Zielony Słoń na AM?

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Stokrotka181
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2017, o 19:41

Zielony Słoń na AM?

Post autor: Stokrotka181 » 5 mar 2018, o 21:07

Obrazek

Hej :D
Jesteśmy miłośniczkami zielonego słonia :D Bardzo bym chciała, żeby taka maskotka stała obok mojej Dżejzi. Zielony Słoń jest bardzo ważny dla całego klubu ZgAg, bo stał się on jedną z naszych klubowych maskotek.Marzymy o zielonym słoniu, gdyż jest on integralną częścią naszej małej społeczności i nie wyobrażamy sobie by zabrakło go u naszego boku. 12 sierpnia obchodzimy światowy dzień słonia i tak się zastanawiam czy była by szansa na graficzne utworzenie zwierzątka w dniu jego święta. bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby o Słonia :)
Ostatnio zmieniony 7 mar 2018, o 19:26 przez Stokrotka181, łącznie zmieniany 1 raz.
Świat jest pełen niespodzianek, po każdej nocy piękniejszy jest ranek.

Awatar użytkownika
Solarka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2017, o 20:35

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Solarka » 5 mar 2018, o 21:28

dołączamy się do prośby :)
Solarka i klub Sabat

Bastet90
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 5 mar 2018, o 21:41

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Bastet90 » 5 mar 2018, o 21:44

Bastet90 oraz klub KONICZYNKI - dołączamy się do prośby :)

Keane
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 35
Rejestracja: 7 sie 2010, o 16:40

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Keane » 5 mar 2018, o 22:15

Mimo, że jestem już wpisana wpisana w petycji to również przyłączam się do prośby o zielonego słonia :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Regelinda » 5 mar 2018, o 22:17

To może niech każdy klub napisze, jakby maskotkę klubową chciałaby dostać i skopiuje pod petycją imiona wszystkich pań z klubu na potwierdzenie tego faktu.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Katriel Tremaine » 5 mar 2018, o 22:20

Hahaha dobry pomysł. Poprosimy o szalonego kurczaka dla Piskola?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Keane
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 35
Rejestracja: 7 sie 2010, o 16:40

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Keane » 5 mar 2018, o 22:26

To jest jedna z inicjatyw, aby do gry wprowadzić różnorodne zwierzęta. Wpis Dżejzi został poparty przez inne członkinie klubu więc nie wiem w czym problem :) Ten dział do tego służy i przedstawicielka klubu ZgAg w imieniu klubu wyszła z taką propozycją.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Regelinda » 5 mar 2018, o 22:31

No, a ja wyszłam z propozycją, żeby każdy klub poprosił o maskotkę dla siebie. Chyba można? Czy mamy zakładać do tego osobny watek?

Stokrotka181
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2017, o 19:41

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Stokrotka181 » 5 mar 2018, o 22:37

Myślę, że maskotki klubowe to dobry pomysł, ale ciężko będzie sprostać prośbom każdego klubu. Nam zamarzył się zielony słoń, pani xxx zamarzył się różowy żółw, a jeszcze komuś fioletowy niedźwiadek. Można by pomyśleć i stworzyć coś w rodzaju maskotki (rożne zwierzaki) i do tego profil edycji typu zmiana koloru zwierzaka, nadanie imienia, czy też ubrania.
Świat jest pełen niespodzianek, po każdej nocy piękniejszy jest ranek.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Katriel Tremaine » 6 mar 2018, o 07:38

Pomysł z edytorem niezły, lecz raczej nierealny. Co do maskotek klubowych, to albo wszyscy, albo nikt, no bo dlaczego jeden klub miałby być lepszy niż inny? dlaczego pomysł jednego klubu miałby być wart realizacji, a innego nie? Nie mam nic przeciwko zielonym słoniom, ale dlaczego nie fioletowy hipopotam? Maskotki klubowe to fajny pomysł, tylko nie można siebie postrzegać jako kogoś, komu się należy bardziej. Gdyby to była polska gra, to łatwiej by się było przebić z inicjatywami, ale nie jest. Bo na ten przykład na forum jest robiony ranking najaktywniejszych klubów (tylko nie krzyczcie, że to daje fory mojemu klubowi, bo każdy ma szanse być no uno), który powstaje już ponad rok. Myślę, że sporą motywacją do zaktywizowania graczy byłaby opcja, że ten klub, który wygra ranking, wybiera jakiś gadżet raz w miesiącu i on jest dodawany do gry. Taka nagroda za tą aktywność. Nie sadzicie, że to by było bardziej fair niż dziecinne "bo ja chcę"? Tak sobie pomyślałam, ale oczywiście nikt nie musi się ze mną zgadzać.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Amantis » 6 mar 2018, o 08:28

Stokrotke z lekka ponioslo,przyznam xD Nie ma takiej opcji by wprowadzono cos takiego jak maskotki klubowe.Za duzo serwerow ,za duzo klubow,za duzo roboty ,pomijam juz fakt iz polska administracja nie ma nic do gadania w tej kwesti :)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Katriel Tremaine » 6 mar 2018, o 08:49

No dlatego pisałam o tym, że gdyby gra była polska, ale nie jest. Takie coś miało by szansę przejść jedynie w Bułgarii, bo u nas to tylko sobie można popisać i pomarzyć. Ale za marzenia jeszcze nie karzą.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Enove » 6 mar 2018, o 10:48

Poza tym, co to w ogóle za radość (nawet jakby ten słoń przeszedł) jeśli całe AM by coś takiego dostało? Przecież nie dostana tego tylko dziewczyny z klubu, jeśli już - to wszyscy. Zresztą na polskiej wersji jest tych klubów aż 311, nie mówiąc o innych i weź teraz stwórz maskotkę dla wszystkich (oczywiście pod warunkiem że napiszą post na forum i przekopiują imiona klubowiczek ;) ). Dość śmieszny pomysł jak na tyle roboty

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Regelinda » 6 mar 2018, o 11:34

Mam wrażenie że oni już i tak szukają na siłę miejsca na serwerach.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: LaFemmeNikita » 6 mar 2018, o 12:25

Enove pisze:Poza tym, co to w ogóle za radość (nawet jakby ten słoń przeszedł) jeśli całe AM by coś takiego dostało? Przecież nie dostana tego tylko dziewczyny z klubu, jeśli już - to wszyscy. Zresztą na polskiej wersji jest tych klubów aż 311, nie mówiąc o innych i weź teraz stwórz maskotkę dla wszystkich (oczywiście pod warunkiem że napiszą post na forum i przekopiują imiona klubowiczek ;) ). Dość śmieszny pomysł jak na tyle roboty
Dodaj, dodaj. Klubów na polskiej wersji jest już 433.

ODPOWIEDZ