Skarbonka

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Skarbonka

Post autor: merinaolea » 2 lis 2018, o 07:56

Hej :) Chciałabym zaproponować taka opcje jak skarbonka w której można by było zostawiac diamenty szmaragdy i dolary. Kiedy ktoś by uznał że jest idealny moment na wykorzystanie ich otwierał by skarbonke. Mi by się bardzo przydała taka funkcja :) a wam?

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Skarbonka

Post autor: Katriel Tremaine » 2 lis 2018, o 08:16

Mnie nie, nie widzę realnej potrzeby zastosowania czegoś takiego. W przypadku dolarów coś takiego zachwiałoby podstawowym sensem tej gry, którym jest walka na arenie, co się zaś tyczy kamyków, to w ich przypadku wystarczy odrobina samodyscypliny, skarbonka nie jest potrzebna.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Skarbonka

Post autor: Anabeliana » 2 lis 2018, o 10:40

Również jestem na nie. Takową skarbonkę to mamy od samego początku - że tak to ujmę. Wchodzisz na własny profil i widzisz od razu ile masz diamentów, szmaragdów i dolarów uzbieranych. Wydajesz je wg własnego widzimisię, więc albo od razu wszystko wydajesz albo zbierasz zbierasz (diamenty, szmaragdy)... Co do "kumulowania" i trzymania co najgorsze dolarów, jest bezsensu. Ktoś Cię wyzwie i bach nie ma kasy :D Jeśli jest kolekcja, to trzeba je uzbierać i od razu wydać anie trzymać jak oszczędności w skarpecie :whistling:

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Skarbonka

Post autor: Tinka » 2 lis 2018, o 15:25

A ja jestem na tak :) jest to fajny pomysł ponieważ można sobie odłożyć pare tysięcy dolarów na zbliżającą się kolekcje.Przynajmniejm żadna Pani nam ich nie zabierze :) to samo z szmaragdami i diamentami
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Skarbonka

Post autor: Regelinda » 2 lis 2018, o 15:41

Co do szmaragdów i diamentów, pomysł jest na pierwszy rzut oka bezsensowny, bo tego nikt nie zabiera.

A teraz wyobraźcie sobie, że każdy ma na koncie okrągłe 0. To skąd jaśnie panienki wezmą dolary do swoich skarbonek. No i ideę areny mody szlag weźmie, bo w grze Arena Mody sama arena mody będzie stała bezużyteczna.

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Skarbonka

Post autor: Tinka » 2 lis 2018, o 16:56

Z pracy by się wzięło.Według mnie to dobry pomysł ale wiadomo każdy ma swoje poglądy jednemu się spodoba drugiemu nie.A jeśli chodzi o szm i di,to to jest dobry pomysł szczególnie dla pań które jeszcze nie mają narzeczonego a zepewnie by chciały zrobić w przyszłości przyjęcie.
Wezmy też pod uwage to ze niedługo wprowadza śluby co też na pewno będzie kosztować.Taka skarbonka była by fajna właśnie do takich rzeczy,na koncie głównym były by waluty przeznaczone na skarbonke klubowa,na niektóre rzeczy z Centrum handlowego czy prezenty dla chlopa a skarbonka która by mieli wprowadzić sluzyla by do odlozenia na kolekcję czy właśnie przyjęcie.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Skarbonka

Post autor: Katriel Tremaine » 2 lis 2018, o 17:47

Bez skarbonki też można odłożyć szmaragdy czy di, bo nikt nie zmusza nikogo do ich wydawania, a co do dolarów, ta gra nazywa się ARENA mody i choć dla wielu liczy się ten drugi człon, ubieranie lalki to nie wszystko, ponieważ gra polega na pojedynkowaniu się. Pomysł uderza w cel gry, czyli jest pozbawiony sensu. Już widzę te zadowolone inaczej graczki z innych wersji językowych, gdzie odsetek graczy dbających o stan swojego konta i poziom statystyk jest zdecydowanie wyższy.
Ostatnio zmieniony 2 lis 2018, o 20:22 przez Katriel Tremaine, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Skarbonka

Post autor: Regelinda » 2 lis 2018, o 19:40

Tinka, czy czy czytasz te głupoty, które wypisujesz? Po co odkładać szmaragdy czy diamenty na oddzielne konto? Wytłumacz mi dokładnie, dlaczego należałoby to robić. Zamierzasz sama siebie okradać?
Od czasu przyjęcia uzbierałam 10 tys. szmaragdów. Miałabym więcej, gdyby po drodze się nie rozeszły, ale to były moje świadome dedycje, a nie przypadkowe kliknięcia. Wiec jeśli chcesz mieć oddzielne konto na kamyki, to tylko dlatego, że sama nie potrafisz nimi gospodarować. A jeśli nie potrafisz gospodarować wirtualną walutą, to jak TY sobie z realną poradzisz?

