Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
CAMILA
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 48
Rejestracja: 29 cze 2017, o 17:26

Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: CAMILA » 16 cze 2018, o 20:14

Witajcie! :)

Postanowiłam założyć temat, aby osoby, które testują wersje beta mobilnej Areny Mody mogły podzielić się swoimi sugestiami, opiniami co do aplikacji. :) Kiedy mobilna wersja będzie dostępna dla wszystkich będą mogli tutaj dzielić się swoimi opiniami lub prośbami o pomoc, gdyby mieli jakieś problemy :)

Przedstawię jako pierwsza swoją opinię o apce. Uważam że jest okej, nie jest jakoś bardzo skomplikowana w obsłudze, wszystko jest czytelne, można łatwo się przenieść do interesującego nas miejsca. :) Mam uwagi do braku możliwości odwiedzania profili innych graczy z komentarzy i podczas pojedynków, czat klubowy, według mnie powinien być dostępny tak jak np. lista uczestniczek czy dostęp do skarbonki, mam tu na myśli ikonkę, aby był zilustrowany i widoczny jak wejdziemy do klubu :) Ostatnia uwaga jest o brak możliwości noszenia bielizny i stroju kąpielowego razem, tak jak yto jest w komputerowej wersji oraz brak możliwości "wyciągania" ubrań na wierzch lub "chowania" pod spód.


Zachęcam to dzielenia się swoimi uwagami/problemami/ sugestiami zmian, ulepszeń!
Obrazek
"Wyciągnij dłonie i CHWYĆ MARZENIA!''

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: MisAdmin » 18 cze 2018, o 19:25

Cześć :)

Dzięki za założenie wątku. Mam prośbę na początek: proszę jak najbardziej precyzyjnie określać co mamy poprawić, co możemy zmienić, itd.
Najlepiej byłoby każdą taką rzecz punktować, a na początku dodać [sugestia], [błąd] itd.

Przykładowo:
  • [sugestia] możliwość naciśnięcia nazwy pani, aby przenieść się na jej profil
Super, jeżeli uda się dodać zrzut ekranu. Coś takiego szalenie ułatwia weryfikacje takich zgłoszeń :)

Awatar użytkownika
CAMILA
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 48
Rejestracja: 29 cze 2017, o 17:26

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: CAMILA » 19 cze 2018, o 19:32

Cześć, dziękuje za uwagi i już poprawiam :)
  • [sugestia] możliwość odwiedzenia profili innych użytkowników poprzez naciśnięcie ich nazwy, również w komentarzach i podczas pojedynków,
  • [sugestia] dostęp do czatu klubowego, tak jak np. do skarbonki
    Obrazek,
  • [sugestia] możliwość noszenia w jednej stylizacji zarówno bielizny jak i stroju kąpielowego
    Obrazek
    Obrazek
  • [błąd] brak możliwości dostępu do galerii (przynajmniej u mnie)
    Obrazek
To wszystkie moje sugestie i błędy, które odkryłam do tej pory :) Jeżeli coś jeszcze znajdę, napiszę ;)
To narazie! :) Miłego testowania!!

Zmniejszono zbyt duże obrazki. Grafiki większe niż 640x640 proszę wstawiać w [rimg][rimg]. // Aurelie
Obrazek
"Wyciągnij dłonie i CHWYĆ MARZENIA!''

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: sage » 20 cze 2018, o 19:39

Mam kilka sugestii dotyczących głównie tłumaczeń :)

Tłumaczenia
1. Zakończenie sesji zdjęciowej: w części brak tłumaczenia, nie podoba mi się też nazwa przycisku "Szansa". Nie lepiej byłoby "Próbuję" tak jak dotychczas? (link)
2. Rozumiem, że wiadomości jeszcze nie działają, ale po wejściu w prywatne czatowe wiadomości brak tłumaczenia: (link1) --> (link2)
3. Opis wakacji, trzeba pousuwać <br> albo zrobić żeby działały :P (link)
4. Lojalność zwierzaka: "Graj" --> "Trenuj". Po wejściu do zwierzaka z profilu: (link1), ze sklepu zoologicznego: (link2)
5. Brak tłumaczenia w komunikacie o kwiatkach z eventu: (link)
6. Brak tłumaczenia dodania komentarza: (link)
7. Nie podoba mi się, że Kontakt w wersji przeglądarkowej nazywa się "Kontakt", a w mobilnej "Wsparcie". Powinno być jednolicie. (link)
8. Podobnie z Codziennikiem. Przeglądarkowy "Codziennik" w wersji mobilnej nazywa się "Codzienne zadania", a potoczne "Koło fortuny" to "Codziennik" ?? Przy okazji tłumaczenie "Wróć jutro po ponowne zakręcenie" --> "Wróć jutro i zakręć ponownie" (tak jak jest teraz w grze) albo "Wróć jutro, aby zakręcić ponownie". (link1) (link2)

