Przywrócenie rozmiarów piersi

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Przywrócenie rozmiarów piersi

Post autor: Tinka » 19 mar 2019, o 12:02

Nie wiedziałam gdzie to napisać więc jeśli jest taka potrzeba proszę przenieść mój post tam gdzie trzeba.



Przychodzę z prośbą o przywrócenie rozmiarów piersi.Sa ubrania w których małe piersi złe wyglądają a nawet jak zakłada się stanik nic nie działa Każdy powinien mieć wybór,czy chce mieć duże czy małe cycki.Prosze o ich przywrócenie.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Przywrócenie rozmiarów piersi

Post autor: Katriel Tremaine » 19 mar 2019, o 13:21

Od początku gry nie zdarzyło mi się właściwie zmieniać rozmiaru piersi. Nie odczuwam takiej potrzeby. Mnie osobiście jeden rozmiar nie przeszkadza.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Przywrócenie rozmiarów piersi

Post autor: Tinka » 19 mar 2019, o 13:26

Tak Aeryn tylko że ty nie jesteś jedyna na AM.Wiele osób przyzna że brakuje trochę tych piersi.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Przywrócenie rozmiarów piersi

Post autor: Hellsing » 19 mar 2019, o 16:23

Został tylko jeden rozmiar, aby prościej było tworzyć nowe pozy, co za tym idzie - będzie ich więcej w grze. Osobiście wolę, żeby lalka miała jakieś urozmaicenie niż stała jak kołek.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Przywrócenie rozmiarów piersi

Post autor: Katriel Tremaine » 19 mar 2019, o 18:41

Tinka pisze:
19 mar 2019, o 13:26
Tak Aeryn tylko że ty nie jesteś jedyna na AM.Wiele osób przyzna że brakuje trochę tych piersi.
I widzisz, tym się różnimy, ponieważ ja wiem, że nie jestem jedyna, czego ty o sobie jeszcze nie wiesz... A skoro piszesz propozycję, to piszesz ją, wyobraź sobie, wyłącznie w swoim imieniu, ale inni gracze, w tym ja, mogą się z tobą nie zgadzać i mają prawo do własnego, odmiennego od twojego, zdania. Ja piszę co o tej propozycji myślę, a że nie myślę tego samego co ty, to akurat nie powinno cię dziwić. I wyrażam MOJĄ i wyłącznie MOJĄ opinię. Rozumiesz? czy będziemy to powtarzać za każdym razem gdy się z tobą nie zgodzę?

Jeżeli innym osobom brakuje większego rozmiaru, to mają prawo o tym napisać i mnie to w żaden sposób nie będzie przeszkadzać. Mnie ich nie brakuje, bo ich nigdy nie używałam.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Przywrócenie rozmiarów piersi

Post autor: Marvello » 20 mar 2019, o 19:42

W sumie te rozmiary biustu były fajną opcją, ale prawda jest taka, że jak jest uniwersalny rozmiar, to jest o 2/3 mniej roboty, więc jest czas na stworzenie nowych póz w kolekcjach i wydarzeniach. I.. więcej kolekcji, albo obszerniejsze mogą robić. Jeśli uniwersalny rozmiar biustu, zamiast 3 do wyboru, będzie nam zrekompensowany właśnie większą ilością póz lub bardziej obszernymi kolekcjami, czy też częściej robionymi kolekcjami i wydarzeniami - niech będzie już ten jeden rozmiar biustu :thumbsup: Ale jak dokonano takiej redukcji w salonie piękności i nic w zamian nie będzie zmienione/dodane, no to trochę słabo moim zdaniem.
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Przywrócenie rozmiarów piersi

Post autor: Tinka » 21 mar 2019, o 15:23

Według mnie rozmiar piersi nie wpływa na stworzenie nowych kolekcji.Za nim je usunęli to każda bluzka,kurtka
sukienka itd z każdym rozmiarem biustu wyglądała dobrze.Uważam że każdy powinien mieć wybór (w grze) i mógł wybrać odpowiedni rozmiar piersi jaki chce.Teraz piersi są dziwne,jedną niższa od drugiej...
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Przywrócenie rozmiarów piersi

Post autor: Regelinda » 21 mar 2019, o 16:21

Tinka, kiedy można było regulować rozmiar piersi, każda sukienka, bluzka, płaszcz i wszystko co zahaczało o ten rejon ciała było jakby w trzech wersjach: b1, b2 i b3. W nowych strojach nie ma już zmiennej b.

Więc każdy strój wyglądał dobrze, bo każdy rozmiar biustu miał swoją wersję stroju, która dostosowywała się automatycznie do tego, co gracz wybrał w salonie. Nie było tego widać ale pod wizerunkiem jednej sukienki były naprawdę trzy.

Podobnie rzecz ma się z pozami. Żeby taka rzecz pasowała do karnacji naszej lali, każdy strój musi być w dziewięciu wersjach. Kiedy więc mieliśmy sukienkę płaszcz czy bluzkę w postaci pozy, wtedy były 3 rodzaje biustu i każdy rozmiar biustu miał jeszcze 9 kolorów solary.

ODPOWIEDZ