Dzidzia

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Dzidzia

Post autor: Tinka » 17 mar 2019, o 01:13

Tak,tak...to gra

Ale nawet jeśli to tylko gra...to czemu nie można było wprowadzić dzieci? Skoro są już śluby to teraz powinny być dzieci:)

Działało by to mnie wiecen tak:

Gdy jest pani Jola15 (przykładowa nazwą) i już jest po ślubie, odblokowywała by się funkcja Dziecko.Ta funkcja oczywiście nie jest dla każdego.Kosztowalaby szm albo di.Jesli Jola15 chciałaby już mieć dzidziusia to wtedy włącza ta funkcje.Wtedy "komputer" zadecyduje czy może być w ciąży.Jesli tak to super jesli nie to można spróbować kolejny raz.

Bądźmy przy tej wersji ze tak

Jola15 z czasem zaokraglal by się brzuszek,i gdyby była np 3/4 miesiącu ciąży,byłyby sklepy dla ciężarnych.Pi porodzie,dla dzisiejszych.

Dzieckiem zajmowalo by się podobnie jak z chłopem.Jak będzie nie szczęśliwe to będzie płakać,wtedy trzeba będzie iść znim np na spacer (tak jakbym randka z chłopakiem) a buziak tak samo żeby budować uczucie.


Według mnie pomysł fajny:)

Dajcie znać co myślicie

Przepraszam za błędy


I proszę bez zbędnych komentarzy o figurze lali....
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Dzidzia

Post autor: Katriel Tremaine » 17 mar 2019, o 02:38

Jestem zdecydowanie na nie. Moja lala nie planuje być w ciąży. Poza tym to jest nadal gra o modzie, nie widzę w tym miejsca na dzieci. No i jakoś nie marzą mi się Simsy na AM.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2019, o 14:46 przez Katriel Tremaine, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Dzidzia

Post autor: Tinka » 17 mar 2019, o 12:53

To jest nadal gra o modzie...

Ok,masz rację ale co to ma wspólnego z założeniem rodziny? To że to jest gra o modzie to znaczy że modelki nie mogą mieć dzieci? Przecież AM to gra więc jesli chodzi o figurę to się nie boj gdy dziecko by się urodziło figurę byś miała taką jak 9 miesięcy przed.Dziecko dawałaby każdej pani dodatkowe bonusy do popularności,np 10% do każdej statystki.(Tak jak chłopak daje np 20% do oddania.Chlopak daje do jednej natomiast dziecko do każdej.)

Ja nie widzę w tym nic złego.Weldug mnie to fajny pomysł.

Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie.

Posty zostały sklejone // Casandra
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Dzidzia

Post autor: Regelinda » 17 mar 2019, o 14:11

Po pierwsze, nie piszemy posta pod postem, tylko edytujemy poprzedni.

A po drugie, jeśli chcesz mieć grę z cyklu zakładamy rodzinę, to poszukaj takiej i się realizuj.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Dzidzia

Post autor: Katriel Tremaine » 17 mar 2019, o 14:58

Tinka pisze:
17 mar 2019, o 12:53
Przecież AM to gra więc jesli chodzi o figurę to się nie boj gdy dziecko by się urodziło figurę byś miała taką jak 9 miesięcy przed.
Nie wiem dlaczego zakładasz, że wiesz coś więcej na temat tego co napisałam. Proszę byś nie zakładała czegoś co się ma nijak do rzeczywistości. To daleko idąca nadinterpretacja mojej wypowiedzi i do tego mocno krzywdząca. Moje pobudki wyjaśniłam, gdybym chciała kalki z The Sims to bym grała raczej w oryginał. Nie uważam by coś takiego było potrzebne, traktuję takie pomysły typu dzieci czy pogrzeby w kategoriach żartu, ale nie życzyła bym sobie wprowadzania ich do gry. Starałam się nie wchodzić z tobą w polemikę, wyraziłam tylko swoją niechęć do tego pomysłu i bardzo proszę byś się nie starała mnie w nią wciągać. Napisałam co sądzę i dlaczego mi się to nie podoba i to tyle. Proszę byś mi nie wmawiała czegoś czego nie napisałam, a już tym bardziej proszę byś nie wmawiała mi, że wiesz o czym myślę. Dziękuję.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Dzidzia

Post autor: Tinka » 18 mar 2019, o 06:58

Ale ja ci do niczego nie wciagam.Mnie się ten pomysł podoba,tobie nie więc nie będę nie namawiać do tego pomysłu.Kazdy ma swoje zdanie,ja mam pod takim względem że to jest dobry pomysł a ty że nie.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

diablicaxino1
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2014, o 12:10

Re: Dzidzia

Post autor: diablicaxino1 » 18 mar 2019, o 10:09

pomysł swietny! jestem za :love: :love: :love:

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Dzidzia

Post autor: Anabeliana » 20 mar 2019, o 21:46

Nie podoba mi się ten dziwny pomysł. Jest wiele więcej rzeczy do poprawienia w grze niż wprowadzenie czegoś, co niepotrzebnie zapcha grę...

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: Dzidzia

Post autor: Polla » 20 mar 2019, o 23:06

Ja też jestem przeciwna, mamy już tu kim się zajmować i myślę, że to wystarczy.

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 278
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:10

Re: Dzidzia

Post autor: Akuma Taeś » 21 mar 2019, o 00:20

Nie podoba mi się ten pomysł. Lala to modelka, modelki dużo pracują, sesje, reklamy itd. Kiedy by miała czas na zajmowanie się dzieckiem? Albo jakby pracowała z brzuchem by utrzymać siebie, dziecko i męża darmozjada jeszcze?
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Dzidzia

Post autor: Katriel Tremaine » 21 mar 2019, o 10:32

Miło popatrzeć, że jednak nie jestem jedyną rozsądną osobą i nie tylko ja nie kieruję się dewizą "bo ja chcę, a chcę bo tak".
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