AM dla chlopakow

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

AM dla chlopakow

Post autor: Tinka » 22 sty 2019, o 15:23

Hej!

W modelingu zazwyczaj widzimy kobiety.Ale jednak mezczyzni tez mogla byc modelami.

Przychodze z propozycja (ktora jest troche duza i czasochlonna) zeby miec mozliwosc do stworzenia chlopaka w grze.Dzialalo by to tak samo tylko zamiast dziewczyny byl by chlopak.Prace by byly inne,np pierwsza praca moglaby to byc Kelener.Byly by tak samo listy dziewczyn,po przejsciu ich wszystkich chlopak mialby 8h na zdecydowanie ktorej sie oswiadcza.Inaczej zaplacil by iles tam szm.Nastepnie POMAGALBY swojej wybrance przugotowywac przyjecie.Czyli jak w AM jest Aurielka (ten telefon) to naten czas dzwonila bydoniego i np by mowila "kup 50zegarkow (niewiem czy trzba kupowac zegarki jest to tylko przyklad) albo co innego.Pozniej by wrocily nirmalne zadania codzienne czyli ic do salonu pieknsoci ic na ranske itd itd.

Mysle ze pomysl jest fajny patrzac na to ze duzo chlopakow gra w AM

Piszcie co sadzicie

I tak wiem ze zaraz posypia sie komentarz typu "chlopak gra w gre dla dziewczyn?! Co za [CIACH]"

Przelraszam bardzo za wszelkie bledy ortograficzne ale telefon po naprawie nadal jest popsuyu.Jealiczegoktos jie rozumiem (bo jest zle napisane) to nie napisze a wytlumacze
Ostatnio zmieniony 22 sty 2019, o 15:40 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wykropkowane niecenzuralne słowo pozostaje niecenzuralne :)
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Katriel Tremaine » 22 sty 2019, o 17:47

Nie jesteś pierwszą osobą, która o tym pisze. Takie pomysły pojawiały się od czasu do czasu w różnych miejscach i sytuacjach. Sądzę jednak, że choć pomysł nie jest zły, no bo nie jest, to jest niemożliwy do realizacji. Powiedzieć, że to jest duża zmiana, to niedopowiedzenie, taka zmiana wymagałaby stworzenia całego nowego kontentu. To wszystko co w tej chwili mają nasze lalki musiałoby mieć swój odpowiednik w drugą stronę. Obawiam się, że jest tego za dużo.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Tinka » 22 sty 2019, o 18:22

Przepraszam ze zapytam ale jaki odpowiednik? Praca bylaby taka sam 8h tylko byly by inne.Zamiast pracy piosenkarki ktora jest pierwsza praca byla by praca kelnera.Pozniej moglby byc np bankowiec,fryzjer,dziennikarz,lekarz itd.Prace mogly by byc inne albo te same.Byly by takze sesje zdjeciowe jaki i pojedynek z Supermodelem.Mozna kupic swoje mieskanie zwierzaka budowac statystyki byc z dziewczyna kupowac diamenty wyzywac na pojedynki chodzic do wesolego miasteczka na przyjecia zaliczac osiagniecia grac w eventy itd itd itd.Jesli chodzi o kolekcje to w przypadku jesli chlopak nir mialby jeszcze narzrczonej to sklepy dla niej bylyby niedostepne tak jak jest w AM zenskiej gdzie jak nie ma sie narzrczonego to niemasz dostepu do jego sklepu.Zmiany by byly drobne badz zadne.Jak napisalam jest to duza praca i czasochlonna bo tak jakbytrzeba stworzyc nowe am ale pomysl jest naprawde fajny.Z czasem moze cos takiego powstanie.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Katriel Tremaine » 22 sty 2019, o 19:15

No widzisz, i popatrz, sama wymieniłaś część elementów, które musiałyby zostać stworzone. Myślisz, że kto robi to wszystko? krasnoludki? Skoro przygotowanie wesel zajmuje już ze 3 lata, a graczki na nie czekają z niecierpliwością, to jak myślisz ile by zajęło zrobienie lustrzanej kopii tej gry dla drugiej płci? Poza tym to jest sporo roboty, a nie wiem czy docelowo byłby na to target. Nie wiem jaki jest procent mężczyzn grających w tę grę, ale raczej niewielki. Myślę, że producenci gry zdają sobie sprawę z tego, że taki produkt nie miałby raczej wielkiego wzięcia, stąd wkład pracy włożony w stworzenie męskiej wersji dość babskiej gry, mógłby się minąć z zyskami, jakie by przyniósł. Ta grupka chłopaków, która tu gra równie dobrze może grać tak jak teraz, przebierając lalkę. I nie chodzi o to, że ten pomysł mi się nie podoba, po prostu mam wrażenie, że wkład zarówno finansowy jak i czasowy by się nie zwrócił, a trzeba pamiętać, że jednak zysk generuje zmiany.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Tinka » 22 sty 2019, o 20:33

