Skarbonka

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Skarbonka

Post autor: Katriel Tremaine » 5 lis 2018, o 23:09

No właśnie dla producentów korzyści nie ma, a co do graczy, to dla tych co umieją grać też ich nie ma. Użyteczność skarbonki jest żadna, a że mam dość powtarzania się, to z tej dyskusji również się wycofuję, napisałam wszystko co miałam do napisania.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Skarbonka

Post autor: aMelisa » 5 lis 2018, o 23:37

Uwazam ze pomysl ze skarbonka jest jak najbardziej z sensem tylko trzeba pomyslec jak mozna to wykorzystac. Skarbonka moglaby sluzyc jedynie do przechowywania dolarow na jakis czas bez mozliwosci wczesniejszego ich wyjecia. Kiedys pisalam podobna sugestie na kontakt o zamrazaniu wirtualnych pieniedzy za pomoca bonusu podobnego do tych ktore juz sa jako dodatek do punktow mody czy talenty. Majac zamrozone dolary nie przegrywasz nic przegrywajac pojedynek a pani zarabia tylko gwiazdki 😊

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Skarbonka

Post autor: LaFemmeNikita » 6 lis 2018, o 13:07

Mając zamrożone dolary nie przegrywasz nic przegrywając pojedynek, tylko skąd weźmiesz te dolary, skoro każdy gracz włoży je do skarbonki? Pewnie z koła, codziennika, mieszkania, tylko wtedy wystarczy zalogować się raz dziennie do gry, a producentowi zależy abyś była tutaj 24/7.
Już nie wspominam o tym, że:
a.) pojedynkowanie się na arenie traci na znaczeniu, czyli właściwie kwintesencja tej gry.
b.) ci którzy ciężko pracowali nad statystykami są w plecy, bo teraz dzięki skarbonce każdy na staty mógłby łatwiej nazbierać i wszystko dążyłoby do tego, że każdy miałby podobne statystyki.
c.) gdy pojawia się kolekcja, starasz się być w grze, aby nazbierać dolary i wykupić co się da. Gdy będziesz mieć skarbonkę, wykupisz wszystko w jednej chwili, a potem nudno w tej grze.

Ja tam za skarbonką nie jestem, ale jeżeli już tak bardzo by się uprzeć to po pierwsze, dolary z niej można wypłacić raz w miesiącu w jeden z góry określony dzień który wybierze gracz i którego nie można później zmieniać. Po drugie, składka do skarbonki jest obowiązkowa i każdemu graczowi codziennie zabiera z konta powiedźmy 5 tysięcy dolarów? Jeżeli ktoś będzie miał zero, to wtedy będzie na minusie. To byłby tak ukłon w stronę graczy którzy chcieliby podciągnąć statystyki, a jest im trudno. Część osób zaczynających grę, może być bowiem sfrustrowana?, że nie są w stanie dogonić lepszych graczy, a producentowi zależy przecież, aby każdy był "hepi" i o nowych graczy (czytaj: przyszłych potencjalnych kupców diamentów) dbać też musi.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Skarbonka

Post autor: aMelisa » 6 lis 2018, o 14:25

LaFemmeNikita pisze:
6 lis 2018, o 13:07
Mając zamrożone dolary nie przegrywasz nic przegrywając pojedynek, tylko skąd weźmiesz te dolary, skoro każdy gracz włoży je do skarbonki?
Cala sugestie opisalam dokladnie na kontakcie od A do Z jakby mialo to wygladac i na czym polegac.Nie kazdemu taka opcja oplacalaby sie i nie kazdy moglby zamrozic wieksza gotowke. Wszystko zalezaloby od tego jaki ktos ma poziom, ile moglby do niej wlozyc i ile wyjac. Taka usluga kosztowalaby wykupieniem/wygraniem specjalnych bonusow ktore moglyby aktywowac zamrozenie wirtualnych dolarow.

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Skarbonka

Post autor: Tinka » 18 sty 2019, o 16:29

Jednak komus sie to spodobalo Aeryn:)
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Skarbonka

Post autor: Casandra » 18 sty 2019, o 16:36

Wątek zamykam. Podobna sugenstia została wprowadzona do gry:
Więcej informacji o Świnkach-skarbonkach znajdziecie tutaj.
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Zablokowany