Inne
[błąd?] Robienie zdjęć u mnie też nie działa, po kliknięciu "Zapisz" nic się nie dzieje.
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Asia9562
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2017, o 01:09

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: Asia9562 » 21 cze 2018, o 01:46

A ja dostałam zaproszenie do testowania aplikacji, wpisałam Gmaila czy co tam mi kazano i do tej pory odezwu brak a aplikacji nie posiadam 🤔😢

Awatar użytkownika
CAMILA
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 48
Rejestracja: 29 cze 2017, o 17:26

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: CAMILA » 21 cze 2018, o 10:08

Już kilka osób o tym mówiło być może nie wpasowalas się w jakieś ich wytyczne czy coś, a może poprostu nie potrzebują aż tylu chętnych, dużo osób się zgłosiło z tego co wiem ;)
Obrazek
"Wyciągnij dłonie i CHWYĆ MARZENIA!''

Awatar użytkownika
CAMILA
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 48
Rejestracja: 29 cze 2017, o 17:26

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: CAMILA » 28 cze 2018, o 13:44

Hejka,
Zauważyłam ostatnio u siebie kilka błędów i stwierdziłam, że podzielę się nimi tutaj:
  • [błąd]
Podczas pojedynków mody wokół naszych przeciwniczek jest białe tło, zdarzyło mi się to kilkakrotnie:przykład1, przykład2.
  • [błąd]
Kilkakrotnie wchodząc na wydarzenie nie mogłam przełączyć go na inny lub pojawiała się biała strona i „wyrzucało” mnie na stronę główną
  • [błąd?]
Przy chłopaku nazwa bonusu, który nam daje jest po angielsku przykład3.
To chyba wszystkie uwagi, które zauważyłam do tej pory.
Miłego dnia! :)
Obrazek
"Wyciągnij dłonie i CHWYĆ MARZENIA!''

RozenHime
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:30

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: RozenHime » 3 lip 2018, o 18:30

Nowy event wyspa mi szczerze mówiąc idzie tragicznie a raczej po prostu nie jest na aplikacji dopracowany , nie pokazuje mi co dostanę za odkrycie planszy , teraz odkryłam jedna i nic mi nie pokazało się jaka nagrodę dostałam za zakończenie . Druga sprawa niachacy weszłam na nową planszę i zabrało mi di a nie poinformowali ani nie wyskoczyła żadna informacja czy chce otworzyć nowa planszę ;-;

ecichutka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2011, o 23:33

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: ecichutka » 4 lip 2018, o 07:54

Dokładnie miałam to samo. Zjadło mi 20di na nowym wydarzeniu. Żadna plansza nie była zaznaczona, nie wiedziałam w którą wejść i weszłam za di, chociaż nie było żadnej informacji, że otwieram płatną. 😠

Awatar użytkownika
White_Angel
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2016, o 14:24

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: White_Angel » 5 lip 2018, o 16:47

- [sugestia]
Dobrze by było uwzględnić w sklepach karty lojalnościowe.

- [sugestia]
Możliwość sortowania po cenie (sklepy)

- [sugestia]
Możliwość odwiedzania Pań które zostawiły komentarze


PS. Gdzie znajdę czat klubowy?
Ostatnio zmieniony 6 lip 2018, o 09:35 przez White_Angel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
CAMILA
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 48
Rejestracja: 29 cze 2017, o 17:26

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: CAMILA » 5 lip 2018, o 21:21

  • [błąd]

Kilkakrotnie zdarzyło mi się ze osoby na czacie miały błędny awatar, nie należący do niego (czasami było tak, że u wszystkich był ten sam)(aplikacja), a tutaj poprawnie: (przeglądarka)

@sabinaw96 Chatu klubowego jeszcze nie ma :)
Ostatnio zmieniony 5 lip 2018, o 21:34 przez CAMILA, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Wyciągnij dłonie i CHWYĆ MARZENIA!''

Awatar użytkownika
RedHotka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2010, o 19:49
Lokalizacja: 2

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: RedHotka » 6 lip 2018, o 09:01

-[Sugestia]

Jeśli chcemy oddać głosy na jakąś panią to musimy sporo klikać, możliwość oceniania powinna zaczynać się od lewej strony albo po kliknięciu na strzałkę będąc z prawej strony powinno przeskakiwać na lewą stronę. Teraz jeśli oceniamy dajemy ocenę za FTV przeskakujemy w lewo do Podium Pań a następnie żeby ocenić mieszkanie musimy kliknąć 2 razy w prawo. Dotyczy to również samochodów i zwierząt kiedy dochodzimy do ostatniej rzeczy powinno przeskakiwać do pierwszego elementu.

Obrazek

-[Sugestia]

Kiedy nie możemy wyzwać przeciwniczki bo została wyzwana przez kogoś innego nie możemy dalej prowadzić pojedynków, pozostaje nam cofnąć się do miasta i kolejny raz ustawiać poziom przeciwniczki a wystarczy dodać przycisk dalszego szukania

Obrazek

-[Sugestia]

Będąc w temacie pojedynków, za dużo tu klikania. Powinna być opcja stałego pominięcia animacji jak w przeglądarkowej wersji i chyba jasne, że jak kogoś wyzywamy to chcemy nagrodę za wygrany pojedynek.

