Odcienie wlosow

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Odcienie wlosow

Post autor: Tinka » 20 sty 2019, o 18:05

Hej !

Dzis szukalam wlosow do stylizacji,niestety odpowiedniego koloru nie znalazlam.Wiec przychodze z pomyslem w prowadzenia mozliwosci zmiany odcienia danego koloru.Np z rozowego ktory jest w salonie pieknosci moglibysmy zrobic pudrowy roz.Albo z innych kolorow robic jasniejsze i ciemniejsze.

Wygladalo by to tak

Gdy wybierzemy kolor wlosow ktory chcemy po lewej stronie nas cena (mam nadzieje ze wiecie o chodzi) znajdowal bysie pasek z kropka.To kropke mozna by bylo przesuwac i wten spodob wybieralibysmy odcien.Po wybraniu naciskamy zapisz.

Jesli taki temat zostal poruszany niech zostanie przeniesiony

Piszcie sa sadzicie

Przepraszam za bledy
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: Odcienie wlosow

Post autor: Marvello » 22 sty 2019, o 12:42

Pomysł wymaga dopracowania, ale generalnie podoba mi się koncepcja :D
Dla ułatwienia można by po prostu zamiast tej kropeczki dodać odcienie do wyboru koloru. Mogli by zaprojektować inne kolory fryzur. Właśnie pudrowe odcienie, te trochę jaśniejsze, te ciemniejsze :D Jakieś opcje sombre i ombre też by były spoko :) Słoneczny refleks również, bo staje się coraz popularniejszy :)

Żeby był po prostu większy wybór, bo faktycznie czasami trudno znaleźć dobry kolor. Zwłaszcza podoba mi się pomysł pudrowych odcieni, mega mi się podobają :D
Ostatnio zmieniony 22 sty 2019, o 13:11 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty sklejono. Proszę nie pisać posta pod postem.
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Odcienie wlosow

Post autor: Tinka » 22 sty 2019, o 15:08

No fajnie by bylo gdyby mozna by bylo robic ombre :D np koncowki blond na gorze brazowy.Jest tylko jedna taka fryzura z czego tylko gore mozna zminiac a koncowki zostaja rozowe. :thumbdown:
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

ODPOWIEDZ