Jesli chlopaki graja w zenska wersje to dziewczyny moga grac w meska.Znam duzo osob ktore graja w inna popularna gre jako chlopak.I uwazam ze to nie jest nic zlego:) zreszta kto komu zabrania grac chlopakom w gre dla dziewczyn a dziewczynie w gre dla chlopakow? Nikt,nikt nikoku nie zabroni.

Jesli chodzi o sluby to ja wlasnie nie rozumiem tych osob co tak bardzo chca te wesela.Przyznaje ze sama nie mam jeszcze narzeczonego ale jak slysze od innych ile to kosztuje to se mysle "po co one to robia?" albo "po [CIACH] one chca te wesela?" Slyszalam ze przyjecie baaaaardzo duzo kosztuje szmaragdow,nawet kilka tysiecy.Plus diamenty.Jeszcze na dodatek nic zato sie nie ma,nawet di.A jesli daja (bo moze nie wiem) to zapewne bardzo malo wstosunku do tego ile sie na nie wydaje.Wiec pytanie "czemu wszystkie laski chca pozbywac sie szm na cos zbednego?"
Ostatnio zmieniony 22 sty 2019, o 20:58 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę uważać na słowa.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Katriel Tremaine » 22 sty 2019, o 23:13

Jeśli nie rozumiesz istniejącego kontentu, to już wiem dlaczego tak bardzo chcesz go zmieniać, właśnie z braku zrozumienia tego co już jest. Nigdzie nie napisałam, że ktoś komuś broni, tylko, że wkład nie byłby adekwatny do tego co by się za ten wkład zwróciło. Kiedyś to zrozumiesz, ale to jeszcze nie ten etap by podjąć równorzędną dyskusję, bo ile zrozumiesz jeśli napiszę, że te osoby co chcą grać w AM to będą w nią grały nawet wtedy gdy są na niej same modelki płci żeńskiej, a ci co grac w to nie chcą, to nawet jeśli pojawią się tu modele płci męskiej nadal nie zmienią zdania. Dla targetu docelowego ta jedna płeć wystarczy, więc cóż... byłoby może i miło, ale szczerze wątpię by to kiedykolwiek nastąpiło. Rozumiesz choć jedno zdanie z tego co napisałam? Nie jestem wrogiem tego pomysłu, więc nie musisz go bronić jak niepodległości, po prostu nie sądzę by ten pomysł znacząco poszerzył grupę odbiorców. I nie musisz mi tłumaczyć mechanizmu wybierania gier, bo zapewne mam w tym o wiele większe doświadczenie. Tyle ode mnie, jeśli nie zrozumiałaś, to trudno.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Marvello » 22 sty 2019, o 23:22

Tinka, myślę, że Aeryn chodzi bardziej o kwestię graficzną stworzenia lustrzanej wersji męskiej. Każde ubranie, fryzura.. dodatki.. jest tego tutaj mnóstwo. Każda z tych rzeczy musi być zaprojektowana i zaprogramowana jakoś.. to jest DUŻO PRACY, Za dużo jak na niski zysk jaki by to mogło odnieść. Trzeba patrzeć również na to, że każdy event jaki jest robiony musiałby być robiony podwójnie, dla dwóch płci. Więc były by dużo rzadziej robione, bo kosztowały by więcej pracy i czasu. To nie jest najgorszy pomysł, Panowie na pewno się ucieszą, ale.. jest ich niestety za mało, żeby tworzyć dla niech ''drugą wersję'' gry. Gdyby było nas mniej więcej 50/50 i pań i panów, a grający faceci wydawali by na diamenty ( w ten sposób mniej więcej zarabia AM) tyle samo pieniędzy, co Panie to dopiero wtedy było by BYĆ MOŻE opłacalne zrobienie dla chłopaków lustrzanej wersji gry.