-[Sugestia]

W salonie piękności potrzebna jest wydzielona sekcja na elementy których jeszcze nie odblokowałyśmy ponieważ aby kupić jedną fryzurę trzeba przewijać wszystkie które mamy. W tym miejscu również przydałaby się opcja zastosowana w garderobie aby elementy z salonu piękności nie wyświetlały się tylko na pasku ale również w dużym okienku.

-[Sugestia]

Uważam, że przydałby się przycisk kierujący do pojedynków na pasku menu.

-[Błąd]

Taka sytuacja mnie spotkała kiedy rozebrałam narzeczonego w jego garderobie

Obrazek

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: Eladria » 6 lip 2018, o 19:21

Ogólnie jestem zaskoczona wydajnością, grafiką i estetyką. Bardzo intuicyjna apka, pod warunkiem, że gra się również na stacjonarnym urządzeniu.

-[Błąd]
Na czacie w danym pokoju, w którym jestem moderatorem, nie ma możliwości korzystania z opcji wyciszenia, zablokowania, wejścia na profil

-[Sugestia]
Komentarze tylko 2 ostatnie się pojawiają, reszty brak.

-[Błąd]
Brakuje emotikonek na czacie (czasami jak wymowne)

-[Sugestia]
Brakuje czatu klubowe - ważnego ;)

-[Sugestia]
Brakuje szybkiego kontaktu z teamem, wejścia do Pomocy gry

-[Sugestia]
Pojedynek według mnie trwa zbyt długo.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Stokrotka181
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2017, o 19:41

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: Stokrotka181 » 7 lip 2018, o 02:22

Dodam i ja kilka faktów które zauważyłam.

[Błędy]

1) Podczas długiego zastanawiania się nad stylizacją w garderobie, aplikacja zaczęła mi świrować w kategori spodni miałam sukienki w sukienkach nakrycia głowy a w bluzkach skarpetki. Po ok 30 minutach walki z garderobą apka po prostu się zwiesiła i musiałam restartować telefon. Fotki nie mam bo nie pomyślałam wtedy o niej.

2)Cały czas mam napis "Nowe" mimo tego że już kilka razy odwiedzałam ten dział.
Obrazek

3) Coś mi szwankuje na Arenie podczas wyszukiwania przeciwniczek. Mam ustawienia na średnie a wyszukuje mi niemalże cały czas słabsze I silniejsze (na stronie nie mam z tym problemu)

4) pokaz mody w klubie :D Nie wiem dlaczego ale mam album ze zdjęciami :D No I nie pokazuje mi uczestniczek. Przycisk jest ale nie działa.
Obrazek

5) W sklepie Vip nie mogę wejść na prezenty po prostu przycisk nie działa.

6) W trakcie pisania tego posta odkryłam że zjadło mi szmaragdy, diamenty I pkt mody :P
Zrzut ze strony:
Obrazek
zrzut z apki:
Obrazek


Hmmmm I teraz się zastanawiam czy tylko mi brakuje wiadomości prywatnych? Nie mam ich albo nie wiem gdzie ich szukać :P

[Sugestie]

1) Używam AM na telefonie tylko I wyłącznie jak jestem poza domem. Więc jak dla mnie powinna być aplikacja dostosowana do “szybkiego” zerknięcia na arenę, do FTV, klubu itp. Zdecydowanie za długo trwają walki na arenie. Animacja szukania jest super, ale zupełnie niepotrzebna.

2) Możliwość podglądu ekwipunku podczas trwającej sesji zdjęciowej. Bardzo mi tego brakuje ponieważ w między czasie trwania sesji mogła bym, zakupić sprzęt którego może mi brakować. W podglądzie widać tylko czas trwania sesji:
Obrazek


3) Skoro o sesji mowa to mam propozycję wprowadzenia do sklepu vip ile paczek chcemy kupić. Klikając raz wpisujemy przykładowo liczbę 5 paczek I zatwierdzamy.

Na dzień dzisiejszy to tyle :) Jak tylko coś mi wpadnie jeszcze w oko dam znać :)
Świat jest pełen niespodzianek, po każdej nocy piękniejszy jest ranek.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Mobilna wersja Areny Mody- opinie, sugestie

Post autor: Regelinda » 7 lip 2018, o 13:45

Jaki ma się sprzęt na sesję i ile można podejrzeć w sklepie VIP. Tak samo jest z bonusami czy paczkami energii. Jednak w sklepie VIP nie widać tego sprzętu czy bobusów z wyższymi wartościami, które zdobywa się w inny sposób, niż przez kupno. A kuferka nie ma, albo ja go jescze nie znalazłam.


Chociaż nie, przrpraszam, ilości sprzętu akurat się nie zobaczy. Ale bonusy i energię już tak.

ODPOWIEDZ