Dawanie prezentów innym Paniom

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: merinaolea » 15 lut 2017, o 15:20

Chciałabym aby była możliwość wysłania prezentów . Żeby było można wysłać do innych Pań prezenty . Diamenty ,szmaragdy , kase , ubrania , meble do domu , fryzury , usta i różne makijaże z salony piękności .

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: Regelinda » 15 lut 2017, o 17:14

A skąd byś je wzięła?
I czy chodzi Ci bardziej o to, żeby te prezenty dawać czy dostawać?

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: valorie » 15 lut 2017, o 21:18

Ja myślę, że pomysł niegłupi ale można by go było dopracować, ewentualnie jakby można było się ciuchami powymieniać też byłoby całkiem fajnie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: Regelinda » 15 lut 2017, o 21:24

Myślę, że Olcia_11 chodzi głownie o to, żeby mogła od innych dostawać to, czego nie ma i raczej we własnym zakresie nie będzie miała, a by chciała.

Awatar użytkownika
valorie
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2016, o 09:55
Kontakt:

Re: Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: valorie » 16 lut 2017, o 09:22

Bardzo możliwe, że tak właśnie jest, ale chyba każdy chciałby kiedyś dostać jakiś prezencik ;) Chociaż jeśli taka opcja kiedykolwiek by była (w co wątpie) to sama z chęcią też komuś bym coś podarowała :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: Yoshiko » 16 lut 2017, o 10:37

Ale na przykład jest maszyna czasu - jedna postać robi jedną planszę, druga drugą i przekazuje pierwszej - można wszystko łatwo zdobyć, więc średnio;/

Awatar użytkownika
merinaolea
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:01
Lokalizacja: Daleko

Re: Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: merinaolea » 16 lut 2017, o 13:16

Regelindo nie tylko o dostawanie a dawanie :) Jeżeli komuś coś zbywa to może oddać .Bo niektórym to potrzebne .Np. jak toś kończy z grą a ma dużą ilość pieniędzy to może oddać .

Stokrotka181
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 28 sty 2017, o 19:41

Re: Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: Stokrotka181 » 16 lut 2017, o 13:45

To nie jest zły pomysł.
Ja sama o tym myślałam, wiele razy jest tak że ktoś z klubu w którym jestem zbiera do bardzo drogich ćwiczeń i np brakuje jej niewiele kasy do tego a ja że jestem leniuszkiem nie chce mi się chować kasy i zamiast ja siedzieć motywować się do tego żeby ją wydać mogła bym ją wysłać koleżance która potrzebuje.
Z ciuchami to też nie jest głupie na zasadzie pożyczki, podoba mi się ta kiecka ale wiem że jej nie zdobędę a miała bym możliwość pokombinować i założyć ją do czegoś.
Świat jest pełen niespodzianek, po każdej nocy piękniejszy jest ranek.

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: co.ma » 16 lut 2017, o 15:24

Dawanie szmaragdów i kasy tak, ubrań, mebli, rzeczy z salonu nie. Czemu nie? Bo to straci na wyjątkowości. Zapewne powstałby czarny rynek wymian, czyli ja Tobie sukienkę, Ty mi walutę. Danie szmaragdów i pieniędzy jeszcze jest ok, można wesprzeć koleżankę. Bardzo wątpię, czy producenci zgodziliby się na przekazywanie sobie diamentów. No i powstawałyby multikonta, na początek dostaje się kilka di, oszustki mogłyby przekazywać je swojej głównej pani. Albo z dwóch kont grać w jakiś event i przekazywać głównej pani to, czego nie ma, a to co wygrała pani poboczna.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Dawanie prezentów innym Paniom

Post autor: Katriel Tremaine » 16 lut 2017, o 15:34

Mnie się ten pomysł średnio podoba. Przynajmniej w tej wersji, jaką tu opisujecie. Są gry gdzie można wysłać jakiś tam prezent drobny wybranym graczom np. 5 prezentów na dobę a w nich jest drobna kwota w kasie czy walucie dodatkowej. Założę się jednak, że gdyby takie coś weszło to znowu by się komuś nie podobało, bo jedna dostaje a inna nie, a dlaczego tak mało, a ja chcę więcej itd. Od codziennych drobnych podarków mamy koło i to powinno nam wystarczyć, bo każdy je ma i każdy ma szansę, to jest o wiele bardziej sprawiedliwe.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Zablokowany