Edytor kolorów w salonie piękności

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Magiczna_Róża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2015, o 15:20

Edytor kolorów w salonie piękności

Post autor: Magiczna_Róża » 17 lis 2017, o 17:25

Fajnie by było gdyby do gry wprowadzono taki edytor kolorów do włosów jak w programie Paint lub innych programach/grach, gdzie można przyciemnić lub rozjaśnić daną barwę lub wyszukać ją sobie samemu z całej gamy dostępnych kolorów. Obecne kolory są już stare i zaczynają się nudzić. To samo można by później wykorzystać w solarium, aby była większa paleta odcieni skóry, aczkolwiek nowe kolory włosów to dla mnie najważniejszy priorytet, choćby żeby pojawiły się barwy pastelowe jak np jasny róż/kremowy, jasny pomarańcz, ecru, blada czerwień, jasna mięta, blady błękit... lub ciemniejszych takich jak granatowy, ciemna zieleń itp
Ostatnio zmieniony 17 lis 2017, o 22:23 przez Magiczna_Róża, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Edytor kolorów w salonie piękności

Post autor: Kate » 28 lis 2017, o 00:38

Dobry pomysł, ale ja czekam też na inną opcje...posegregowanie ubrań według kolorów,cen i sklepów w garderobie. Klik i w kilka sekund masz daną rzecz. Przy takiej wielkiej ilości ubrań można szału dostać, jak się przewija coś i szuka przez kilka, albo kilkadziesiąt minut jednej rzeczy.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Magiczna_Róża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2015, o 15:20

Re: Edytor kolorów w salonie piękności

Post autor: Magiczna_Róża » 7 gru 2017, o 11:07

w sumie edytor cieni do oczu także przydałby się
Obrazek

ODPOWIEDZ