Licytacje

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Licytacje

Post autor: merinaolea » 18 lut 2017, o 20:22

Chciałbym aby panie mogły dać swoje ubrania na licytacje. Bo jeżeli jakaś pani ma dużo ubrań a większość wyszła z mody i jej się nie podoba to może sprzedać mi mieć z tego zysk.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2017, o 13:50 przez merinaolea, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Licytacje

Post autor: YF98 » 19 lut 2017, o 11:40

Zaiste, bardzo dobry pomysł.
Jest to w innej grze i to jest jedna z niewielu zalet tamtej gry. Jak np. jest event zdobądź 6 rzeczy zdobądź fryzurę i 3 są brzydkie, to zgarniam wszystkie i je sprzedaję (te brzydkie).
Po pewnym czasie, w każdej grze ubieranej jest tak, że najlepsi mają potąd brzydkich i niepotrzebnych rzeczy, o które modlą się początkujący. Jeśli komuś zabrakło 2 dni w evencie to chętnie coś takiego kupi.
Tylko jeszcze pozostaje kwestia ceny. Jeśli będzie za niska to początkujący będzie mógł się ubrać jak jakiś skończony pro, a jak za wysokie to pro będzie mógł zgarniać statystyki jak leci, bo ma $$$.
I jeszcze coś. Natychmiastowy zakup to jest liczba punktów mody danej rzeczy razy diament, ale Pani sprzedająca nie dostanie diamentu za natychmiastowy zakup tyko szmaragdy lub $$$. Czemu? Cena natychmiastowa nie może być niska, ale taka Pani by mogłaby się nieźle dorobić sprzedając za diamenty.
Cena początkowa może być ustalana przez Panią, która sprzedaje.
Czas licytacji godzina lub do wyboru.
Oczywiście popieram, aczkolwiek Ty mogłabyś rozwinąć bardziej swój pomysł :D
W końcu Ty to napisałaś :P
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

zanethol501
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 5 paź 2016, o 12:39

Re: Licytacje

Post autor: zanethol501 » 27 kwie 2017, o 00:16

Ostatnio poruszałam ten temat w klubie i na kilku przyjęciach.
Świetny był by pomysł czegoś typu "ciucholand".
Albo po prostu do licytacji dodac opcje wystawienia swoich rzeczy :) mam zagracona szafe i wiele z tych ciuszkow/ dodatkow nie uzyje a moze innej dziewczynie by sie przydaly ;) kazda poparla pomysl, tylko pytanie co z punktami mody ??? Przechodza, zostaja ? To juz byla by kwestia dla tworcow. Mimo to uwazam ze powinni pomyslec nad kwestia sprzedazy "uzywanych" ubran.

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 472
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Licytacje

Post autor: charmed » 3 cze 2017, o 11:53

Jestem przeciwna. Każdy ma swoją garderobę - mniejszą lub większą. Takim sposobem ludzie grali by na kilku kontach i rzeczy, które nie udało się zdobyć na jednym byłyby sprzedawane za bezcen na drugim. Poza tym rzeczy straciły by na wartości - skoro każdy może je sprzedać lub kupić.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Licytacje

Post autor: Katriel Tremaine » 3 cze 2017, o 12:05

Kolejny pomysł zakładający interakcję między graczami typu ja wystawiam, a ty kupujesz. Jestem przeciwna, jak już pisałam w innym podobnym, za duże ryzyko nadużyć.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