Salon samochodowy

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Salon samochodowy

Post autor: Tinka » 18 sty 2019, o 16:55

Ktora z nas nie mazy o super samochodzie? Np sportowym ? Albo rodzinnym? Mercedes albo BMW.Rozne samochody mozna by bylo kupic w salonie.Byly by tam rozne samochody w roznych kolorach.Od jednoosobowego do 6.Dotychczas samochodzy sa dawane tylko w prezentach,ktore sa rzadko i nie zawsze sie trafiaja.Koszt samochodu wynosil by np diamenty lub szmaragdy a dawał by to samo co teraz.(nie mam samochodu ale slyszalam ze daje bonusy.)Piszcie czy wam by sie podobalo:)
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Salon samochodowy

Post autor: Katriel Tremaine » 18 sty 2019, o 17:03

Serio? z żartu na czacie zrobiłaś propozycję? mam kilka samochodów i uważam, że taki salon nie jest nikomu potrzebny, mnie w każdym razie z pewnością nie. Dlaczego? Ano dlatego, że nie pamiętam kiedy ostatnio korzystałam z któregoś z posiadanych autek. Nie jest to coś co odpala się codziennie. Myślę, że obecne formy pozyskiwania aut są wystarczające.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Salon samochodowy

Post autor: Tinka » 18 sty 2019, o 17:05

Nie widzialam zebys cos pisala o autach.Ja uwazam ze to fajny pomysl ale wiadomo jednemu sie spodoba jednemu nie.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: Salon samochodowy

Post autor: Marvello » 18 sty 2019, o 17:12

Moim zdaniem samochody są nagrodą w prezentach, przez co są unikatowe. Rzadko się trafiają, ale im więcej przeciwniczek się wyzwie , tym więcej prezentów się kupi = większa szansa na trafienie autka. To między innymi napędza grę podczas wydarzenia ;) Gdyby samochody były dostępne dla każdego, nie byłyby już tak wyjątkowe i pożądane. :/ Poza tym Aeryn Sun ma tutaj rację.. mam autko a nie pamiętam kiedy z niego korzystałam ostatnio.. nie używa się tego codziennie.
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Salon samochodowy

Post autor: Katriel Tremaine » 18 sty 2019, o 17:28

Ja autka odpalam wyłącznie na walki klubowe, a to się nie zdarzają codziennie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