Wiadomości klubowe

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Wiadomości klubowe

Post autor: Amelya » 5 paź 2017, o 20:05

Chociaż zgłosiłam tę propozycję na "Kontakt" tak chciałabym się nią podzielić tutaj, na forum. Nie widziałam takiego wątku, jeśli jednak się pojawił, a moje oko tego nie zarejestrowało to i tak uważam, że jest to warte odświeżenia. ;)

Może przejdę do konkretów - wiadomość klubowa, czyli jedna z najważniejszych metod porozumiewania się w klubie, głównie na linii liderka, viceliderki - członkinie. Według mnie jest to kwestia zaniedbana - okienko gdzie taką wiadomość możemy napisać jest niezwykle malutkie i pozbawione przycisków do formatowania. Skoro wiadomości prywatne i komentarze są wygodniejsze, to może wprowadzenie takich zmian - większe okno, przyciski BBCode - w pisaniu "klubówek" nie będzie rewolucją dla AM?

Ponadto, czego bardzo mi w nich brakuje, to podgląd wiadomości przed posłaniem ich w świat. Tutaj używam tego bardzo często, jest to świetne rozwiązanie. Zdaję sobie sprawę, że forum i AM rządzą się innymi "prawami technicznymi" jednak (skoro mogę) to zgłaszam i taką sugestię. :whistling:

Wiem też, że zdarzają się przypadki (w tym i mój) dzielenia się "klubówek", tj. piszę daną wiadomość, dla przykładu na 400 znaków i wysyła się jej tylko pół, reszta literek gdzieś ginie. Oczywiście - "przezorny zawsze ubezpieczony" 8) - najpierw notuję wszystko w osobnym edytorze by to co mi uciekło dopisać w kolejnej wiadomości. Finalnie mój apel do klubowiczów jest nieestetyczny i niespójny. Chciałabym aby dział techniczny zajął się tym na poważnie bo mimo porad - "zmień przeglądarkę", "wyczyść ciasteczka" - nie mam pewności czy nie zdarzy się to po raz kolejny.

Mam nadzieję, że moje zgłoszenie zostanie przekazane do odpowiednich osób i liczę na "pozytywne rozpatrzenie mojej prośby". :thumbsup:
Ostatnio zmieniony 5 paź 2017, o 20:12 przez Amelya, łącznie zmieniany 1 raz.

PssPssPsss
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 12:01

Re: Wiadomości klubowe

Post autor: PssPssPsss » 5 paź 2017, o 20:11

Ogromne tak. Rozwiązałoby to wiele problemów i byłoby bardziej komfortowe. :thumbup:

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: Wiadomości klubowe

Post autor: Amelya » 25 mar 2019, o 12:29

Odkopuję swój post bo do tej pory nikomu na górze nie przyszło do głowy, żeby to zmienić.
Będę wdzięczna za jakikolwiek odzew forumowiczów ;)

Eleonorka85
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2016, o 01:19

Re: Wiadomości klubowe

Post autor: Eleonorka85 » 26 mar 2019, o 17:09

popieram :)

Awatar użytkownika
Sajmoonowicz
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2019, o 17:14

Re: Wiadomości klubowe

Post autor: Sajmoonowicz » 26 mar 2019, o 17:16

bardzo dobry pomysł, ułatwiło by to bardzo pisanie klubowych wiadomości :D

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Wiadomości klubowe

Post autor: Psyche » 26 mar 2019, o 19:46

Pobieram w pełni! :thumbup:

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Wiadomości klubowe

Post autor: Anabeliana » 1 kwie 2019, o 18:05

Również jestem jak najbardziej za !!!
By coś napisać i np. zaznaczając to bardziej widocznie, to trzeba się napocić jak w matematyce z równaniem, by je napisać, a powinny być te ikonki. Ilość znaków w wiadomościach jak i w komentarzach jest za mała, co to jest 500 znaków? ?( W opisie klubu również powinno być tych znaków więcej jak i ikonki bbcodów X(

ODPOWIEDZ