? ?(
  • Bankiet byłby na 50 (cena w szmaragdach) 100 ( cena w szmaragdach) i 250( płatne 50 diaxów np) osób
  • Misje byłyby jak na przyjęciu zaręczynowym, tylko o kilka mniej, np. bez misji " daj prezent chłopakowi" itd. czyli tych, które są przeważnie fiaskiem
  • Zadań/misji przy organizacji do wykonania byłoby kilka, powiedzmy połowa tego co jest na przyjęciu.
  • Zamiast całego maratonu z kupowaniem ubrań i salonem piękności Pani i Pana, ponieważ bankiet można by organizować ile się chce razy byłyby 2 misje dodatkowe w postaci np. " Wydaj minimum 150 szmaragdów i 20 diamentów na ubrania w sklepach" i " Wydaj 150 000$ w salonie piękności " Wtedy przyjęcia byłyby wykonalne, ale też i przyjemniejsze dla kieszeni w organizacji
  • Nagrody byłyby w postaci $ i szmaragdów oczywiście

TAK WIEM, graficzna i pewnie programistyczna praca będzie spora.
Ale.. jeśli będzie można robić Bankiety kilka razy, to i zarobek będzie dla nich większy :thumbsup: Zwróci się ! :love: A i użytkownicy będą zadowoleni :whistling:

Opcja przyjęcie i wesele, gdzie obydwa są jakże czasochłonne i szmaragdo/diaxo chłonne i na dodatek można je robić tylko raz? To za mało.
A bankiet? To jest gra o modzie, modelki pojawiają się na bankietach i przyjęciach, a także same je wyprawiają żeby podtrzymywać znajomości i renomę ! :love: Więc można stworzyć taką możliwość dla naszych modelek w grze ;)


W pomyśle jest jeszcze wiele do dopracowania na pewno, więc czekam na waszą opinię i sugestie, prosząc o konstruktywną krytykę i jeśli byście coś w nim zmieniły/dodały dajcie znać w komentarzu.
To jest nasza wspólna sprawa i interes, możemy stworzyć pomysł razem i go dopracować/odpicować. W grupie siła :thumbsup:

Każdą sugestię, co by można dodać jeszcze do pomysłu piszcie w komentarzu, albo w wiadomości prywatnej. Jak komu wygodniej :)
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2019, o 22:42 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty sklejono. Proszę nie pisać posta pod postem.
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: BANKIETY

Post autor: Katriel Tremaine » 5 kwie 2019, o 21:08

Pomysł z bankietem nie jest zły. Opcja takiego przyjęcia mogłaby być całkiem zabawna, ale jednak coś mi się tu nie podoba:
Fashion Madame pisze:
5 kwie 2019, o 15:38
  • Zamiast całego maratonu z kupowaniem ubrań i salonem piękności Pani i Pana, ponieważ bankiet można by organizować ile się chce razy byłyby 2 misje dodatkowe w postaci np. " Wydaj minimum 150 szmaragdów i 20 diamentów na ubrania w sklepach" i " Wydaj 150 000$ w salonie piękności " Wtedy przyjęcia byłyby wykonalne, ale też i przyjemniejsze dla kieszeni w organizacji
No cóż... przy takim założeniu nie byłabym chętna na taki bankiet, bo wydać 150 tys $ w salonie piękności dla bankietu, to dla mnie jednak wyrzucenie ich w błoto. Musiałabym na tym bankiecie mieć czystego zarobku dwa razy tyle. Gdyby zamiast tego "i" było "albo", to już inna sprawa. Nie ukrywam, że wydawanie na ten cel dolarów wydaje mi się stratą. I pewnie wynika to z mojego sposobu grania, który jest moim osobistym wyborem, ale z tego powodu taki sposób organizacji byłby dla mnie niewygodny.
Jednocześnie zaznaczam, że nie mam nic przeciwko samej koncepcji takiego przyjęcia. Obawiam się jednak, że pomysły tego typu, powstałe na fali naszego rozżalenia sytuacją wesel, nie będą traktowane poważnie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: BANKIETY

Post autor: Marvello » 5 kwie 2019, o 23:02

Aeryn Sun rozumiem, czasami jedno słowo może zmienić wiele ;) No nie ukrywam, sumę dolarów rzuciłam losowo, z tego powodu jedynie, że gdyby był wymóg wydania szmaragdów lub diamentów, to umówmy się.. w salonie piękności jest ograniczona ilość przedmiotów za szmaragdy i diaxy, dość uboga ilość, więc suma $ powinna być stosowna. A jednak w sklepach pojawiają się nowe kolekcje i okazje na wydanie tych szmaragdów i diamentów :) Ale gdyby zmniejszyć sumę dolarów do np. 80 000 $? To nie jest jeszcze aż tak spora kwota, w zasadzie i tak pomysł kwoty, a kwota dana przez zespół tworzący taki bankiet, to dwie inne sumy. Można im tylko sugerować, a co oni z tym zrobią - dwie inne sprawy. Choć przyznam, 150 000$ dane przeze mnie jako możliwa opcja, jest kwotą sporą, faktycznie tu masz rację :)

Ah wiem.. tak.. mogą nie wziąć pomysłu na serio biorąc pod uwagę nasze wylewane żale, ale zawsze istnieje tycia szansa, że przemyślą sprawę. Opcjonalnie można później próbować.. aż do skutku z takimi pomysłami :love:
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: BANKIETY

Post autor: Regelinda » 5 kwie 2019, o 23:20

A ja myślę, że zanim dodadzą coś nowego, niech najpierw opanują ten burdel, który zaistniał

Awatar użytkownika
LauraPalmer
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 21 gru 2014, o 11:58

Re: BANKIETY

Post autor: LauraPalmer » 7 kwie 2019, o 17:12

Pomysł spoko, zresztą już pisałam na przyjęciu jednej z Pań, że powinny być właśnie takie mini imprezy, klubowe, czy urodzinowe, a nie wielkie przyjęcia, przy których gra muli jak się patrzy.
Problem w tym, że tak jak napisała moja poprzedniczka - muszą ogarnać ten burdel, który mają teraz, bo to co się aktualnie wyrabia na AM to jest lekka kpina. Ale zanim oni to ogarną... to nam sie już odechce bankietów.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: BANKIETY

Post autor: Lady_Blair » 8 kwie 2019, o 12:25

Regelinda pisze:
5 kwie 2019, o 23:20
A ja myślę, że zanim dodadzą coś nowego, niech najpierw opanują ten burdel, który zaistniał
Zgadzam się z Regelindą.

Pomysł jak pomysł... zły nie jest. Aktualnie jednak jest to marzenie ściętej głowy. Według mnie nie ma co omawiać szczegółów bankietów skoro jest ogromny problem z weselami, które już mamy w grze. To przyjęciem weselnym trzeba się zająć w pierwszej kolejności i oczekiwać w nim gruntownych zmian, a nie podsuwać możliwość tworzenia kolejnych imprez, co przyczyniłby się do jeszcze większego chaosu niż ten który jest aktualnie.
Sugestia na kiedy indziej moim zdaniem.

ODPOWIEDZ