Usuwanie klubów

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Chisako
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2014, o 12:59

Usuwanie klubów

Post autor: Chisako » 9 gru 2016, o 16:36

W związku z już niestety serią ataków na klub Super Laski chciałabym zaproponować nowe rozwiązanie dotyczące klubów.

Uważam, że na Arenie Mody powinien wystąpić zakaz usuwania klubów bez zgody administratora. W momencie, kiedy w klubie zostaje tylko jedna osoba powinien wystąpić zakaz opuszczania klubu. Wtedy ta osoba musiałaby zwrócić się do Admina z prośbą o możliwość opuszczenia danego klubu, a zatem i jego likwidację.

Myślę, że takie rozwiązanie powstrzymałoby wszystkie przykre działania związane z atakami na kluby. W przypadku klubów „krzak” decyzja mogłaby zapadać natychmiastowo. Jeśli likwidowany jest klub, który ma rozwinięte wszystkie statystyki to wtedy Admin mógłby zareagować i „trzymać” ten klub do czasu zbadania całej sytuacji.

Usunięcie klubu maksymalnie rozwiniętego (każdy poziom umiejętności 50) to jest strata 9300 diamentów. W przeliczeniu na złotówki najpopularniejszą opcją, czyli kupnem diamentów za 100 zł wychodzi nam kwota 2066 zł. Jeśli przyjmiemy założenie, że wszystkie diamenty zostały zakupione podczas HH to wychodzi nam 1033zł, co i tak nie jest małą sumą.

Wartość w złotówkach klubu możemy oszacować, ale start moralnych niestety nie. To nie jest atak tylko na liderkę, to jest atak na cały klub i obraza wszystkich 50 dziewczyn w nim, które ciężko pracowały na jego sukces. Każda liderka wie ile pracy, serca i wysiłku wkłada się w tworzenie w klubu. Żadna z nas w chwili rezygnacji z gry nie usunęłaby swojego klubu, tylko po prostu przekazała w dobre ręce.

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Yoshiko » 9 gru 2016, o 19:42

Ja uważam, że jest to niepotrzebne.
Jest pytanie czy chce się na pewno usunąć klub.
Z całym szacunkiem dla Lasek, ale nie wierzę w hackera. Ktoś zwyczajnie mógł złamać hasło, liderka mogła je podać nieodpowiedniej osobie albo mieć konto założone na czyjś e-mail. Czy komuś oprócz Lasek się taka likwidacja zdarzyła? Nie przypominam sobie, a wątpię, by rzekomy hacker "likwidując konkurencję" pozbył się tylko jednego klubu;)
Według mnie to kwestia odpowiedzialności liderki.

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Execute » 9 gru 2016, o 22:22

Nie czytam o takiej akcji na Wasz klub pierwszy raz, a drugi. I wątpię, tak samo jak Yosh, że to wina tego waszego wymyślonego hackera, uwziąłby się tylko na 1 klub? WĄTPIĘ.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Usuwanie klubów

Post autor: monix23 » 1 sty 2017, o 22:20

Posty nie na temat przeniesiono do odpowiedniego działu.

Awatar użytkownika
Deborath_A_A
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 360
Rejestracja: 21 lip 2014, o 18:16

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Deborath_A_A » 26 sty 2017, o 19:23

Słyszałam o tej akcji od jednej z moich klubowiczek i serio, również nie wierzę w żadnego HAKERA. Nie wiem po co ktoś miałby wkradać się na dziewczęcą grę w ubieranki z której żadnych danych o tej osobie nawet z tego miejsca pobrać nie moze, a nie oszukujmy się haker atakuje miejsce po to by cos z niego zyskać lub narobić szkody (ale nie w tego typu grze..). Uważam, że jest to po prostu wredne zachowanie niby "zaufanej"osoby ...

Współczuje dziewczynom , bo sama mam klub wiem jak jest ciężko i sama byłabym mega wkurzona...


Jeśli chodzi o zmianę w klubach to pousuwałabym połowę tych klubów, niedługo będzie ich więcej niż graczy , a większość liderów to zwykłe off'y.
~Deb:*

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2564
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Usuwanie klubów

Post autor: Regelinda » 26 sty 2017, o 21:27

Liderka nie może być długo nieaktywna, gdyż po 14 dniach od ostatniego logowania się liderki klubu zostaje ona automatycznie zdjęta z tej funkcji i zastąpiona przez członkinię klubu z najwyższym poziomem. Więc jak widzisz, liderka nie może być zbyt długo off line.

Zablokowany