Nowe Bonusy

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Nowe Bonusy

Post autor: merinaolea » 21 cze 2017, o 12:41

Chciałabym aby były nowe bonusy . Mam propozycję na te bonusy czyli :
-Robienie sesji zdjęciowych , pojedynków z SM i bycie w pracy
-Robienie sesji zdjęciowych , pojedynków z SM ,bycie w pracy oraz robienie pojedynków na Arenie Mody .

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Nowe Bonusy

Post autor: sage » 21 cze 2017, o 13:40

Jak według Ciebie miałyby działać te bonusy? Są już opcje zwiększania szansy na wygraną szmaragdów w sesji oraz wygraną z supermodelką.
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowe Bonusy

Post autor: Katriel Tremaine » 21 cze 2017, o 14:44

Kolejny dziwaczny i nieprzemyślany pomysł. Śliczna ty się musisz bardzo nudzić, a co to będzie teraz skoro zbliżają się wakacje? Zaczynam się bać.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Re: Nowe Bonusy

Post autor: merinaolea » 21 cze 2017, o 19:30

Mają działać tak ze można robić sesje zdjęciowe , pojedynki z SM i bycie w pracy oraz robienie pojedynków w tym samy czasie .

Aeryn a co za bronisz mi ?! Odkąd odeszłam z klubu z twojej strony jest bardzo nie fair zachowanie . I tu nie chodzi o pisanie na temat moich sugestie a pisanie na przyjęciach jaka o ja dziwna jestem . Skoro się boisz to po co czytasz ?

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nowe Bonusy

Post autor: Regelinda » 21 cze 2017, o 19:43

Nadal nie wyjaśniłaś mechanizmu działania tych bonusów. W tej chwili mam sprzęt na sesję i do szukania modelek. Czym wymyślone przez Ciebie bonusy miałyby się od tego różnić.

Sugerując jakąś zmianę powinnaś opisać jej mechanizm i napisać jaki miałaby skutek w grze.

Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Re: Nowe Bonusy

Post autor: merinaolea » 21 cze 2017, o 19:47

Chodzi o to w tych bonusach ze można robić te wszystkie rzeczy na raz , w jednej chwili. No jak wiadomo jeżeli ktoś np. Robi pojedynek z SM o juz nie można robić sesji . A tak można robić i sesje i pojedynki z SM i nawet być w pracy .

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Nowe Bonusy

Post autor: monix23 » 21 cze 2017, o 20:18

Bardzo proszę o wypowiadanie się wyłącznie na temat sugestii oraz zachowanie kultury wypowiedzi

A jeśli chodzi o samą sugestię to wygodnie byłoby móc robić pojedynki w czasie sesji zdjęciowej (z dwóch pozostałych opcji raczej nie korzystam :P) aczkolwiek gra polega na tym, żeby zmierzać się z pewnymi trudnościami. :D

Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Re: Nowe Bonusy

Post autor: merinaolea » 21 cze 2017, o 20:55

No ale te bonusy nie były by takie tanie ;) Na pewno za di może tak od 5-15 di bo o jest duża ulga dla gracza bo może zbierać szm być w pracy pojedynki itd.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowe Bonusy

Post autor: Katriel Tremaine » 22 cze 2017, o 09:48

Dziecko, nie mam pojęcia o czym mówisz, bo jakoś sobie nie przypominam bym pisała o tobie na przyjęciach, ale pisząc takie bzdury pokazujesz, co pokazujesz.

A teraz do meritum, jak pisałam wyżej pomysł jest nieprzemyślany i pozbawiony sensu. Mechanika gry jest tym czym jest. I najzabawniejsze... aktywnych graczy, ale takich naprawdę aktywnych i grających z głową nie ma aż tylu, by taka opcja (jakkolwiek by miała działać) była potrzebna. Co więcej nie sądzę by komuś chciało się bawić w takie symultaniczne puszczanie sesji z czymś tam jeszcze. I pytanie w zasadzie to po co? I do tego jeszcze na przykład z pracą? halo! funkcja załączania pracy jest stworzona w zamyśle po to, by ją puszczać, gdy nas nie ma, a nie razem z sesją. A więc po co nam zbędny dodatek-udziwnienie i to do tego wcale nie taki tani? Wymyśl coś wartego poparcia, a wierz mi, że to poprę całym sercem. Ten pomysł jest kuriozalny i zdecydowanie mi się nie podoba, więc jestem na ogromne NIE.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Re: Nowe Bonusy

Post autor: merinaolea » 22 cze 2017, o 11:36

Proszę Cię weź się nie wypieraj .... Juz nie pamiętasz jak spytam o misję a ty powiedziałaś "ty o śliczna naprawdę jesteś dziwna "

Napisałaś raz i po co robić referaciki i pisać ze sugestia Ci się nie podoba ?

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Nowe Bonusy

Post autor: monix23 » 22 cze 2017, o 11:48

Skoro temat został wyczerpany, zamykam wątek. Pozostałe sprawy proszę załatwiać za pomocą prywatnych wiadomości.

Zablokowany