Automatyczne uruchamianie "talentów"

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Automatyczne uruchamianie "talentów"

Post autor: Aurelie » 25 lis 2016, o 22:00

Mam sugestię, by talenty ze sklepu VIP nie uruchamiały się automatycznie po zakupie, lecz by można je było trzymać w schowku tak jak bonusy itp.
Zdobyłam wyróżnienie w konkursie na forum i poprosiłam o nagrodę 2x talent "charyzma". Niestety nigdzie nie było informacji, że ta opcja uruchamia się automatycznie, w związku z czym tak de facto moja nagroda poszła na zmarnowanie, gdyż nie planowałam w tym czasie walki o statuetki. Może chociaż dalibyście informację, że przy zakupie talentu uruchamia się on automatycznie, bo taki zabieg jest bardzo rozczarowujący.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Automatyczne uruchamianie "talentów"

Post autor: Casandra » 25 lis 2016, o 22:30

Hej,
zawsze można o takie sprawy zapytać. Jak co działa, co się dzieje gdy coś jest dodawane, jak działają poszczególne opcje VIP, a nawet co się do nich zalicza jeżeli chodzi o konkursy oficjalne. ^^

Talenty jak i dodatkowa energia (te +3 punkty, a nie paczki) czy też rozszerzone szukanie nie są przechowywane w kuferku, ponieważ nie było to przewidziane przez producentów gry - są uruchamiane automatycznie wraz z zakupem, a jeżeli w trakcie trwania jednej z ww. rzeczy zakupisz ją ponownie wówczas czas Ci się po prostu wydłuża. Jest tak zawsze niezależnie od tego, czy są to rzeczy wygrane w konkursach, czy też kupione za pomocą diamentów z konta.

Taka sytuacja z talentami ma miejsce od samych korzeni gry, czyli od czasu Imperium Stylu - tam również talenty były tak naliczane.

Nie wiem czy coś się w tej kwestii zmieni, a nawet szczerze w to wątpię, ale cóż, nie mnie o tym decydować...
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Automatyczne uruchamianie "talentów"

Post autor: Aurelie » 25 lis 2016, o 22:48

Wiem, że takie rzeczy powinnam w sumie wiedzieć, ale nigdy nie używałam talentów, ani nie znalazłam informacji więc błędnie założyłam że sobie tą charyzmę zachomikuję. :P
Co nie zmienia faktu, że taka opcja byłaby przydatna. Podobnie jak w przypadku szczęśliwych kart fajny byłby komunikat "czy na pewno chcesz wydać diamenty", bo gra często się wiesza i nie raz się przez to traci.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Zablokowany