Ilość zdjęć w galerii

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Ilość zdjęć w galerii

Post autor: Anabeliana » 30 gru 2017, o 13:38

Nie wiem czy jest taki wątek już, ale w razie czego, proszę go przenieść w odpowiednie miejsce.

Czy w galerii nie mogła by być nieograniczona ilość miejsc na zdjęcia? Wiem, że można tworzyć albumy (na 100 zdjęć w każdym), ale czasem nie ma jak zrobić zdjęcia, bo brak miejsca i trzeba przenosić, usuwać inne tylko po to... 8| Mogła by być opcja, podczas rozbienia zdjęć, by od razu można było wybrać album, w którym będzie zdjęcie. Jak można dodać narzeczonego czy pupila, wybrać opcję odbicia, to i taką też można dodać.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Ilość zdjęć w galerii

Post autor: Regelinda » 30 gru 2017, o 14:31

Myślę, że nie będzie nieograniczonej ilości miejsc. Gra zarabia na ich kupowaniu i tego nie zniosą. Nie trzeba przecież dokumentować każdej stylki, a jeśli za mało jest miejsca, to można dokupić, dostać w prezentach powitalnych na przyjęciach, w niektórych eventach dodatkowymi nagrodami są opcje VIP a także można paczki zdjęć wybrać jako nagrodę w oficjalnych konkursach na forum. Jeśli nie ejsteśmy w stanie zdobyć dodatkowych miejsc w żaden z podanych wyżej sposobów, zostaje np. hostowanie zdjęć i wrzucanie ich na forum, a usuwane z galerii. Albo po prostu może po spojrzeniu bardziej krytycznym okiem i z perspektywy czasu nie każda stylka zasługuje na uwiecznienie na zdjęciu. Pomysł z wyborem albumu w momencie robienia zdjęcia nie jest zły. Ja bym natomiast dodała opcję robienie podalbumów. Mam czasami jeden album, w którym chciałabym dokonać dodatkowych podziałów. Jeden album główny mógłby mieścić na przykład maksymalnie 10 podalbumów.

ODPOWIEDZ