opcja zapisania pokoju oraz segregacji garderoby

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Princess Daisy
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2015, o 18:12

opcja zapisania pokoju oraz segregacji garderoby

Post autor: Princess Daisy » 15 sie 2018, o 17:30

Witam, zastanawia mnie dlaczego nie ma w mieszkaniu opcji zapisania pokoju? Często bardzo długo czasu zajmuje udekorowanie go, a później jeśli chcemy po jakimś czasie powrócić do danego wystroju musimy wszystko robić od podstaw, ze zdjęcia. W garderobie jest opcja zapisania stroju, w mieszkaniu też tak powinno być. A tak przy okazji to wciąż czekamy na opcje segregacji garderoby, ciężko się przekopać przez tysiące załóżmy sukienek, z których większości i tak nigdy nie założymy. Jest to irytujące i myślę, że większość graczy bardzo by się ucieszyła z takiej zmiany ;)

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: opcja zapisania pokoju oraz segregacji garderoby

Post autor: Tinka » 1 lis 2018, o 21:35

Jestem za tym :) to jest bardzo dobry pomysl
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Keane
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 35
Rejestracja: 7 sie 2010, o 16:40

Re: opcja zapisania pokoju oraz segregacji garderoby

Post autor: Keane » 2 lis 2018, o 12:04

Co do segregacji garderoby uważam, że to całkiem fajny pomysł. niektóre graczki mają tysiące ubrań, a podstawowa segregacja rzeczy jest bardzo przydatna. Też fajnym pomysłem byłby filtr polegający na możliwości wyszukania danej części garderoby ze względu na określony kolor czy typ ubrania (krótka/długa spódnica itp).

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: opcja zapisania pokoju oraz segregacji garderoby

Post autor: Katriel Tremaine » 2 lis 2018, o 17:34

Oj tak, dodatkowe opcje w garderobie byłyby zbawienne. Co do zapisywania ustawień w mieszkaniu, to nie mam zdania, bo mało się interesuję jego meblowaniem.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
MelindaLucas
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 18:40

Re: opcja zapisania pokoju oraz segregacji garderoby

Post autor: MelindaLucas » 29 sty 2019, o 08:31

Można by wprowadzić coś na zasadzie kuferka, schowka, gdzie można by było przełożyć rzeczy, mało używane. Większa selekcja również by się przydała, spódnice, sukienki, krótkie spodnie, długie itp. Jak chodzi o mieszkanie, no cóż, czasem właśnie fajnie tworzyć nowe rzeczy od podstaw, dlatego je zmieniamy, ale opcja zapisania mogła by być nawet całkiem fajna
Obrazek

ODPOWIEDZ