Nowe osiągnięcia

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Nowe osiągnięcia

Post autor: Tinka » 11 lut 2019, o 15:51

Przychodzę z pomysłem wcielenia w grę nowe osiągnięcia.W grze są tylko stare osiągnięcia np kup 1000 ubrań dla swojego pupila/pani.Albo zmień wygląd 1000 razy.Uważam że powinny być w grze nowe.

Wymyśliłam że mogą być np takie:

Wygraj (np) 10000 szmaragdów z sesji zdjęciowej


Polegałaby ona tym że codziennie byśmy szły na sejse np 4/5 dziennie.Gdyny dana pani zebrała wszystkie nagrada byłyby dolary albo punkty mody.Moglyby być także diamenty ale wiem że zaraz zaczną się komentarze typu "to się nie będzie opłacać.

Zdobądź 1000 szmaragdów z przyjęc/wesel

Wiem że wesel jeszcze nie ma ale mają zaraz być dlatego napisałam przyjęc/wesel.

Filozofi tu nie ma.Uzbierasz i dostajesz nagrodę.Dolary punkty mody bądź diamenty lub szmaragdy.

Piszcie co sądzicie ok napiszecie swoje propozycje nowych osiągnięc.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nowe osiągnięcia

Post autor: Regelinda » 11 lut 2019, o 20:28

Powiedzmy, ze ogólnie osiągniecie ze zdobywaniem szmaragdów byłoby ok, ale po co dzielić je na różne sposoby ich zdobywanie?

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowe osiągnięcia

Post autor: Katriel Tremaine » 11 lut 2019, o 20:42

Też nie rozumiem po co dzielić zdobywanie szmaragdów na te z sesji i na te z przyjęć. Pomysł jako taki nie jest zły i takie osiągnięcie jest, w moim odczuciu, jak najbardziej ok. Co mi się nie podoba, to poziom przekombinowania.

I tak, masz rację, uważam, że nagroda w postaci diamentów to lekka przesada. Nagrody za osiągnięcia na tym poziomie co obecnie są jak najbardziej w porządku.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Nowe osiągnięcia

Post autor: Lady_Blair » 11 lut 2019, o 21:43

Ja już zapomniałam, że są wgl jakieś osiągnięcia xD Fakt... przydałoby się coś ruszyć w tym temacie.

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Nowe osiągnięcia

Post autor: Tinka » 12 lut 2019, o 00:40

W osiągnięciach jest takie zadanie żeby kupić ubrania dla pani dla pieska i żeby kupić rzeczy do mieszkania.Wiec jeśli te misje są podobne,nie widzę problemu wprowadzeniu (jeśli kiedyś miałoby to nastąpić) dwóch podobnych.

Niedawno wprowadzili Dom Gwiazd więc może mogłoby być osiągnięcie żeby dać ileś tam głosów w domu gwiazd.Albo ulepsz jedną ze statystyk z popularności.
Pomysłów jest wiele lecz nie wszystkie są takie fajne.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nowe osiągnięcia

Post autor: Regelinda » 12 lut 2019, o 07:22

Ubrania dla lali, narzeczonego i pupili kupuje się w różnych sklepach i trafiają w różne miejsca. Szmaragdy trafiają do jednego.

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Nowe osiągnięcia

Post autor: Tinka » 12 lut 2019, o 12:25

Szmaragdy się przydają więc to nie jest nic takiego żeby je podzielić ;) Zresztą w osiągnięciach jest kilka chyba 2/3 zadania za które dostajemy dolary.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

ODPOWIEDZ