Zielony Słoń na AM?

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Enove » 6 mar 2018, o 12:29

Jeszcze lepiej ;)

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Zielony Słoń na AM?

Post autor: Kate » 6 mar 2018, o 17:16

Przypomniała mi się piosenka z dzieciństwa o słoniach.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Stokrotka181
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2017, o 19:41

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Stokrotka181 » 6 mar 2018, o 18:49

Aeryn Sun pisze:Pomysł z edytorem niezły, lecz raczej nierealny. Co do maskotek klubowych, to albo wszyscy, albo nikt, no bo dlaczego jeden klub miałby być lepszy niż inny? dlaczego pomysł jednego klubu miałby być wart realizacji, a innego nie? Nie mam nic przeciwko zielonym słoniom, ale dlaczego nie fioletowy hipopotam? Maskotki klubowe to fajny pomysł, tylko nie można siebie postrzegać jako kogoś, komu się należy bardziej. Gdyby to była polska gra, to łatwiej by się było przebić z inicjatywami, ale nie jest. Bo na ten przykład na forum jest robiony ranking najaktywniejszych klubów (tylko nie krzyczcie, że to daje fory mojemu klubowi, bo każdy ma szanse być no uno), który powstaje już ponad rok. Myślę, że sporą motywacją do zaktywizowania graczy byłaby opcja, że ten klub, który wygra ranking, wybiera jakiś gadżet raz w miesiącu i on jest dodawany do gry. Taka nagroda za tą aktywność. Nie sadzicie, że to by było bardziej fair niż dziecinne "bo ja chcę"? Tak sobie pomyślałam, ale oczywiście nikt nie musi się ze mną zgadzać.
Ale ja nigdzie nie napisałam, że maskotka ma trafić tylko do nas :) Bardziej chodziło mi o formę misia do szafy tak jak jest lew, jednorożec i inne takie...
Wyszła inicjatywa maskotki klubowej, też to jest dobry pomysł choć trudniejszy do zrealizowania.

Zero fantazji i wyobraźni. Spodobał się mi zielony słoń to napisałam otwarcie, że chciała bym, żeby został wprowadzony do gry. Potraficie skrytykować, ale jakoś jeszcze nikt nie wpadł żeby założyć wątek o fioletowym hipopotamie.
Bardzo wam przeszkadza to, że wkleiłam listę osób z klubu :D a znacie inny sposób? Bo jakoś nie wyobrażam sobie wysyłać kartki z ręcznie napisaną prośbą do każdej klubowiczki, żeby każda się podpisała...
Enove pisze:Poza tym, co to w ogóle za radość (nawet jakby ten słoń przeszedł) jeśli całe AM by coś takiego dostało? Przecież nie dostana tego tylko dziewczyny z klubu, jeśli już - to wszyscy. Zresztą na polskiej wersji jest tych klubów aż 311, nie mówiąc o innych i weź teraz stwórz maskotkę dla wszystkich (oczywiście pod warunkiem że napiszą post na forum i przekopiują imiona klubowiczek ;) ). Dość śmieszny pomysł jak na tyle roboty


Dla ciebie nie musi to mieć żadnego znaczenia. Dla mnie ma. A co takiego fajnego jest w miśku jednorożca, poduszce z kotem, czy w niebieskiej papudze, które już są w grze? Tak samo mało ważne jak zielony słoń, więc co komu szkodzi mieć takiego zielonego słonia w szafie?
Nie lubię jak ludzie po 18 roku życia stają się na siłę dorosłe. Bo już mi nie wolno, już nie wypada, bo za stara na misie. Ja mam 22 lata, w domu pluszaków na pęczki, a żeby było ciekawiej? Uwielbiam je przytulać!
Świat jest pełen niespodzianek, po każdej nocy piękniejszy jest ranek.

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Enove » 6 mar 2018, o 20:18

A co ma do tego w ogóle wiek? Chodzi po prostu o pomysł, który jest śmieszny i praktycznie nierealny. Myślę, ze Bułgarów średnio obchodzi coś, co wymarzyło sobie kilka osób z jednego klubu, z jednej wersji językowej. Rozumiem, jakby na pomysł poparły prawie wszystkie uzytkowniczki zarówno na forum jak i w grze. A oburzenie się o negatywna rekację i zarzucanie uzytkowniczkom, że próbują być "na siłę dorosłe" jest trochę poniżej poziomu.

Zrozumcie, ze ta gra ma ogromny zasięg na całym świecie i nie polega na spełnianiu zachcianek kilku osób "bo ja tak chce i tak ma być"

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Lady_Blair » 7 mar 2018, o 00:56

Jaja jak berety xD

Nie wiem czy ta sugestia jest poparta prawdziwą chęcią posiadania zielonego słonia czy może to tylko post for fun, a może taki który miał wzbudzić sensację. Któż to wie? Ja nie.
Jeżeli ta sugestia jest na poważnie to... :whistling:

Przeczytałam w sugestii, że Zielony Słoń jest ważny dla całego klubu ZgAgi, że jest on integralną częścią Waszej małej społeczności i nie wyobrażacie sobie by zabrakło go u Wszego boku. A ja z ciekawości... myślę zajrzę do Was do klubu. A tam? Ani śladu tego ważnego dla klubu symbolu :huh: ?( Jakże to tak? Mam wrażenie, że Zielony Słoń nie jest dla Was ani trochę ważny ;(
Polecam takie ciekawie rozwiązania:
- zdjęcie klubowiczek wraz z zielonym słoniem, do którego to zdjęcia byłby link w opisie (dużo klubów decyduje się na takie tematyczne zdjęcia i uważam, że to super opcja),
- zamiast machającej pigułki, która prowadzi do regulaminu - machający zielony słoń,
- można zmienić szatę graficzną regulaminu - kolor zielony i kilka słoni (koniecznie zielonych) w tle.
Dzięki tym pomysłom będziecie mogły przybliżyć Zielonego Słonia ku Waszym sercom, zrobić z niego symbol i dumę klubu. :thumbsup: Powodzenia! :D

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: monix23 » 7 mar 2018, o 01:00

Myślę, że sam słoń byłby trudnym do wykonania elementem graficznym. Zasłaniałby panią lub byłby śmieszniejszy pod względem proporcjonalnym niż dodany ostatnio lew. Jeśli już bym miała takiego słonia, osobiście by mi nie przeszkadzało, że jest to maskotka innego klubu, ale wielu użytkowniczkom mogłoby być po prostu przykro, wiedząc, że inny klub ma swoją maskotkę na serwerze gry.
Aczkolwiek nie uważam samej sugestii za całkowicie bezsensowną. Takie działania właśnie się podejmuje gdy chcemy coś zmienić/urozmaicić, czyli opisuje się swoją propozycję, aby zebrać jak najwięcej zwolenników. W związku z tym nie rozumiem krytyki odnośnie samego dodania sugestii. Do tego właśnie służy ten dział.
Oczywiście, wypowiadaniu się, pozytywnie czy negatywnie na temat rzeczonego pomysłu, nie mam nic przeciwko. :)

Stokrotka181
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2017, o 19:41

Re: Zielony Słoń na AM?

Post autor: Stokrotka181 » 10 mar 2018, o 00:07

Wielkościowo raczej myślałam o czymś takim:

Obrazek
Świat jest pełen niespodzianek, po każdej nocy piękniejszy jest ranek.

ODPOWIEDZ