AM dla chlopakow

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2559
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Regelinda » 23 sty 2019, o 23:27

Może dlatego "tak namiętnie gadamy o forsie", że jeśli ktoś chce stworzyć i sprzedać jakiś produkt, musi mu się to opłacać. A dla 100 osób w skali globalnej musieliby jeszcze dołożyć. Więc nie ważne, czy pomysł się podoba, czy nie, za mała jest grupa docelowa, żeby się opłacało.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Lady_Blair » 24 sty 2019, o 02:39

Pomijając już nawet kwestię pieniędzy, a także fakt, że Panów jest tu tylko garstka... Przejrzałam na szybko tytuły w tym dziale i z tego co widzę to propozycja zrobienia analogicznego do naszej Pani, Pana modela pojawiła się pierwszy raz tutaj w sugestiach. Jakoś przez ostatnie ponad 6 lat żadni faceci nie tylko nie zawalczyli o stworzenie Pana, ale nawet nie wspomnieli, że chcieliby taką postać. W związku z tym uważam, że nie przeszkadza im bawić się na tych zasadach, które aktualnie obowiązują. Jak zbierze się większe grono Panów, którzy będą mieli jakiś staż w grze to chętnie posłucham ich propozycji odnośnie męskiej postaci. Póki co pomysł daje dziewczyna, która ma tu kilku ziomków, a żaden z nich nie kiwa nawet palcem i nie prosi o zmiany, więc po co brać to pod uwagę? Naprawdę nie rozumiem. Jak faceci chcą grać Panem to niech sami sobie o to proszą :whistling: Póki co zaangażowania ze strony Panów nie widać, a skoro strona męska nie wykazuje zainteresowania to nie wiem dlaczego ktokolwiek inny miałby je wykazać w celu wprowadzania takich ogromnych! zmian, o których już wspomniałam wcześniej.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Katriel Tremaine » 24 sty 2019, o 12:36

Pomysł już padał przy różnych okazjach, ale że wydawał się niekoniecznie sensowny, to nikt do tej pory nie zrobił z niego sugestii, no bo po co myślenie życzeniowe przekształcać w sugestię? Zawsze to przybierało formę "No fajnie by było, fajnie, ale..." i na tym się kończyło. Dorośli mają już tak, że wszystko racjonalizują, stąd wcześniej nikt z tym nie wyskoczył na poważnie w sugestiach.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Amelya » 25 sty 2019, o 07:47

Lady_Blair pisze:
23 sty 2019, o 17:19
...a ja gram tu już aktywnie ponad 3 lata i kojarzę 5 Panów z czego 2 aktywnie udzielających się...
Tak tylko wtrącę, że Panów jest naprawdę o wiele więcej i to graczy aktywnych - ja takich znam 6, a nawet nie mamy pojęcia ilu się może 'ukrywać'. ;)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Katriel Tremaine » 25 sty 2019, o 10:24

Amelya ja też znam z 5 czy 6, ale wiesz... istnieje ryzyko, że ta lista się częściowo pokrywa i nagle się może okazać, że to nam wcale nie daje większej liczby osobników płci męskiej, a poza tym co to jest za zawrotna liczba 6 panów na dziesiątki jak nie setki znanych nam pań?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Amelya » 25 sty 2019, o 11:55

Aeryn, jestem pewna, że lista się pokrywa. Tak tylko wtrąciłam, że aktywnych Panów jest więcej niż wyżej dziewczyny sugerują :whistling:

Sam pomysł uważam za niepotrzebny, a dokładniej są ważniejsze rzeczy do wrzucenia w grę, jak wyczekiwane wesela. Adnotację o tym, że nad nimi pracują miałam po swoim przyjęciu zaręczynowym 4 lata temu, choć wątpię, że już wtedy nad nimi pracowali... :pinch: Bardzo lubię jeśli gracze wychodzą z propozycjami ale myślę też, że trzeba mieć na uwadze to, że nie wszystko da się zrealizować na hop siup (i że w ogóle można czegoś nie dodać do gry). Nie wiem czy pamiętacie propozycje, żeby nasze lalki mogły mieć dzieci itd. 8|

Może faktycznie jest tak, że przebierankowe gry są skierowane dla dziewczyn, zaś chłopcy muszą szukać rozrywki w strzelankach. Alternatywą jest gra przeglądarkowa 'stardoll' gdzie można wybrać grywalną płeć, jeśli oczywiście ktokolwiek uważa to za priorytet.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Katriel Tremaine » 25 sty 2019, o 14:56

Myślę, że panowie wolą szukać alternatywy gdzie indziej, stardoll? oj niekoniecznie. W grach, w które zazwyczaj grywam proporcje są inne niż tu, tam jak pojawia się dziewczyna, to robi się małe boom, bo jest ich zdecydowanie mniej niż facetów. Pamiętam grę gdzie na ponad 100 chłopa były 4 dziewczyny, a w porywach było nas z 10, z czego aktywne tylko 4 lub 5. Teraz gram w grę gdzie w sojuszu mamy 4 kobitki na około 20 panów, to trochę lepsza proporcja, ale są też gry gdzie kobiet jest naprawdę niewiele. Jedna z gier, w którą gram to ja + garstka kolesi, więc nie ma co na siłę ściągać tu panów. Ich to przeważnie nie kręci.
Z kolei argument, że dziewczyny też mogą grać męską postacią jakoś do mnie nie przemawia. Niby mogą, tylko po co? Ja pamiętam jeszcze te czasy gdy świat gier to była rozrywka głównie dla chłopców. Ileż to razy słyszałam "muszę iść, bo dziewczyna/żona/narzeczona przyszła, a ona nie lubi gdy gram". Ta gra jest takim naszym babskim azylem w na ogół męskim świecie, czy naprawdę musimy ją czynić bardziej dla nich dostępną? A niech sobie będzie babska, ja wiem, że ten podział jest sztuczny, bo choć osobiście nie lubię strzelanek, to gry typu hack and slash bardzo lubię i tak jak ja lubię te gry, tak daję prawo facetom do lubienia tej naszej babskiej gry i wcale nie uważam żeby to czyniło ich mniej męskimi. Tej grze nie potrzeba męskiego modela, ale z tym, że wiele by można ulepszyć, to się zgodzę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Amelya » 25 sty 2019, o 18:00

Pisząc alternatywa miałam na myśli grę typowo przebierankową dlatego wymieniłam stardoll :)

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: AM dla chlopakow

Post autor: Marvello » 25 sty 2019, o 22:12

Movie star planet też ma wersję damską i męską, więc i tam panowie mogą korzystać, jeśli tylko zechcą. Tutaj jest ich za mało żeby wprowadzać tak drastyczną zmianę, a poza tym nawet się nie wypowiadają :P
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

ODPOWIEDZ