ADOPCJA

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: ADOPCJA

Post autor: Amantis » 23 mar 2019, o 14:49

Nie robmy z areny simsow...Jesli juz mielibysmy chciec jakis zmian w podobnym kierunku to bylabym za tym by rozwinac w sposob znaczny role meza po slubie...np mozliwosc wyslania meza do pracy.Skoro my musimy pracowac to dlaczego maz ma sie obijac w domu?
Zrobilabym cos z mieszkaniem,jesli juz sie wykupuje te pokoje za grube diaksy to powinny one przynosic wieksze profity.Mozna by wprowadzic jakies zmiany dotyczace aut,czyli np mozliwosc podrasowania ich i zwiekszenia dawanych bonusow...pomyslow moze byc wiele...ale adopcja dzieci...prosze nie...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: ADOPCJA

Post autor: aMelisa » 23 mar 2019, o 16:43

W swiecie mody na arenie nie ma miejsca na dzieci , nie wyobrazam sobie gwiazde z gromadka dzieci dookola. Jest wiele opcji ktore mozna zaaktualizowac w grze np narzeczonego/meza ktory nic nie robi oprocz dawania bonusow, lalka musi go utrzymywac, pakowac w niego kupe kasy a za 2-3 godziny znowu jest pusty i trzeba go ladowac. To troche jak zjawisko pustynne gdzie kobiety pracuja a faceci nie robia nic.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: ADOPCJA

Post autor: LaFemmeNikita » 24 mar 2019, o 15:15

Dzieci? Proszę bardzo, ale na każde, co miesiąc 500+ diamentów od firmy >:D

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: ADOPCJA

Post autor: Amelya » 24 mar 2019, o 22:25

Widząc tytuł sugestii byłam przekonana, że to kolejny pomysł Tinki :whistling:
Fajnie, że włożyłaś dużo pracy w zaprezentowanie swojego pomysłu, a nie rzuciłaś po prostu hasłem ale ja jestem bardzo na nie. Myślę, że można wymyślić wiele innych, ciekawszych wstawek do gry by uzyskać bonusy dla naszych Dam ale adopcja? Czy osoby, które wymyślają takie sugestie lub je popierają zdają sobie sprawę czym jest adopcja? Czy dzieci, czy zwierząt... Jeśli kiedykolwiek pojawiłaby się taka opcja na Arenie od razu bym zrezygnowała z gry.

ODPOWIEDZ