*** Przyjęcie organizuje się, dla przyjemności. Jest to jakiś cel w tej grze. Niekoniecznie trzeba wydać diamenty. Wesela będą fajną opcją i nowym celem :D Trzeba do czegoś dążyć, wtedy lepiej się gra ;) Z doświadczenia mówię, gram ponad 3 lata +/- i organizowałam przyjęcie w 2018 roku :)
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Regelinda » 23 sty 2019, o 00:19

Myślę, że Aeryn nie tylko chodzi o kwestie techniczne wprowadzenia takiego pomysłu, ale też o to, że odsetek osobników płci męskiej interesujących się modą i potencjalnie zainteresowanych taka grą byłby odwrotnie proporcjonalny do ilości kobiet nią zainteresowanych. Chłopaków czy mężczyzn bardziej interesują dynamiczne gry niż takie przebieranki, ploty, wojna podjazdowa, pisanie komentarzy o tym jakie jest przystojny, czarujący i świetnie ubrany. Odsetek osób płci męskiej zainteresowanych tego typu gra jest na tyle mały, ze tworzenie dla nch odwrotnej wersji jest zwyczajnie nieopłacalne. A Ci, których to jednak interesuje stworzą sobie lalę w babskiej.

Rozrywka też musi być dochodowa.

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Tinka » 23 sty 2019, o 00:55

Przyznaje jest to czasochlonne,ale jesli robia te wesela juz tak dlugo...to chyba lustrzanom wersje mogliby zaczac i robic powoli.Ja znam na AM baaardzo duzo chlopakow ktorzy graja wlasnie w ta gre.Jesli chodzi o kolekcje to jesli robia co jakis czas kolekcje dla niego w zenskiej wersji to chyba nie byl by to problem zrobienia 9 czy iles tak sklepow.Technika wykonania bylany ta sama tylko inne wzory.Osobiscie uwazam ze gdyby sie postarali i uwierzyli ze troche osob zacznie grac wmeska gre to by duzo zarobili.Jesli a wnasza am graja chlopaki to w meska mogly by grac dziewczyny.Kto wie moze za 5 lat wprowadza meska wersje ? Skarbonke wprowadzili :)
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Katriel Tremaine » 23 sty 2019, o 01:32

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka... Miałam się już nie odzywać, ale mam wrażenie, że to jak rozmowa z obrazem, choć mam tez wrażenie, że obraz prędzej by zrozumiał. Myślisz, że skarbonkę wprowadzili, bo takie było twoje życzenie? Wprowadzili, bo liczą na zysk. Porównujesz wprowadzenie jednego elementu do wprowadzenia całej setki, co ja pisze setki, tysięcy nowych elementów? Faktycznie jest co porównywać. Skarbonka jest opłacalna dla twórców z kilku powodów, a wkład pracy nie był aż tak duży. Ok, trzeba było napisać te ileś tam linijek kodu żeby działało i opracować graficznie, ale to tyle, end of story. W przypadku tej propozycji tak nie jest, to by wymagało ogromnego wkładu pracy programistów i grafików, a oni nie pracują za cukierki tylko za pieniądze, które firma musi zarobić. Rynek gier się rozwija bardzo szybko i nawet niektóre prawdziwe giganty mają problem w utrzymaniem przy sobie graczy. Ta gierka, choć ją naprawdę lubię i nie boję się tego napisać, przepuszczam na nią regularnie pewne sumy pieniędzy, nie jest tak atrakcyjną ofertą dla facetów, a babki mając do wyboru granie Barbie czy Kenem w 99% wybiorą Barbie. Zrozum, ja naprawdę bym chciała, żeby coś takiego było warte wprowadzenia, ale nie jest. No i wreszcie to co mnie w twojej wypowiedzi rozbawiło najbardziej, przyznaj się no ilu znasz tych chłopaków grających w AM, skoro jest ich aż tak dużo, bo ja aktywnie grających to znam bodaj 5, może 6.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Anabeliana » 23 sty 2019, o 10:40

A ja nie rozumiem po co męska wersja gry tylko dla iluś tam graczy tejże płci? Tinka, tak programiści usiądą napiszą kody, graficy narysują i bach będzie... Nie będzie, gdyż jak już wspomniano, to musi być opłacalne i być pewność, że chłopy zaczną w to w ogóle grać. A jeśli na obecnej AM oni grają (na palcach jednej ręki można ich wymienić, ale to nieistotne), to nie ma potrzeby tworzenia czegoś, co może paść na samym początku.