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Skarbonka

Post autor: Tinka » 2 lis 2018, o 20:39

oj Chciałabyś wiedziec ile wynosi moje konto prywatne.Jeśli chodzi o kamyki to jest wiele pań które chce zrobić przyjęcie Ale np chce też kupić sobie coś nowego z nowej kolekcji za szm.Wtedy szmaragdy się wydają i zmniejsza się ich ilość.

Ps DLA MNIE to nie są glupoty

Tobie i Aeryn może się to nie podobać.Mnie to się podoba i chciałabym żeby to zrobili.Każdy jest inna osoba .Ja jestem za tym żeby to powstało.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Skarbonka

Post autor: Regelinda » 2 lis 2018, o 20:54

A ja nadal nie rozumiem jakie cudowne rozmnożenie szmaragdów czy diamentów żeby można było mieć i rybki i akwarium.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Skarbonka

Post autor: Katriel Tremaine » 2 lis 2018, o 21:34

Tinka pisze:
2 lis 2018, o 20:39
oj Chciałabyś wiedziec ile wynosi moje konto prywatne.
Tak się składa, że mnie ono nie interesuje, poza tym mówimy tu o koncie w grze, a na tym polu nie masz się czym pochwalić. I czy nie wydaje ci się, że to niestosowne? Nikt cię nie pytał o tak prywatne sprawy.
Tinka pisze:
2 lis 2018, o 20:39
Jeśli chodzi o kamyki to jest wiele pań które chce zrobić przyjęcie Ale np chce też kupić sobie coś nowego z nowej kolekcji za szm.Wtedy szmaragdy się wydają i zmniejsza się ich ilość.
A w jaki sposób ta skarbonka miałaby temu zapobiec? Ktoś będzie chciał wydać, choć planował oszczędzać, to i tak wyciągnie ze skarbonki i wyda. Co więcej gdyby coś chciał kupić, a nie mógłby wyjąć potrzebnej sumy w danej chwili, bo skarbonka miałaby zabezpieczenie i otwierała się w jakimś konkretnym czasie, to dodatkowo mógłby się poczuć zawiedziony, bo przecież chciał coś, co jest śliczne, a tu klops, waluta utknęła w skarbonce, zła skarbonka! Frustracja murowana. Mimo wszystko walutę lepiej mieć pod ręką.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Skarbonka

Post autor: Tinka » 2 lis 2018, o 23:28

No właśnie nie według mojej wizji działało by to tak ze można by było ja otwierać kiedy się cię tak jak w realu.Gdyby była nowa kolekcja i wszystkie z niej rzeczy kosztowały by 50tyś a na koncie głównym mamy tylko 100$ to można je "wyjać" tak samo szmaragdy i diamenty.


A tak z ciekawosci...czy w realu skarbonka ma jakiekolwiek zabezpieczenie ? Nie,można ja otwierać kiedy się chce
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Skarbonka

Post autor: Katriel Tremaine » 2 lis 2018, o 23:41

Dziękuję, właśnie udowodniłaś całkowitą bezużyteczność tego dodatku. Jedyna waluta przy której to by mogło jakoś funkcjonować to dolary, ale w ich przypadku to by uderzyło w sens tej gry, czyli dla twórców strzał, nawet nie w stopę, w kolano. W przypadku waluty jaką są kamyki zastosowanie tego wynalazku jest żadne. Wniosek? Pomysł nie broni się nawet w stopniu minimalnym.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Skarbonka

Post autor: Regelinda » 2 lis 2018, o 23:41

To jaki jest sens posiadania skarbonki? Przecież czy byś ją miała, czy nie, fundusze byłyby dostępne zawsze i od ręki?

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Skarbonka

Post autor: Tinka » 3 lis 2018, o 13:04

Tak jak pisałam wcześniej dolary sluzylyby na kolekcję np a kamyki i diamenty na przyjęcia.Rozumiem ze wam się to nie podoba ze wolicie mniej sensowniejze pomysły.Ja jestem za tym każdy jest inny.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Zablokowany