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Tinka » 23 sty 2019, o 16:42

Chlopakow znam okolo 20 i mozesz mi niewierzyc ale taka jest prawda.A nawet jesli jest malo chlopakow to dziewczyny yez koga grav w wersjemeska.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Lady_Blair » 23 sty 2019, o 17:19

Pomysł bez sensu. Mówisz, że znasz przynajmniej 20 chłopaków na AM, a ja gram tu już aktywnie ponad 3 lata i kojarzę 5 Panów z czego 2 aktywnie udzielających się. No ale okej... znasz 20, więc wezmę pod uwagę tych 20 chłopaków. Kiedy zalogujesz się na gierce to obok godziny widnieje informacja o osobach, które są aktualnie online. Jak sięgnę pamięcią to w godzinach szczytu, w czasie przyjęć lub czasochłonnych eventów maxymalna liczba osób online sięga 2,5 tys osób, czyli można przyjąć, że aktywnie gra aktualnie około 3 tys graczy na polskiej wersji (wartość orientacyjna). Twoje 20 znajomych płci męskiej stanowi 0,67 % tej liczby, czyli niecały 1 %. Pójdźmy dalej i przyjmijmy, że tych facetów gra tu może 100 (chociaż uważam, że absolutnie nie), ale jeżeli przyjmiemy tę abstrakcyjną liczbę to wciąż faceci stanowiliby 3,33 % całego ogółu graczy.
Czy według Ciebie Tinka dla garstki osób, niestanowiących nawet 5% ogółu warto przewracać grę do góry nogami i zmieniać w pewien sposób całą jej koncepcję? Zdajesz sobie sprawę jakie zmiany pociągałoby za sobą wprowadzenie oprócz Pani modelki, również Pana modela?
- rearanżacja centrum handlowego - dodanie dodatkowych sklepów z odzieżą męską, które odblokowywałyby się w miarę zdobywania nowych poziomów,
- nowe zawody i osiągnięcia,
- oddzielne podium PP i FTV,
- wprowadzenie klubów z dziewczynami dla Pana, tak żeby wybrał narzeczoną, a co za tym idzie przerobienie również przyjęć na wersję męską,
- całkowita zmiana koncepcji eventów, podwojenie eventów - musiałyby wychodzić w tym samym czasie wydarzenia z odzieżą damską oraz analogiczne z odzieżą męską, bo dlaczego jakaś grupa miałaby być poszkodowana?
- podwojenie kolekcji - jednocześnie kiedy wychodziłaby kolekcja dla Pań, musiałaby wyjść taka sama lub podobna tematycznie kolekcja dla Panów,
- i wiele, wiele innych, o których nawet nie chce mi się pisać...
To wszystko wiązałoby się z nakładami finansowymi, bo trzeba byłoby zatrudnić dodatkowych grafików, programistów, ludzi którzy szukaliby pomysłów na dodatkowe kolekcje i eventy. Jak to miałoby się zwrócić skoro grupą odbiorców tej nowości byłaby garstka?

VeronicaLodge
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2019, o 22:59

Re: AM dla chlopakow

Post autor: VeronicaLodge » 23 sty 2019, o 23:03

A ja uwazam ze za bardzo przejmujecie sie pieniedzmi.Nie wy to robicie wiec nie siem po co tak namietnie gadac o forsie.Mnie sie pomysl podoba i mam nadzieje ze kiedys to nastapi.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Katriel Tremaine » 23 sty 2019, o 23:26

Nikt tu nie napisał, że pomysł jest zły, tylko, że, no, jest nierealny. Ja wiem, dla was to żadne różnica, ale to jest różnica. Tak to już jest, że w życiu nic nie ma za darmo, wszystko ma jakąś cenę. A gry takie jak ta, czyli FTP, utrzymują się dlatego, że są osoby, które korzystają z opcji premium. Lady Blair wrzuciła przykładowe statystyki, które w moim odczuciu i tak są zawyżone. Pamiętam jak próbowałam namówić na AM któregoś z moich kumpli i odpowiedź zawsze była taka sama "Czyś ty, kobieto, na głowę upadła?" A nawet jak się jakiś zalogował to nie pograł nawet tak długo, żeby skończyć tutorial. Gdyby wprowadzili taką nowość, to nikt by przecież nie płakał, tyle, że wątpię, iż to kiedykolwiek nastąpi.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